دانلود صدای سهره (انواع صدای سهره)

در این مطلب انواع صدای سهره برای دانلود گردآوری شده است و شما می توانید به راحتی دانلود صدای سهره را انجام دهید. پرنده سِهرِه که در زبان انگلیسی به آن Finch می گویند از  خانواده‌ی پرندگانی اسن که دانه‌خوار و حشره‌خوار هستند و دارای منقاری کوتاه، مخروطی و قوی هستند.

سهره پر و بالی رنگارنگ دارد. در فصل بهار و تابستان به صورت تک و یا همراه جفت و جوجه ها هستند و در فصل های خارج از زاد و ولد یعنی پاییز و زمستان به صورت دسته جمعی زندگی می کنند. در این گونه نر و ماده شبیه هم هستند ولی رنگ پرهای جنس نر تنوع و جلای بیشتری دارد. آن ها معمولا بیشتر در نقاط جنگلی و کوهستانی و سرسبز حضور دارند.

اندازه این پرندگان کوچک است و دارای اندازه ای در حدود 7.5 تا 20 سانتی متر دارند. بسته به نوع این پرنده ها عمری در حدود 5 تا 10 سال دارند که در برخی موارد حتی تا 27 سال هم عمر داشته اند. فنچ ها پرندگانی آرام و کم جنب و جوش هستند. و کمتر حالت تهاجمی دارند از این رو شما با کمی صبوری می توانید آن ها را آموزش دهید. این پرندگان به ندرت دستان شما را گاز می گیرند و آسیبی به شما نمی رساند. پیشنهاد می کنیم صدای مرغ عشق با کیفیت بالا برای آموزش دادن پرنده و ساخت کلیپ را نیز گوش دهید.

دانلود صدای سهره (انواع صدای سهره)

آواز سهره جنگلی در طبیعت

دانلود مستقیم

صدای آواز بدون غلط سهره دهن لر

دانلود مستقیم

دانلود صدای سهره دهندار مست ایلام

دانلود مستقیم

صدای آواز سهره اصیل کرمانی

دانلود مستقیم

صدای آواز سهره مست دورگ کرمانی طولانی

دانلود مستقیم

دانلود صدای سهره دهن بروجردی

دانلود مستقیم

آواز خواندن سهره قناری

دانلود مستقیم

دانلود صدای سهره دهن موقوم

دانلود مستقیم

دانلود صدای یاکریم صوتی mp3 با کیفیت بالا

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.