آیا ثبت نام همزمان ایران خودرو و سایپا امکان دارد؟

خیلی از مواقع ثبت نام و پیش فروش دو شرکت خودروسازی ایران یعنی ایران خودرو و سایپا همزمان برگزار می شود و این سوال خیلی هاست که آیا ثبت نام همزمان ایران خودرو و سایپا امکان دارد؟ و در صورت ثبت نام همزمان در قرعه کشی ایران خودرو و سایپا چه اتفاقی می افتد؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم خیر.

همانطور که در تصویر پایین مشاهده میکنید در قوانین شرایط ثبت نام به این مورد اشاره شذه است که صرفا در برنامه فروش شرکت ایران خودرو ثبت نام نموده ام و در برنامه فروش همزمان شرکت سایپا شرکت نکرده ام. که باید این گزینه را تیک بزنید تا مرحله ثبت نام آزاد شود .

شرکت همزمان در قرعه کشی سایپا و ایران خودرو

ثبت نام همزمان در ایران خودرو و سایپا امکان پذیر نیست

در هنگام ثبت نام در سایت ایران خودرو یا ساپیا یکی از گزینه هایی که باید تایید شود این است که در برنامه پیش فروش یا فروش فوق العاده شرکت دیگر شرکت نکرده اید. به عنوان مثال اگر قصد ثبت نام و خرید خودرو از ایران خودرو را دارید یکی از شرایط این است که در برنامه پیش فروش سایپا شرکت نکرده باشید و در صورت ثبت نام همزمان در قرعه کشی ایران خودرو و سایپا یکی از ثبت نام های شما به صورت خودکار حذف می شود.

 

برنامه فروش فوق العاده و پیش فروش ایران خودرو

ایران خودرو در جدیدترین برنامه پیش فروش خود از آغاز ثبت نام جدید ایران خودرو در دو طرح فروش فوق العاده و پیش فروش یکساله به مدت سه روز اطلاع داد که از روز گذشته 22 مهر 99 آغاز شده است و سایت ثبت نام ایران خودرو esale.ikco.ir می باشد. در این طرح  چهار محصول پارس بنزینی، پژو ۲۰۶ صندوق‌دار، پژو ۲۰۷ دستی هاچ‌بک و سمند LX با موعد تحویل حداکثر ۹۰ روزه و هشت محصول پارس با موتور TU۵، پارس بنزینی، پژو ۲۰۶ تیپ ۲، سمند LX، پژو ۲۰۷ دستی هاچ‌بک، سورن پلاس، دناپلاس و راناپلاس با موعد تحویل در تیر و مرداد ۱۴۰۰ بصورت همزمان از 22 مهر به‌مدت سه روز تا پنجشنبه ۲۴ مهر به اجرا گذاشته خواهند شد.

با توجه به همزمانی فعال‌سازی دو برنامه فروش، امکان ثبت‌نام برای هر متقاضی تنها در یکی از دو بخشنامه میسر خواهد بود. یعنی امکان ثبت نام در هر دو طرح ایران خودرو یعنی فروش فوق العاده و پیش فروش وجود ندارد و باید یکی را انتخاب کنید.

 

برنامه فروش فوق العاده محصولات سایپا

در برنامه ثبت نام جدید خودروسازی سایپا که از ساعت 14 روز چهارشنبه ۲۳ مهر ماه آغاز شده است و به مدت ۳ روز ادامه دارد 8 محصول سایپا به صورت اینترنتی به فروش می رسد.

برای ثبت نام محصولات سایپا به سایت فروش اینترنتی محصولات گروه خودروسازی سایپا به آدرس saipa.iranecar.com مراجعه کنید.

با توجه به همزمانی فروش محصولات ایران خودرو و سایپا که از طریق قرعه کشی انجام می شود خیلی از افراد برای اینکه شانس برنده شدن خود را افزایش دهند این سوال برایشان مطرح می شود که آیا میشود همزمان ایرانخودرو و سایپا ثبت نام کرد؟ همان طور که گفته شد ثبت نام هم زمان در ایارن خودرو و سایپا ممکن نمی باشد و در صورت ثبت نام همزمان ایران خودرو و سایپا یکی از آن ها به صورت خودکار حذف می شود.

مگ تک

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.