نذر نمک میرزای قمی (مجرب ترین نذر نمک برای حاجت)

احتمالا تا کنون در مورد نذر نمک شنیده اید و می دانید نذر نمک چیست. نذر نمک برای حاجت از جمله کارهایی است که بسیاری از بزرگان و عالمان برای رسیدن به حاجات به مردم سفارش نموده اند. یکی از مجربترین انواع نذر نمک، نذر نمک میرزای قمی است که یکی از عالمانی است که بر علوم مختلف اسلامی تسلط داشت و در دوران فتحعلی شاه قاجار به عنوان مرجع شناخته می شد. اما این نذر نمک چگونه است. در این مطلب از مینویسم با نذر نمک برای حاجت از میرزای قمی آشنا خواهید شد.

نذر نمک میرزای قمی چگونه است

میرزا ابوالقاسم قمی یکی از عالمان مشهور در قرن 12 هجری بود که از ایشان نوشته هایی با خط نستعلیق به جای مانده است. آیت الله بهاء الدینی در ذکر مقام دینی و علمی میرزای قمی گفته اند که بعد از حضرت معصومه س در قم فردی به  عظمت میرزای قمی وجود ندارد.

همچنین حجت الاسلام فاطمی نیا در ذکر فضیلت میرزای قمی و توسل به ایشان فرموده اند که: (هرگز نشد که من مشکلی داشته باشم و یک سوره قرآن برای میرزای قمی بخوانم و مشکل من حل نشود.)

همچنین بخوانیدنذر نمک حضرت فاطمه برای حاجت

اما نذر نمک میرزای قمی به چه صورت است و نذر نمک برای حاجت چه کار باید کرد.

در نذر نمک میرزای قمی، با واسطه قرار دادن ایشان، نیت کرده و خواسته خود را در دل بیان کنید و تعدادی بسته نمک تهیه کنید تا بعد از گرفتن حاجت آنها را بین مردم پخش کنید.

به عنوان مثال می توانید به نیت امام زمان عج 12 بسته نمک تهیه کنید تا بعد از گرفتن حاجت، آنها را در اماکن متبرکه پخش کنید.

همچنین بجز نذر نمک، برای طلب حاجت با واسطه گرفتن میرزای قمی و توسل به امام هادی، طی 110 روز، یک مرتبه سوره حمد و سه مرتبه سوره توحید را بخوانید و در پایان 3 صلوات بفرستید و حاجت خود را بیان کنید.

سفارش شده که بعد از گرفتن حاجت در نذر نمک، برای همه گرفتاران دعا کنید و از خداوند برای گناهکاران طلب مغفرت کنید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.