ماده مخدر نفس شیطان چیست

اگر سریال قورباغه را دیده باشید شاید برایتان سوال شده باشد که ماده مخدر نفس شیطان چیست؟ چرا اسم آن را نفس شیطان گذاشته اند؟ چه شکلی است؟ مصرف آن چه تاثیری بر عملکرد بدن می گذارد و ….. . در این نوشته قصد داریم اطلاعات مفید درباره ماده مخدر نفس شیطان در اختیار شما قرار دهیم و بگوییم اعتیاد آور است یا نه؟

نفس شیطان ماده مخدر ترسناک و کشنده را بیشتر بشناسید

نفس شیطان چگونه تولید می شود؟

نفس شیطان را می توان ترسناک ترین ماده مخدر در جهان دانست. این ماده مخدر از درختی به نام بوراچرو borrachero که در کلمبیا وجود دارد تولید می شود. نام علمی آن Hyoscine است. گیاه borrachero بسیار زیباست و کمی شبیه گل های شیپوری خودمان است و با دیدن آن اصلا فکر نمی کنید که یک ماده مخدر خطرناک به نام نفس شیطان از این گیاه زیبا تولید می شود. borrachero به معنی درخت مست است و این نام را مردم محلی برای این درخت انتخاب کرده اند.

این درخت موارد مصرف دارویی دارد مانند ساخت دارو برای ضد تهوع برای سفر، رفع دریازدگی، خشک کردن بزاق قبل از جراحی و آرام کردن اسپاسم عضلات. اما وقتی در دوزهای بالا از آن استفاده شود تبدیل به یک ماده مخدر به نام نفس شیطان می شود که می تواند حافظه را نابود کند.

همچنین بخوانید: اطلاعات جامع درباره تست اعتیاد و انواع آزمایش اعتیاد به‌همراه جزئیات دیگر

بذرها وقتی پودر و از طریق یک فرآیند شیمیایی استخراج می شوند، حاوی ماده شیمیایی مشابه اسکوپولامین به نام “بوراندانگا” هستند. بوراچرو برای صدها سال توسط بومیان آمریکای جنوبی در آیین های معنوی استفاده می شده است.

ماده مخدر نفس شیطان چه شکلی است؟

نفس شیطان به شکل پودر سفید است، بی بو و بی مزه است. تفاوت آن با دیگر مواد مخدر این است که توسط قربانی مصرف می شود. به این معنی که فرد خلافکار برای انجام مقاصد خود پودر نفس شیطان را به خورد طعمه داده و به این ترتیب او را مطیع خود می کند تا هرکاری از او خواسته می شود انجام دهد بدون داد و فریاد و به سادگی هرچه تمام تر.

بوراچرو borrachero
نفس شیطان از درخت بوراچرو borrachero تولید می شود

نحوه مصرف ماده مخدر نفس شیطان:

ماده مخدر نفس شیطان به صورت پودر شده مورد استفاده قرار می گیرد و بیشتر توسط سارقین و متجاوزین برای به دام انداختن طعمه های خود به کارمی رود. تنها کافی است مقداری از پودر این ماده مخدر را در هوا تنفس کنید یا آن را روی صورت شما بپاشند تا به فردی بی اراده تبدیل شده و همه خواسته های افراد سارق را بدون چون و چرا انجام دهید و بعد همه این اتفاقات را فراموش کنید! این ماده مخدر شما را به مدت 24 ساعت هیپنوتیزم می کند.

این دارو را می توان بلعید ، استنشاق ، تزریق ، دود کرد یا از طریق پوست جذب کرد.

عوارض مصرف ماده مخدر نفس شیطان

مصرف نفس شیطان شما را تبدیل به فردی می کند که به راحتی اقدام به تجاوز و قتل می کند. می تواند شما را برای روزها بیهوش کند و اگر در دوزهای بسیار بالا مصرف شود نیز می تواند منجر به مرگ شود. ظاهراً حدود 50،000 مورد از حوادث سالانه در کلمبیا در رابطه با مصرف ماده مخدر نفس شیطان ثبت شده است و موارد بسیار بیشتری ثبت نشده است!

 • توهم
 • تصاویر ترسناک
 • فقدان اراده آزاد
 • فراموشی و یادآوری وقایع یا شناسایی عاملان جرم
 • اسکوپولامین می تواند قربانی را به مدت 24 ساعت یا بیشتر بیهوش کند
 • نارسایی تنفسی و مرگ
 • خشکی دهان
 • تاری دید
 • سردرد
 • احتباس ادرار
 • سرگیجه
 • مصرف بیش از حد می تواند منجر به ضربان قلب سریع، گشاد شدن مردمک چشم، روان پریشی، توهم شدید، تشنج یا کما شود.

ماده مخدر نفس شیطان بسیار خطرناک است و به مراتب اثرات تخریبی بیشتری نسبت به هروئین و کوکائین دارد.

عملکرد نفس شیطان در بدن چگونه است؟

ماده اصلی این ماده مخدر، بوروندانگا است که در واقع انتقال دهنده های عصبی در مغز را که به طور خاص برای حافظه کوتاه مدت استفاده می شوند ، مسدود می کند. بنابراین هر اتفاقی که تحت تأثیر اسکولوپولامین برای شما بیفتد توسط مغز ثبت نمی شود. به عبارتی حافظه شما را خالی می کند!

مانند Rohypnol (روفینی) و سایر داروهای افتضاح ، اسکولوپالامین یا بوراچرو یا همان نفس شیطان یک پودر سفید بی مزه و بیبو است که می تواند به نوشیدنی قربانیان، غذا، سیگار و … بی خبر اضافه شود.

نکته ترسناک دیگر در مورد آن این است که می تواند از طریق هوا منتقل شود، اگر به اندازه کافی از آن نفس بکشید ، همان اثرات ممکن است رخ دهد. می توانید ذرات کوچک را نفس بکشید و قبل از اینکه آن را بشناسید کاملاً احساس آرامش می کنید و صادق و مطیع می شوید. دمیدن آن از طریق نی به شما ، شکل رایج دیگری برای انتقال است. بنابراین ماده مخدر نفس شیطان می تواند توسط سارقین و آدم رباها بسیار مورد استفاده قرار بگیرد.

تشخیص آن نیز تقریباً غیرممکن است ، زیرا فقط چهار ساعت در جریان خون شماست. بنابراین تا زمانی که از حالت زامبی خود خارج می شوید و به بیمارستان می روید ، بقایای دیگر از بین رفته است.

یک داستان شنیدنی درباره مصرف بورونداگاندا یا همان نفس شیطان این است که از صدها سال پیش استفاده می شده است. در گذشته در برخی قبیله ها وقتی پادشاه قبیله از دنیا میرفته همسر و خادمان او را نیز به هماه او زنده دفن می کردند تنها کافی بود ماده مخدر نفس شیطان را به آن ها برسانند تا ان ها را تبدیل به فردی مطیع و بی اراده کنند تا به راحتی به گور بروند!

داستان واقعی ترسناک از مصرف ماده مخدر نفس شیطان

در کلمبیا دختری تعریف کرده که هنگام کار با دستگاه ATM پیرمردی از او راهنمایی خواسته است و این آخرین چیزی بود که او به خاطر می آورده. وی در پایان حساب های بانکی خود را خالی کرده و حتی پیرمرد را به آپارتمان خود برده است. از آنجا که او با پیرمرد بسیار آشنا به نظر می رسید، نگهبان امنیت فکر کرده که ان ها هم را می شناسند. او به یاد نمی آورد که بعد چه اتفاقی افتاد اما در آخر با یک آپارتمان خالی روبرو شد.

مراقب باشید

 • در مهمانی های ناشناس مراقب نوشیدنی هایی که می خورید باشید.
 • هرگز نوشیدنی از غریبه را قبول نکنید.
 • وقتی در باشگاه ها یا بارها هستید در یک گروه بمانید.
 • قبل از سفر به یک کشور، سفارت کشور خود را برای اخطارهای امنیتی بررسی کنید.

ترکیب نفس شیطان با الکل یا نوشیدنی های تند، یا سایر داروهای آرامبخش مطمئناً باعث افسردگی سیستم عصبی مرکزی می شود. وزارت امور خارجه ایالات متحده همچنین در وب سایت خود هشدار داده است که ممکن است مسافران کلمبیا به دلیل استفاده مجرمان از انواع مواد مخدر، نه فقط اسکوپولامین، در معرض خطر سرقت قرار گیرند.

فروشگاه قطعات آسانسور

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید