پیام دلتنگی برای پدر فوت شده با جملات احساسی و زیبا

پدران آنچنان دلسوز، دوست‌داشتنی و مراقب هستند که مواجهه با غم از دست دادن آن‌ها در زندگی بسیار دشوار می‌باشد. کسی که پدرش را از دست می‌دهد، تنها می‌تواند این غم و اندوه را درک کند. در این مقاله، برخی از زیباترین پیام های دلتنگی برای پدر پس از مرگش را بیان می‌کنیم. برای خواندن مجموعه پیام دلتنگی برای پدر فوت شده با مینویسم همراه باشید.

خاطرات بودن در کنار پدر را به سختی می‌توان از یاد برد. این خاطرات آنقدر شیرین هستند که تا لحظه مرگ در ذهن انسان می‌مانند. بنابراین، حتی پس از مرگ نیز دلمان برای پدرهایمان تنگ می‌شود. اما زندگی این چنین است. هر کسی روزی می‌میرد. ما باید به زندگی خود ادامه دهیم و از عزاداری دست برداریم.

اما گاهی‌اوقات، لازم است تا احساساتمان را با کلمات مناسب ابراز کنیم تا غم از دست دادن پدر کمی تسکین پیدا کند. در ادامه، برخی از زیباترین پیام های دلتنگی برای فوت پدر آورده شده‌اند که عشق شما به پدرتان را به بهترین شکل ممکن نشان می‌دهند.

پیامک دلتنگی برای پدر از دست رفته

پدر عزیزم، تو ستاره زندگی من هستی. دوستت دارم و همیشه دلتنگت می‌شوم.

متن دلتنگ شدن برای پدر

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

من هرگز فکر نمی‌کردم که چنین روزی فرا برسد و دیگر نتوانم تو را ببینم. مهم نیست چه اتفاقی افتاده، تو همیشه در قلب من خواهی بود. دوستت دارم.

مجموعه زیبای شعر پدر مناسب برای کپشن و استوری

پیامک دلتنگی فوت پدر

افراد بسیار زیادی در این دنیا وجود دارند اما هیچ یک از آن‌ها نمی‌توانند احساسی که حضور تو در من ایجاد می‌کرد را تداعی کنند. دلم برایت بسار تنگ شده است.

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

پيام دلتنگي براي پدر

 • پدر عزیزم، هر روز دلم برایت تنگ شده. امیدوارم که هر جا که هستی، خوشحال باشی. تو بهترین پدر دنیا بودی.
 • برای من، تو بهترین پدر بوده‌ای. شاید به همین دلیل است که غم از دست دادنت برایم آنقدر سنگین است. دلم برایت تنگ شده!

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

متن دلتنگی برای پدرم

 • بدون تو، هیچ چیز مثل سابق نیست. سعی می‌کنم که بدون تو به زندگی نرمال خود برگردم اما خیلی سخت است.
 • اگرچه، همواره به تو فکر می‌کنم اما همیشه دلم برایت تنگ خواهد شد.

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

متن دلتنگی برای پدر از دست رفته

هیچ وقت این فرصت پیش نیامد که بگویم چقدر دوستت دارم. ممنون برای تمام عشقی که در این دنیا نثار من کردی. دلم برایت تنگ شده.

پیام دلتنگی برای پدر فوت شده
پیام دلتنگی برای پدر فوت شده

پیامک دلتنگی برای پدر فوت شده

 • همیشه دلم برایت تنگ می‌شود. امیدوارم که هر جا که هستی، شاد باشی.
 • می‌دانم که همیشه با من هستی و مرا از آن بالا می‌بینی. همیشه سعی کردم که خوشحالت کنم و باعث افتخارت باشم. پد عزیزم، دلم برایت تنگ شده.

عکس پروفایل پدر دوستت دارم انگلیسی (i love you father)

متن زیبای دلتنگی برای پدر

هر صبح بیدار شدن با دانستن این که دیگر در کنارم نیستی، بسیار دشوار است. دنیای من بدون تو ناقص است. دلم برایت تنگ شده!

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

متن دلتنگی برا پدر فوت شده

 • اگر از بالا به من نگاه می‌کنی، می‌خواهم بدانی که بدون تو حالم خوب نیست. چند وقتی است که دیگر پیش من نیستی اما هنوز هم دلم برایت تنگ می‌شود.
 • تمام خوشبختی جهان نمی‌تواند جای خالی تو را در قلب من پر کند. برای من، تو بی‌عیب و نقص‌ترین پدر دنیا بودی. یک دوست خوب و یک مربی عالی. از این به بعد، همیشه دلم برایت تنگ می‌شود.

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

متن دلتنگی برای پدر فوت شده

 • هیچ وقت نمی‌دانستم که زندگی در این دنیا بدون تو آنقدر سخت و دردناک خواهد بود. اکنون که دیگر نیستی، به نظر می‌رسد که زندگی بی‌معنی شده است. دلم برایت تنگ شده، پدر عزیزم!
 • من تنها پدرم را از دست ندادم بلکه لبخند، خوشبختی و از همه مهم‌تر، پناهگاهی که مرا در همه اوضاع و احوال محافظت می‌کرد را از دست دادم. دلم برایت تنگ شده است!

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

متن دلتنگی برای پدر اسمانی

خاطرات تو یادآور این است که چه پدر عالی برای من بوده‌ای. عشق تو آسمانی بود. سپری کردن تک تک روزها بدون تو بسیار دشوار شده است. دل همگی ما برایت تنگ شده است!

متن دلتنگی دختر برای پدر فوت شده

 • دانستن این که دیگر با ما نیستی، هر روز دلم را می‌شکند. تو همیشه در ذهن من می‌مانی.
 • دختر تو بودن بزرگ‌ترین افتخار زندگی من است. ممنون که همیشه از من حمایت کردی. دوستت دارم و هر روز دلم برایت تنگ می‌شود.

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

متن دلتنگی فوت پدر

پدر تو ابرقهرمان من هستی. ممنون برای تمام پشتیبانی و عشقی که به من دادی. دوستت دارم و همیشه دلم برایت تنگ خواهد شد.

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

پیامک دلتنگی برای پدر

 • زندگی بدون تو دیگر مثل سابق نخواهد بود. اما تمام تلاشم را می‌کنم تا بهتر شوم. همیشه نصیحتی که به من کردی را به یاد می‌آورم و روش زندگی تو را دنبال می‌کنم.
 • پدر عزیزم، جای خالی تو در زندگی ما با هیچ چیز پر نمی‌شود. اما همگی ما سعی می‌کنیم که قوی بمانیم تا به ما افتخار کنی.

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

متن دلتنگي پدر فوت شده

 • زمانی که با هم سپری کردیم، فوق‌العاده زیبا بود. خدا مرا خیلی دوست داشته که پدر عالی مثل تو نصیبم شده است. دلم همیشه برایت تنگ خواهد شد.
 • می‌دانم که از بهشت به من نگاه می‌کنی. می‌دانم که صدایم را می‌شنوی. خواهش می‌کنم برگرد و یک بار دیگر مرا در آغوش بگیر. فرشته کوچک تو دلش برایت تنگ شده است.

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

متن دلتنگي براي پدر فوت شده

 • هر پدری برای دخترش قهرمان است. اما تو برای من ابرقهرمان بوده‌ای. وقتی تو را از دست دادم، خوشبختی خودم را از دست دادم. هر روز دلم برایت تنگ می‌شود.
 • عشق تو همیشه از من محافظت می‌کرد و احساس خاص بودن به من می‌داد. امروزه، من در این جهان بدون تو تنها هستنم. اکنون، بهترین دوستان من، خاطراتی هستند که با تو داشته‌ام. دلم برایت خیلی تنگ شده است!
 • آرزو می‌کردم که قدرت کنترل زمان را داشتم. دلم می‌خواهد که تو را بار دیگر به زندگی برگردانم. دلم می‌خواهد برای آخرین بار در آغوش بگیرمت. دلم برایت خیلی تنگ شده است.
 • این جهان می‌تواند برای یک دختر سخت و خشن باشد. آن برای دختری که پدرش را از دست داده، بی‌رحم‌تر نیز می‌شود. تو خانه‌ی امن بودی. دلم برایت تنگ شده است.

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

متن دلتنگی پدر فوت شده

 • حتی نمی‌توانم آخرین باری که بدون تو لبخند زدم را به یاد آورم. تمام رنگ‌های زندگی من از بین رفته‌اند. اکنون، هر لحظه از زندگی، لحظه‌ی بی‌معنای دیگری بدون حضور تو است.
 • هر وقت که چشم‌هایم را می‌بندم، صورت تو در ذهنم نقش می‌بندد. می‌دانم که در بهشت خوشحال هستی اما حال دخترت خوب نیست. بیش از هر زمان دیگری، دلم برایت تنگ شده است!
 • یادآوری این که از پیش ما رفته‌ای، دردآور است. روزها طولانی‌تر شده‌اند. لحظات خوب دیگر بر من اثری ندارند. همه چیز بدون تو خسته‌کننده است. دلم برایت تنگ شده است.

متن دلتنگی پسر برای پدر فوت شده

 • اکنون که خودم پدر شده‌ام، می‌دانم که چه پدر فوق‌العاده‌ای برای من بوده‌ای. ممنون بابت تمام عشق و محبتی که به من دادی. دلم برایت تنگ شده است.
 • پدر عزیزم، روزی نیست که دلم برایت تنگ نشود. مهم نیست که چند روز سپری شده است، نبودن تو همیشه مرا ناراحت می‌کند.
 • پدر دوست‌داشتنی من، تو الگو و منبع الهام من هستی. همیشه سعی می‌کنم که مثل تو زندگی کنم. دوستت دارم و دلم برایت تنگ شده است.

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

متن کوتاه دلتنگی پدر فوت شده

 • هر روز سعی می‌کنم که غم از دست دادنت را فراموش کنم. اما قول می‌دهم که دوباره قوی باشم و باعث افتخارت شوم. دوستت دارم.
 • نه تنها پدرم نبودی بلکه بهترین دوستم هم بوده‌ای. من هر دو را به یک باره از دست دادم. ای کاش، همه‌ی این‌ها فقط یک رویای بد بود.
 • ممنون بابت تمام خاطرات خوبی که برایم به جا گذاشتی. ممنون بابت تمام عشق و علاقه‌ای که به من داشتی. این خاطرات حتی الان نیز لبخن را به چهره‌ی من می‌آورند. دلم برایت تنگ شده است!

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

متن دلتنگ شدن پدر

 • تو به من یاد دادی که قوی باشم. اما هیچگاه نگفتی که چگونه دلم برای کسی این چنین تنگ نشود. اکنون، به تنها چیزی که فکر می‌کنم، خاطرات شیرین تو است. دلم برایت تنگ شده است!
 • گریه کردن به من نمی‌آید. اما نگه داشتن اشک‌ها کار سختی است. دلم برایت تنگ شده است. تو کسی هستی که بیش از هر چیزی نیاز دارم.
 • تو همیشه برایم الگو بوده‌ای. هر چیز خوبی که در زندگی دارم را تو به من یاد دادی. شاید هیچ‌گاه پسر خوبی نبوده باشم اما تو همیشه بهترین پدر برای من بوده‌ای. دلم برایت تنگ شده است!

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

متن دلتنگی برای پدر فوت شده

 • به آسمان نگاه می‌کنم و قلبم تسکین می‌یابد که تو آنجا هستی و به من نگاه می‌کنی. می‌خواهم بدانی که مهم نیست کجا هستی و چکار می‌کنی، تو همیشه در قلب من خواهی بود. هر روز دلم برایت تنگ می‌شود!
 • زندگی ادامه دارد. همه چیز به سرعت تغییر می‌کند. اما یک چیز همیشه بدون تغییر می‌ماند و آن خاطره‌ی تو در ذهن من است. حتی پس از این همه سال نیز دلم برایت تنگ می‌شود. دوستت دارم!
 • این به خاطر راهنمایی‌های تو بوده است که اکنون در چنین جایگاهی قرار دارم. همیشه تمامی تصمیماتت درست بوده‌اند. دلم برایت تنگ شده است!
 • من آنقدر خوش‌شانس بوده‌ام که پدری مثل تو نصیبم شد. خاطرات بسیاری زیادی از تو در ذهنم نقش بسته است. من به تمام این خاطرات فکر می‌کنم و دلم به شدت برایت تنگ می‌شود!
 • شاید دیگر نتوانم مانند قبل با تو صحبت کنم. اما از این که بدانی حتی پس از این همه سال باز هم خاطرات تو در ذهنم نقش بسته‌اند، تعجب خواهی کرد. دلم برایت تنگ شده است!

سخن پایانی

پدران یکی از باارزش‌ترین افراد در زندگی هستند. آن‌ها قهرمان، الگو، دوست و حامی هستند. از دست دادن پدر فاجعه است. هیچ کس نمی‌تواند غم از دست دادن والدین خود را پشت سر بگذارد. آن همیشه دردناک است، مهم نیست چقدر زمان از این اتفاق گذشته باشد.

هیچ‌کس نمی‌تواند این تنهایی را در قالب کلمات ابراز کند. و هیچ‌کس نمی‌تواند جای خالی پدر را پر کند. با این وجود، پیام های دلتنگی بعد از فوت پدر به شما کمک می‌کنند تا با غم و اندوه خود مبارزه کنید. قبول کردن این که چقدر دلتنگ شده‌اید، احساس بهتری به شما دست می‌دهد.

به این طریق می‌توانید تنهایی و ناراحتی را فراموش کنید. در این مقاله، مجموعه خالصانه‌ترین پیام دلتنگی برای فوت پدر که می‌توان برای پدر دوست‌داشتنی خود نوشت، آورده شده‌اند. عشق خود را با این پیام های دلتنگی ابراز کنید و به پدرتان بگویید که چقدر دوستش دارید.

پیامی که هم‌راستا با افکارتان است را انتخاب کنید. این پیام های دلتنگی برای پدر آسمانی به شما کمک می‌کنند که در چنین لحظات سختی احساس بهتری پیدا کنید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.