آیا به اندازه نیاز بدنتان خواب کافی دارید!؟

مشکلات خواب در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای در جهان به شکل پر سر و صدا و استرس امروز است. یک چرخه ی نادرستی اغلب ایجاد می شود که موجب افزایش اضطراب و استرس در طول روز می شود که شب در هنگام خواب گریبانگیر می شود و کمبود خواب در طول روز موجب استرس و اعصاب فرسوده می شود.

با گذشت زمان، این می تواند عواقب قابل توجهی را در سلامت و کیفیت زندگی به طور جدی تضعیف کند. اگر مشکلی در خواب دارید، این می تواند عوامل کمک کننده باشد: انتظار می رود که خواب و نگرانی در مورد آن دشوار باشد مصرف بیش از حد کافئین نوشیدن الکل قبل از خواب غافلگیری بیش از حد در بعد از ظهر و یا شب سیگار کشیدن قبل از خواب برنامه خواب / بیداری نامنظم یا به طور مداوم مختل می کند.

اگر مشکل خواب رفتن دارید یا اگر از صبح بیدار شوید و نتوانید به خواب بروید، ممکن است اختلال خواب یا بی خوابی داشته باشید. این رایج است و پاسخ طبیعی به تنش های زندگی است، از جمله پیری و بیماری هایی که در طول شب باعث ناراحتی یا اضطراب می شوند. در حالی که معمولا خطرناک نیستند، بیخوابی می تواند شما را خسته، افسرده، تنش یا اضطراب کند. خبر خوب این است که شما مجبور نیستید با آن زندگی کنید. هر یک از این نکات می تواند به کاهش مشکلات خواب کمک کند:

به یک الگوی خواب منظم وارد شوید هر روز صبح هر روز صبح بیدار شوید و هر شب در همان ساعت به خواب بروید تا ساعت بیولوژیکی خود را تنظیم کنید و خواب منظم داشته باشید.

اطمینان حاصل کنید که اتاق خواب خود را برای خواب راحت است. اجتناب از شدت دما، سر و صدا و نور این باعث می شود خواب برای تقریبا همه افراد را مختل سازد.

پیش از خواب رفتن، توصیه می شود که 30 دقیقه آرامش قبل از خواب می تواند شما را فقط در یک دوره مناسب برای یک شب بخواباند.

 • استفاده از اتاق خواب خود را به طور عمده برای خواب.
 • برای خوردن، نوشیدن، استفاده از رایانه و تماشای تلویزیون ممکن است از خواب بیدار شوید.
 • اگر قادر به خواب نباشید، در رختخواب نمانید. از خواب بیدار شوید و بمانید تا احساس خواب آلودگی کنید.
 • اجتناب از تهوع در بعد از ظهر و یا بیش از یک ساعت.
 • اجتناب از هر گونه محرک مانند چای سبز و سیاه، الکل، تنباکو و کافئین.
 • سعی کنید یک میان وعده سبک خواب بگذارید.
 • برخی افراد پس از خوردن غذاهای حاوی مقادیر زیادی از تریپتوفان (اسید آمینه) که در شیر و موز یافت می شوند، بهتر می خوابند. منابع دیگر شامل آوکادو، خرما، انجیر، گریپ فروت، پرتقال، پاپایا، هلو، گلابی، خرمالو، آناناس، توت فرنگی و گوجه فرنگی هستند.
 • تمام سبزیجات، دانه، حبوبات، آجیل (به جز پسته)، دانه، گوشت، ماهی، تخم مرغ، مرغ و پنیر نیز شامل تریپتوفان می باشد. به طور منظم تمرین کن. ایده خوبی است که بعد از غذا خوردن (و حداقل سه ساعت قبل از تلاش برای خوابیدن) 3 تا 4 بار در هفته 20-30 دقیقه ورزش را انجام دهید.
 • اگر در شب نتوانید بخوابید، بیدار شوید و برخی از تمرینات کششی سبک را امتحان کنید. از مدیتیشن، یوگا، آرامش عضلانی پیشرفته، یا ماساژ برای آماده کردن ذهن و بدن برای خواب استفاده کنید.
 • اگر بتوانید از قرص قوی استفاده کنید، از آن کمک بخواهید. استفاده منظم از قرص های خواب در طول مدت طولانی می تواند باعث بیخوابی شما شود و یا به وابستگی به مواد مخدر کمک کند.
 • استفاده بیش از حد از قرص های خواب آور می تواند توانایی شما را برای کارکرد درست در طول روز کاهش دهد. اگر از آنها باید استفاده کنید، این داروها فقط برای مدت کوتاه یا کمتر از دو بار در هفته استفاده می شود. رویکرد طبیعی زندگی به مشکلات خواب به شیوه زندگی، مسائل مربوط به رژیم غذایی و سلامت می پردازد که ممکن است بر سلامت فرد تاثیر بگذارد. درمان سیستم عصبی با گیاهان آرام و مواد مغذی مانند منیزیم، تغذیه و متعادل کردن سیستم عصبی، ترویج خواب شبانه و تاثیر کلی مثبت در زندگی روزمره است.

رویکرد طبیعی زندگی به مشکلات خواب به شیوه زندگی، مسائل مربوط به رژیم غذایی و سلامت می پردازد که ممکن است بر سلامت فرد تاثیر بگذارد. درمان سیستم عصبی با گیاهان آرام و مواد مغذی مانند منیزیم، تغذیه و متعادل کردن سیستم عصبی، ترویج خواب شبانه و تاثیر کلی مثبت در زندگی روزمره است. کپسولهای خواب خوب Deep SleepTM شامل دوز درمانی 5HTP مشتق شده از گیاه است که یک پیشرونده طبیعی برای سروتونین است. 5HTP از سطح سروتونین در بدن برای کمک به تعادل خلق و تقویت خواب کمک می کند. همچنین شامل ترکیبی از گیاهان و مواد مغذی طراحی شده برای حمایت از سیستم عصبی و الگوهای خواب معمولی مانند منیزیم، علف های هرز، خشخاش کالیفرنیا و ساندویچ جامائیکا است که همه آنها به خاطر خواص آرامش بخششان برای تضعیف تنش عصبی و بهبود کیفیت خواب بدون عوارض جانبی ناخوشایند هستند .

سلامت عمومی عمیق خواب شب Cap ™ ترکیبی ملایم و موثر از گیاهان آرام بخش، مالت، butterscotch و وانیل است. طراحی شده است به عنوان یک نوشیدنی خوشمزه برای کمک به استراحت ذهن و بدن طراحی شده است.

مراقبت از بدن Good Sleep Night Cap ™ برای استفاده روزمره توسط بزرگسالان و کودکان برای کمک به ارتقاء الگوهای خواب طبیعی و یا تونیک آرام بخش در زمان افزایش استرس و اضطراب مناسب است. سلامت خوب کپسول آسپتیم سریع به طور بالینی برای کمک به بی خوابی و مدیریت اضطراب و تنش عصبی نشان داده شده است. کاهش استرس و اضطراب کمک می کند تا یک خواب آرامی را ترویج کنید. سلامت خوب خوابیدن از الگوهای خواب سالم، از جمله خواب رفتن، خوابیدن و خواب کم می باشد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.