زیباترین گل در جهان چیست؟

مجموعه زیباترین گل ها در جهان کدامند؟

به نظر شما زیباترین گل در جهان کدام است؟ طبیعت اغلب ما را با شگفتی های واقعی غافلگیر می کند. گلهایی در جهان وجود دارند که می توانند هرکسی را متحیر و متعحب کند. در این پست می توانید زیباترین گل ها در جهان را ببینید. در صورتی که به نگهداری گل در خانه خود علاقه مندید ۱۰ نمونه از بهترین گیاهان آپارتمانی مقاوم را بخوانید.

مجموعه زیباترین گل در جهان را می شناسید؟

در این پست می توانید مجموعه ای از زیباتزین گل در جهان به صورت لیست شده بخوانید که شامل: گل رز، گل اورتانسی، شکوفه های گیلاس، گل ارکیده، لاله، گل صد تومانی، نیلوفرها، فریزیا، گل نیلوفر، گل محمدی ، گل داوودی ، گل میخک می باشند.

1. Rose (گل رز)

گل رز به عنوان زیباترین گل جهان در نظر گرفته می شود، به همین دلیل آن را “ملکه باغ” می نامند. این یکی از محبوب ترین گل ها در سراسر جهان است و در اندازه ها و رنگ های مختلفی وجود دارد. همچنین ، آنها در سراسر جهان بسیار رایج هستند. این گل ها برای تزیین رویدادها، ساخت عطرها … و خیلی چیزهای دیگر به خوبی کار می کنند!

زیباترین گل در جهان چیست؟

2. Hydrangea (گل اورتانزیا)

این گل در اصل از جنوب آسیا است و همچنین در سراسر جهان بسیار محبوب است. زیبایی انکار ناپذیری دارد و معمولاً در دکوراسیون استفاده می شود. همچنین ، هیدرانیا یک گل ایده آل برای ایجاد دسته گل است ، زیرا حجم و بافت زیادی را ایجاد می کند.

زیباترین گل در جهان چیست؟

3. Bleeding-heart

گل “Bleeding-heart” که در واقع Dicentra نامیده می شود ، یکی از چشمگیرترین گلها در جهان است. علی رغم بی نظیر و شگفت انگیز بودن، نسبتاً ناشناخته است. این گل ، مانند هورنسیا، اصالتاً آسیایی است و به طور طبیعی در چند رنگ قرمز، فوچسی، صورتی روشن و … یافت می شود.

4. Cherry blossom (شکوفه گیلاس)

شکوفه گیلاس، اگرچه گل رسمی نیست، اما یکی از مهمترین گلها در فرهنگ ژاپن است. درختانی که این گل را تولید می کنند به ساکورا معروف هستند.شکوفه گیلاس را می توان به طور طبیعی در رنگ های مختلف یافت ، اگرچه رایج ترین رنگ آن صورتی و سفید است.

5. Orchid (ارکیده)

ارکیده یک گل دوست داشتنی است که اغلب در تزئینات و همچنین به عنوان هدیه استفاده می شود. این یک گل غیر معمول است که به راحتی از طریق شکل برگ های آن مشخص می شود. تقریباً 25000 گونه مختلف از آن وجود دارد و به غیر از مناطق صحرایی و قطبی در سراسر جهان یافت می شوند.

زیباترین گل در جهان چیست؟

6. Tulip (گل لاله)

لاله یکی از اصلی ترین نمادهای هلند است. علاوه بر این ، هلند به عنوان “کشور لاله ها” شناخته می شود. این یک گل تقریباً تقارن کامل است. این گلها همچنین نمادی از شادی ، عشق و ورود بهار است ، اگرچه تنوع زیاد رنگ آنها اهمیت دامنه گل را به طور گسترده ای نشان می دهد.

7. Peony (گل صد تومانی)

گل صد تومانی در اروپا، چین و آمریکای شمالی گل بسیار رایجی است. تقریباً 40 گونه مختلف از گل صد تومانی وجود دارد. آنها آنقدر زیبا هستند که معمولاً در دسته گلها به تنهایی استفاده می شوند. مانند سایر گلهایی که نام بردیم، گل صد تومانی در رنگهای مختلفی قرار دارد: صورتی ، سفید ، فوشیا و غیره

8. Lily (زنبق)

زنبق یک گل زیبا است که می توان آن را در سراسر جهان، از اروپا گرفته تا ژاپن، کانادا، فیلیپین و ایالات متحده، و سایر مناطق یافت. در مورد رنگ ها، این رنگ را می توان در بسیاری از رنگ ها یافت، اگرچه سفید متداول ترین رنگ است.

9. Freesia (فریزیا)

فریزیا یک گل دوست داشتنی بومی آفریقا، به ویژه در کیپ تاون (آفریقای جنوبی) است. گونه های کمی از این گل محبوب آفریقایی حدود 14 تا وجود دارد. یکی از اصلی ترین ویژگی های فریزیا ، زنده بودن و قدرت رنگ های آن مانند قرمز و زرد است.

10. Lotus flower (گل نیلوفر آبی)

گل نیلوفر آبی به عنوان “گل نیل” نیز شناخته می شود. این یک گل فوق العاده است که در سراسر جهان مشهور است، عمدتا به این دلیل که یک گل آبزی است. جالب ترین جزئیات در مورد این گل دوست داشتنی عمر دانه های آن است که می تواند بعد از قرن ها جوانه بزند.

11. Spikenard (سنبلچه)

سنبلچه نیز به عنوان “گل سنت جوزف” شناخته می شود و از خانواده والرین است. زیبایی آن ، آن را به گزینه ای ایده آل برای خلق هنرهای گل از وسایل مهمانی تا دسته گل تبدیل می کند .  این یک گل معمولی در عروسی ها و در تزئینات کلیسا ، به ویژه سنباده های سفید است.

زیباترین گل در جهان چیست؟

12. Dahlia (گل کوکب)

گل کوکب یکی دیگر از زیباترین گل های جهان است. حدود 30 گونه مختلف و تا 20000 نوع مختلف دارد. برجسته ترین جنبه این گل ، علاوه بر زیبایی خارق العاده، گل ملی مکزیک است.

13. Chrysanthemum (گل داودی)

گل داوودی بومی آسیا است و خاص است زیرا بخشی از “چهار گل جونزی” است. گل های داوودی بسیار متنوعی هستند و شما می توانید آنها را در رنگ های مختلفی پیدا کنید: یاس بنفش ، سفید ، صورتی و غیره. این یکی از رایج ترین گل ها در دکوراسیون به سبک شیک است.

زیباترین گل در جهان چیست؟

14. Carnation (میخک )

گل میخک نه تنها یکی از زیباترین گل های جهان است ، بلکه یکی از محبوب ترین گل ها است. تقریباً در هر قاره رشد کرده است: آمریکا ، اروپا ، آسیا و آفریقا. در حال حاضر ، پنج نوع میخک شناخته شده وجود دارد. به طور معمول به عنوان تزئین استفاده می شود.

زیباترین گل در جهان چیست؟

15. Morning glory

این گل ها به طور طبیعی در آب و هوای تا -15 درجه سانتیگراد یافت می شوند ، اما بیشترین میزان در آب و هوای قاره ای است. یکی از خاص ترین ویژگی های جلال های صبحگاهی سایه های ملایم و پاستلی آنها مانند سفید و صورتی است. با این حال ، رایج ترین رنگ جلال صبحگاهی ، یاسی است.

16. Gardenias(گاردنیا)

گاردنیا یکی از زیباترین گل هایی است که می توان آن را هدیه داد. این گل اصل چین است و در رنگ های متنوعی یافت می شود. مخصوصاً به دلیل ظرافت و برگهای روشن و صاف آن شناخته شده است.

زیباترین گل در جهان چیست؟

17. Sunflowers (آفتابگردان )

گل آفتابگردان در سراسر جهان بسیار شناخته شده است. رنگ زرد روشن آنها ویژگی تعیین کننده آنهاست و آنها را بسیار چشمگیر می کند. اگرچه آنها اصالتاً اهل آمریکای شمالی هستند، امروزه می توانید آنها را در کشورهای مختلف جهان پیدا کنید.

18. Daffodils (گل نرگس)

گل نرگس نام رایج گل نرگس است. این یک گل بسیار زیبا است که نمونه آن مدیترانه است اما یافتن گونه های دیگر گل نرگس در آسیای میانه نیز امکان پذیر است.

19. Daisies

گل مروارید یکی دیگر از زیباترین گل در جهان است. انواع مختلفی از گلهای مروارید در سراسر جهان وجود دارد. مشخصه این خانواده از گلها مرکز زردی است که توسط گلبرگهای ظریف احاطه شده است.

20. Lantanas

Lantanas گل های معمولی آمریکای شمالی و جنوبی است. با این حال ، این گلها را می توان در برخی از مناطق اروپا نیز یافت. گونه های زیادی از لانتانا وجود دارد و همه آنها در رنگ ها و اندازه های مختلف وجود دارند.

21. Marigolds (گل همیشه بهار)

گل همیشه بهار گل های معمولی مکزیک است ، جایی که از اهمیت بالایی برخوردار است. رنگ آن از زرد تا نارنجی است و به دلیل خصوصیات زیبایی که دارد در باغبانی و تزئینات بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

22. Poppies(خشخاش)

خشخاش گیاهی است که در بسیاری از قاره ها به ویژه اروپا یافت می شود. شما می توانید این گل را در رنگ های مختلف تهیه کنید ، اگرچه در اصل قرمز است. همراه با گل رز ، این گل نشان دهنده عشق و علاقه است.

23. Magnolias (ماگنولیا)

ماگنولیا به دلیل رنگ های ملایم و گلبرگ های بزرگ و دوست داشتنی چشم نواز است. این یکی از معروف ترین گلهای جهان به دلیل زیبایی آن است. معمولاً در دکوراسیون ، دسته گل ، هدایا و غیره استفاده می شود

24. Colorado Blue Columbines

کلمبین آبی کلرادو علی رغم اینکه یک گل وحشی است ، در تزئینات بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. این یک گل بسیار معمولی از آمریکای شمالی است و ظاهر آن زیبا و پیچیده است. رایج ترین رنگ آن سفید ، زرد و صورتی است.

25. Common Mallows

گل مالوی معمولی از خانواده Malvaceae است. این یک گل معمولی در سراسر اروپا است. این گل به دلیل رنگ صورتی بنفش گلبرگ هایش چشمگیر است.

26. Zinnias

این گیاه نه تنها به عنوان یکی از زیباترین گلهای جهان شناخته شده است. علاوه بر این ، به دلیل اینکه اولین گل در فضا رشد می کند ، مشهور است. بیش از 70 گونه مختلف وجود دارد و همچنین می توان آنها را در انواع رنگ ها یافت.

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.