معنی اعضای بدن در فال قهوه چیست؟

اعضای بدن در فال قهوه چه نشانه ای دارد؟

فال قهوه در کشور های انگلستان، یونان، روسیه، ارمنستان و ایران طرفدار های بسیاری دارد. در فال قهوه ممکن است اشکال مختلفی ایجاد شود، اما معنی اعضای بدن در فال قهوه چیست؟

فالگیر ها با استفاده از قهوه معمولا آینده ی پیش رو انسان را پیش گویی می کنند. البته این پیش گویی ها بیشتر جنبه سرگرمی دارد و پشتوانه علمی برای آن ها موجود نیست. برخی افراد برای دانستن آینده ی خود نزد فال گیر های فال قهوه می گیرند. در ته مانده قهوه شما ممکن است اشکالی نمایان شود که فالگیر طبق آن ها در مورد آینده شما صحبت می کند. معنی اعضای بدن در فال قهوه چیست؟ برای دانستن این مطلب، در این پست با ما همراه باشید. برای دیدن اسم شخص در فال قهوه به چه معناست؟ کلیک کنید.

اعضای بدن در فال قهوه چه معنایی دارند؟

اشکالی که در فال قهوه شما ظاهر می شود دارای معانی متفاوتی است، به نظر شما معنی اعضای بدن در فال قهوه چیست؟ می خواهیم معنی اعضای بدن را در فال قهوه بدانیم و تفسیر کنیم.

تعبير بيني در فال قهوه: قدرت تشخیص شما بسیار بالاست و حس فعالی دارید.

معنی دهان در فال قهوه: سخنان ناگفته، گفته می شود_ سخن های نیکو گفته می شود که باعث خوشی زندگی می شود_ ناگفته هایی را به فردی بازگو می کنید.

تفسیر گوش در فال قهوه: خبر های خوب و تازه ای به شما می رسد_ افرادی به شما نصیحت می کنند که به صلاح شما است و بهتر است به این نصیحت ها گوش کنید.

معنای چشم در فال قهوه: نشاندهنده ی بینایی است، چشمانی هستند که از اطراف مواظب اعمال و رفتار شما می باشید. حسادت و چشم خوردن را از شما دور می کنند.

معنای صورت در فال قهوه: فال نشانه خوب و نیکویی دارد و خبر ازدواج را می رساند.

معني لب در فال قهوه: به معنی قرابت و خویشی است_ از زخم زبان هایی به شما زده می شود هراسی نداشته باشید و نترسید_ به عزت نفس و احترام دست می یابید.

تعبیر دندان در فال قهوه: گمراهی یکی از اعضای خاوانده را نشان می دهد_ بیانگر ضرر و زیان است_ غم و اندوه و رنج به همراه دارد.

تعبير ابرو در فال قهوه: ابرو نشانه ی نیت و آراستگی و دین داری در او به حد کمال می باشد.

سر انسان به همراه دو دست دراز: نشانه ارزش و مقام ارجمندی است_ هوش_ جسارت

معنی شکل پا در فال قهوه: نشان از پیشروی به اهداف، استقامت و حرکت در رسیدن به هدف را دارد. داشتن سفری کوتاه

تفسیر دست در فال قهوه: نشان از توانمندی در عمل و حس قدرت را دارد_ دوستی و مهربانی

معني استخوان در فال قهوه: نشانی مالی است که معیشت و زندگی او را از طریق آن می گذرد.

معنی انگشت در فال قهوه: علامت یکی از عادات پنج گانه می باشد.

دست های دراز: حماقت_ بی اعتقادی

قلب در فال قهوه نشانه چیست: روابط عاطفی و عاشقانه

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.