زمان مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۹۶

مصاحبه تخصصی آزمون استخدامی آموزش و پرورش از 15 مهر آغاز می شود، برنامه زمانبندی جهت بررسی مدارک و مصاحبه تخصصی پذیرفته شدگان در آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش حداکثر تا روز یکشنبه 30 مهر 96 پایان می یابد.

مصاحبه تخصصی آزمون استخدامی آموزش و پرورش

مصاحبه تخصصی آموزش و پرورش از 15 مهر آغاز می شود.نتایج اولیه چهارمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور در تاریخ 4مهر 96 از سوی سازمان سنجش اعلام شد.پذیرفته شدگان در این آزمون توجه داشته باشند که معرفی داوطلب سه برابر ظرفیت برای بررسی مدارک و انجام استخدامی به منزله قبولی فرد تلقی نمی شود بلکه در گزینش نهایی با توجه به کدشغل -محل انتخابی براساس مجموع نمره فضلی داوطلبان معرفی شده با وزن 70 درصد (70%) آزمون کتبی و 30 درصد(30%) مصاحبه استخدامی به تعداد یک برابر ظرفیت(به ترتیب نمره فضلی) پذیرش صورت خواهد گرفت.

طبق اعلام وزارت آموزش و پرورش، داوطلبان معرفی شده برای مصاحبه تخصصی آموزش و پرورش موظفند “فرم اطلاعات فردی” را از سایت دبیرخانه هیئت مرکزی گزینش به نشانی :http://www.gozinash.medu.ir دریافت و نسبت به تکمیل دقیق فرم و الصاق یک قطعه عکس به آن اقدام و به همراه دو قطعه عکس پرسنلی، تصویر تمام صفحات شناسنامه و کارت ملی، همزمان با تحویل سایر مدارک در زمان مصاحبه استخدامی، تحویل نماینده هسته گزینش دهند.

 

مصاحبه تخصصی آزمون استخدامی آموزش و پرورش

وزارت آموزش وپرورش اعلام کرده است« برنامه زمانبندی جهت بررسی مدارک و مصاحبه تخصصی از روز شنبه 15 مهر آغاز و حداکثر تا روز یکشنبه 30 مهر 96 پایان می یابد. به جهت زمان بندی انجام شده جهت شروع دوره مهارت آموزی امکان تمدید زمان بررسی مدارک و مصاحبه وجود ندارد.» در هنگام بررسی مدارک پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت، تاکید می شود «دقت لازم در بررسی شرایط سنی، بومی­ بودن، شرایط دامنه پذیرش، تاریخ فارغ التحصیلی، کارت پایان خدمت یا معافیت دائم، سهمیه ها بخصوص سهمیه رزمنده و فرزند رزمنده به عمل آید.
دوطلبان پذیرفته شده در آزمون استخدامی وزارت آموزش وپرورش توجه داشته باشند:گذراندن دوره یکساله مهارت آموزی و موفقیت در آزمون جامع دوره مزبور مطابق ضوابط و مقررات اعلام شده از سوی دانشگاه مجری دوره برای معرفی شدگان نهایی دارای سهمیه (ایثارگران، معلولین) و سایر داوطلبان، الزامی است. محل برگزاری دوره یکساله مهارت آموزی بعد از قبولی نهایی، توسط دانشگاه مجری دوره اعلام خواهد شد. تغییر محل آموزش و جابجایی مهارت آموزان مجاز نیست.
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.