بازگشت زیدان به رئال مادرید-زیدان بار دیگر به رئال مادرید بازگشت

بازگشت زیدان به رئال مادرید

داغ ترین خبر های ورزشی امروز در زمینه فوتبال بازگشت زیدان به رئال مادرید محبوب است .

  • سانتیاگو سولاری رسما از هدایت تیم اصلی رئال مادرید اخراج و زین الدین زیدان بار دیگر هدایت این تیم را برعهده گرفت ،

زین الدین زیدان به رئال مادرید پیوست

باشگاه رئال مادرید لحظاتی قبل بازگشت زین الدین زیدان را تایید کرد ، زیزو تا سال 2022 با رئال مادرید قرارداد جدیدی امضا کرده است .

هیئت مدیره باشگاه رئال مادرید ، در جلسه امروز به این تصمیم رسید که قرارداد سانتیاگو سولاری با تیم اصلی رئال مادرید را فسخ کند . رئال مادرید ، قدردان خدمات سانتیاگو سولاری ، تعهد و وفاداری او به این باشگاه ، خواهد بود .

قرار داد باشگاه رئال مادرید با زین الدین زیدان

در پی این رویداد باشگاه رئال مادرید اعلام کرد :

که با زین الدین زیدان به توافق رسیده ایم که تا تاریخ 30 ژوئن 2022 ، هدایت رئال مادرید را برعهده بگیرد . زیدان به همراه ریاست باشگاه ، فلورنتینو پرز ، ساعت 8 دیشب (22:30 به وقت تهران) در برابر رسانه ها حاضر شدند .

زیدان که در میانه های فصل 16-2015 ، جانشین رافا بنیتس در رئال مادرید شد ، در دو فصل و نیم حضور در این باشگاه ، سه قهرمانی در چمپیونزلیگ و یک قهرمانی در لالیگا به دست آورد اما در تابستان گذشته در اقدامی غیرمنتظره ، این باشگاه را ترک کرد .

  •  نتایج ضعیف رئال با خولن لوپتگی و پس از آن سانتیاگو سولاری باعث شد تا مدیران رئال بار دیگر به سراغ او بروند .
زیدان در مصاحبه با خبر نگاران گفت :

وقتی که رفتم ، زمان درستی برای جدا شدن بود . من از آن زمان ، پیشنهاد مختلفی داشتم اما می خواستم اینجا در شهر مادرید بمانم . اولین واکنش من بعد از اینکه رئیس با من تماس گرفت این بود که برگردم . حالا هم اینجا هستم .

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.