متن کامل دعای اللهم انا نسئلک و ندعوک

دعای اللهم انا نسئلک و ندعوک

یکی از دعاهایی که در پایان مجالس می توانید آن را بخوانید دعای اللهم انا نسئلک و ندعوک می باشد. در این مقاله متن کامل دعای اللهم انا نسئلک و ندعوک آورده شده است.

اگر به دنبال دعایی هستید تا بعد از خاتمه نماز، بعد از خطبه و بعد از جلسات قرآنی و یا سخنرانی آن را قرائت کنید، بهتر است دعای اللهم انا نسئلک و ندعوک بخوانید. دعا و مناجات به قلب انسان آرامش می دهد، بنابراین همیشه برای سلامتی، برای آرامش، برای آمرزش و برای حال خوب خود ودیگران دعا کنید. در این پست متن کامل دعای اللهم انا نسئلک و ندعوک به شما همراهان سایت مینویسم ارائه می شود.

متن دعای اللهم انا نسئلک و ندعوک به صورت کامل

بعد از این که نمازتان به پایان رسید، ذکر ها گفته شد، قرآن قرائت کردید و در پایان جلسه بودید، می توانید دست های خود را به سوی آسمان گرفته و دعای زیر ار قرائت کنید.

“اللّهُمَّ انّا نَسْئَلُكَ وَ نَدْعُوكَ بِاسْمِكَ الْعَظيمِ الْاعْظَمِ، الْاعَزِّ الْاجَلِّ الْاكْرَمِ، يا اللّهُ يا اللّهُ يا اللّهُ، يا جَوادُ، يا كريمُ، يا جَوادُ يا كَريمُ، يا غَفّارُ، يا غَفّارُ، يا غَفّارُ، يَا مَنّانُ، يا مَنّانُ، يا مَنّانُ، يا مَنّانُ، يا مَنّانُ، يا ذَالْجُودِ وَ الْاحْسانِ، يا حَميدُ بِحَقِّ مُحَمَّدٍ (آمين حضّار)، يا عالِىُ بِحَقِّ عَلِىٍّ (آمين حضّار)، وَ يا فاطِرُ بِحَقِّ فاطِمَة (آمين حضّار)، وَ يا مُحْسِنُ بِحَقِّ الْحَسَنِ (آمين حضّار) وَ يا قَديمَ الْاحْسانِ بِحَقِّ الْحُسَيْنِ (آمين حضّار) اللَّهُمَّ اغْفِرْ لَنَا ذُنُوبَنا (چهار مرتبه)، اللَّهُمَّ اسْتُرْ عُيُوبَنا (سه مرتبه) وَ انْشُرْ عَلَيْنا رَحْمَتَكَ، انَّكَ انْتَ الْوَلِىُّ الْحَميدُ، اللَّهُمَّ نَزِّلْ عَلَيْنا غَيْثاً مُبارَكاً.”

این دعا به طور دقیق در کتابی آورده نشده است، اما در ختم جلسه ها می توانید این دعا برای موارد زیر بخوانید:

  • دعا برای ظهور امام زمان (عج)
  • دعا برای عاقبت بخیری
  • دعا برای شفای بیماران
  • دعا برای رفع حاجات دنیوی و اخروی حاجت مندان
  • دعا برای پدر ،مادر،اساتید و معلمین و همسایگان و مراجع و رهبری
  • دعا برای آمرزش اموات و شهدا و امام و پدران و مادران
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.