استعلام خلافی ماشین و موتور سیکلت با اینترنت و پیامک

0
1205
استعلام خلافی ماشین
استعلام خلافی ماشین

روش استعلام خلافی ماشین

استعلام خلافی خودرو از طریق سایت

روش اول: به سامانه استعلام خلافی وسیله نقلیه به آدرس اینترنتی http://rahvar120.ir/lbs.jsp مراجعه کرده و کد ۸رقمی درج شده در پشت کارت خودرو راوارد سایت کنید تا میزان خلافی ماشین شما نمایش داده شود.

بروزرسانی این سایت به صورت هفتگی انجام می شود و ممکن است اطلاعات هفته جاری در آن نمایش داده نشود.شما همچنین قادر خواهید بود قبوض جریمه خود را آنلاین پرداخت کنید.

استعلام خلافی خودرو از طریق vin

روش دوم:درپشت کارت خودرو، یک شماره هفده رقمی به صورت عمودی نوشته شده است که به آن شماره VIN گفته می شود.به تصویر بالا دقت کنید. کافیست این کد هفده رقمی را به شماره زیر پیامک کنید تا کمی بعد مبلغ جریمه برایتان ارسال شود.
شماره پیامک جدید: ۱۱۰۱۲۰۲۰۲۰
شماره پیامک قدیم: ۱۱۰۰۰۵۱۵۱
شما می توانید قبض جریمه را از طریق موبایل پرداخت کنید کافیست شماره VIN را با فرمت زیر به شماره ۱۱۰۱۲۰۲۰۲۰ پیامک کنید تا شناسه قبض و روش پرداخت آن برای شما ارسال شود.

 استعلام خلافی خودرو تماس با شماره

روش سوم:با شماره تلفن ۸۸۲۸۸۸۸۸ تماس گرفته تا مبلغ جریمه و تعداد تخلفات ماشین برای شما ارسال شود. (سایر شهرستان ها کد ۰۲۱ را به ابتدا شماره اضافه نمایند)

استعلام خلافی خودرو از طریف دفاتر پلیس +۱۰

روش چهارم:به دفاتر پلیس۱۰+مراجعه کرده و با ارائه کارت ماشین از میزان جرائم و تخلفات وسیله نقلیه آگاه شوید. (این روش مشمول پرداخت هزینه می باشد)

استعلام خلافی موتورسیکلت

بعضی سایتهای اینترنتی عنوان کرده اند که برای دریافت خلافی موتورسیکلت می توان از سرویس آنلاین یا SMS  پلیس راهور استفاده نمود. اما در مطالب خود هیچگونه نشانی اینترنتی برای این کار ارائه نداده اند. از طریق آدرس اینترنتی ذکر شده در بالا نیز نمی توان خلافی موتور را دریافت کرد.
هم چنین با ارسال شماره VIN موتورسیکلت به سامانه پیامکی ۱۱۰۱۲۰۲۰۲۰ نیز موفق به دریافت خلافی موتور نخواهیم شد.
به نظر می رسد در حال حاضر تنها روش دریافت خلافی موتورسیکلت مراجعه  به دفاتر پلیس۱۰+ و ارائه کارت شناسایی موتورسیکلت می باشد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید