چگونه از طریق اینستاگرام کسب درآمد کنیم؟

0
603
کسب درآمد از اینستاگرام
کسب درآمد از اینستاگرام

بخش اول

ایجاد یک حساب جذاب

۱) یک نام کاربری خلاق اما توصیفی ایجاد کنید هنگامی که اینستاگرام شما مشهور می شود، مردم با نام کاربری حساب کاربری خود به آن مراجعه می کنند. به همین دلیل، نام کاربری شما باید به یاد ماندنی، متمایز و آسان با صدای بلند باشد.

سبک نام کاربری شما باید موضوع محتوایی شما را بازتاب دهد؛ برای مثال، اگر یک هنرمند هستید، احتمالا میخواهید به برخی از مشتقات نام واقعی خود (یا نام مستعار هنرمندتان) بچسبید.

۲) صفحه خود را با اطلاعات مربوطه پر کنید . انواع مختلفی از مواردی که ممکن است برای کاربران در دسترس داشته باشید وجود دارد:

توضیحات غنی اما مختصر از مطالب، انگیزه ها و / یا قصد شما.
یک لینک به وب سایت شما اگر دارید.
آدرس ایمیل کار شما ارزش یک ایمیل اختصاصی برای حساب کاربری اینستاگرام شما را تعیین می کند.
نام کاربری برای هر گونه حساب رسانه های اجتماعی مناسب (به عنوان مثال توییتر و فیس بوک).
نام کاربری برای هر سرویس IM که مایل به اشتراک گذاری آن هستید.
PayPal یا شناسنامه Venmo برای کمکهای مالی.
یک رزومه. ارسال آن به یک صفحه وبلاگ ثابت و سپس پیوند صفحه وبلاگ در محل زندگی شما بهترین راه برای نشان دادن رزومه شما است.

۳) در مورد یک موضوع برای محتوای خود تصمیم بگیرید بر خلاف اینستاگرام شخصی یا صفحه فیس بوک، هر چیزی که در اینجا ارسال میکنید، نیاز به یک تم منحصر به فرد دارد (مثل تناسب اندام یا غذا).

چیزی را پیدا کنید که فکر می کنید جامعه هیچ (یا چیزی که بیشتر از آن سود می برد) است که با استعدادهای شما مرتبط است.اطمینان حاصل کنید که محتوای شما به شرایط استفاده اینستاگرام پیوسته است.

۴) پست های خود را به خوبی تنظیم کنید این فرایند شامل ساخت عکس های زیبایی از طریق استفاده از فیلترها و سایر گزینه های ویرایش و همچنین قرار دادن اطلاعات مربوطه در توضیحات عکس است.

برای مثال، اگر شما تبلیغ کنید، یک جمله کوتاه توصیف محصول یا خدماتی که شما در رابطه با چگونگی زندگی خود و به دنبال آن لینک های مناسب می پردازید، باید در توضیحات عکس توضیح دهید.
پست ها معمولا در ساعت ۲:۰۰ و ۵:۰۰ بعد از ظهر بیشتر می شود. اطمینان حاصل کنید که شما در اطراف این زمان ها برای منطقه زمانی خاص جمعیت مورد نظر خود هستید.

۵) ارسال چندین بار در روز. در حالی که مهم است که دوستان خود را با محتوا غرق نکنید، ارائه چندین بار در روز پست ها آنها از کیفیت راضی خواهد شد.
سعی کنید محتوای خود را در حوزه موضوعی خود تغییر دهید شما نمی خواهید بیش از حد از نوع چیزهایی که به طور معمول ارسال می کنید را ادامه دهید فقط باید محتوا متناقض نباشد، اما نباید همان را هر روز پست کنید.

۶) نظرات پست خود را بخوانید . کاربران به طور کلی نظرات شما را به صورت صریح یا به طور ضمنی ارائه می دهند که می تواند به شما در پست های آینده خود در مورد اکثر دنبال کنندگان خود کمک کند.
شما قادر نخواهید بود که پیشنهادات هر کاربر را انجام دهید ، بر روی مضامین مشترک از اکثر طرفداران اینستاگرام خود تمرکز کنید.

۷) حفظ حضور فعال در اینستاگرام . این هر دو نام حساب شما را ارتقا می دهد و باعث افزایش میل شما می شود:
اغلب پاسخ به نظرات هنگامی که شما به یک مقدار دنبال کننده دارید ، دیگر نمی توانید به تمام نظرات پاسخ دهید؛ سعی کنید به یک زن و مرد در هر پست پاسخ دهید.
پست های مورد علاقه از مارک ها، کاربران یا حساب هایی که می خواهید کار کنید. این یک راه برای تمرین استعمار اینستاگرام است در حالی که همزمان تبلیغ نام حساب شما را تبلیغ می کند.

۸) حساب اینستاگرام خود را با سایر حساب های رسانه های اجتماعی تکمیل کنید. لینک های مربوط به حساب های مربوط به رسانه های اجتماعی مربوط شما باید در محل زندگی شما باشند، اما مهم است که این صفحات را با محتوای مربوطه به روز نگه دارید:
فیس بوک – ایجاد و نگهداری یک صفحه فیس بوک اختصاصی برای محتوای اینستاگرام خود. بعدا می توانید این صفحه را در فیس بوک تبلیغ کنید.
توییتر – یک حساب توییتر خاص برای محتوای اینستاگرام خود ایجاد کنید. شما می توانید مطالب اینستاگرام را به توییتر متصل کنید، هر چند که باید تلاش کنید مطالب منحصر به فرد را نیز در این قسمت قرار دهید.
سایت های دیگری که بر اساس جمعیت شناختی شما قرار می گیرند شامل Tumblr، YouTube و Pinterest هستند.

بخش دوم

دوستان دنبال کننده ی پایه ی شما

۱) یک هدف شمارنده دنبال کننده را تنظیم کنید. این موضوع باید بر اساس موضوع محتوا باشد؛ برای مثال، اگر شما برای اعمال تقاضا برای همکاری با مارک ها برای کمپین های تبلیغاتی برنامه ریزی می کنید، قبل از اینکه بتوانید برای آنها تبلیغ کنید، بیشتر مارک ها نیاز به ۵۰۰۰ فالوور دارند.

۲) استفاده از هشتگ های مرتبط در پست های خود . اگر شما در حال تلاش برای رسیدن به یک جمعیت شناسی خاص هستید – که باید باشد – از هشتگهایی استفاده کنید که ممکن است آن جمعیت شناسی را جستجو کنید. به عنوان مثال، اگر چندین عکس از منظره ای از شمال غربی اقیانوس آرام داشته باشید، ممکن است عکس هایتان را به عنوان “#pnw” و # “شمال غرب” تگ کنید.
فقط با استفاده از هشتگهای مربوط به پست خود، استفاده کنید.

۳) در عکس های دیگران لایک و نظر بگذارید. این نام حساب شما را نشان می دهد، و آن را برای هر کسی که لایک کردید و نظر شما را می بیند، مشاهده مشخصات شما را آسان تر می کند. در حالت ایده آل، شما این را برای کاربرانی که مایل به دنبال کردن از آنها هستید، انجام می دهید.
شما می توانید این کار را در بسیاری از حساب های تصادفی برای جذب فالوور انجام دهید. در حالی که این فرآیند ممکن است وقت گیر باشد، این یک راه خوب برای کسب چند دنبال کننده اینجا و آنجا است.

۴) تبلیغ حساب خود را در رسانه های اجتماعی. حساب های رسانه های اجتماعی دیگر شما باید در اینستاگرام به طور کامل حضور داشته باشند؛ اطمینان حاصل کنید که حساب کاربری اینستاگرام شما به همان اندازه در این حسابهای رسانه اجتماعی وجود دارد.
حتی فقط یک پیوند به حساب اینستاگرام خود در صفحه فیس بوک یا توییتر شما باشد یک راه خوب برای تبلیغ محتوای شماست.

۵) تسهیل مشارکت؛ اگر درخواست های شما به اندازه کافی جالب باشد، آنها نیز به دنبال فالوور بیشتری خواهند رفت. شما می توانید چندین راه را برای تسهیل ارتباط برقرار کنید:
میزبانی وب برای محصولات یا خدمات. اطمینان حاصل کنید که کاربران خود را به “لایک” نیاز دارند و / یا پست خود را برای دیگران به اشتراک بگذارید.
سوال پرسیدن. انجام این کار کاربران را تشویق می کند تا پاسخ دهند، که علاقه مند به محتوای شما هستند.
گرفتن درخواست به خصوص اگر از اینستاگرام برای نمایش عکس ها استفاده میکنید، درخواست های خود از کاربران شخصا در محتوای آینده خود بپرسید.

۶) از تبلیغات استفاده کنید. برای ایجاد علاقه مشتری، سعی کنید میزبانی کنید. از ورود کنندگان درخواست کنید تا مشخصات خود را برای نمایش مشخصات خود دنبال کنید یا از آنها بخواهید دوستان را برای ایجاد یک اثر ویروسی تگ کنید. در صورتی که میزبان یک پیشنهاد یا مسابقه هستید، حتما دستورالعمل های ارتقاء اینستاگرام را دنبال کنید.

۷) به فالوور های خود گوش کنید اگر متوجه شکایت یا درخواست مشترک شوید، آن را نادیده نگیرید؛ در عوض، راهی برای پیاده سازی بازخورد فالوور برای برآورده ساختن بیشتر فالوور های خود پیدا کنید. به یاد داشته باشید فالوور های شما بزرگترین گروه پشتیبانی شما هستند!

بخش سوم

با استفاده از بازاریابی وابسته

۱) اطمینان حاصل کنید که شرایط لازم برای بازاریابی را برآورده می کنید. شما باید در ارتقاء نام های تجاری، حداقل ۵۰۰ فالوور، و توانایی به طور مرتب به روز رسانی / ارسال مطالب علاقه مند شوید.
بسیاری از بازاریابی های وابسته به شما شامل گرفتن عکس از خودتان یا دیگران است که با استفاده از محصولات یا خدمات نمایش داده می شوند.

۲) مارک های مورد نظر خود را در اینستاگرام دنبال کنید. اگر می خواهید مارک ها حساب خود را متوجه شوند، باید در صفحات خود فعال شوند. این نیز یک راه خوب برای آموزش خود در جنبه های بازاریابی خود مانند سبک محتوا و محصولات / خدمات است.

۳) پست های مارک های دنبال شده خود را به عنوان خوانده شده و اظهار نظر کنید. اگر این کار را اغلب به اندازه کافی انجام دهید، توجه شما را به خود جلب می کنیم؛ این می تواند آنها را نشان دهد که حساب شما یک دارایی بالقوه ارزشمند است.
مارک های اسپم را با نظرات و یا پرسش های خالی انجام ندهید به جای آن، پست های بینش، بازخورد، و یا سوالات غنی است که بالقوه برای بازاریابی مارک ها است را افزایش می دهد.

۴) یک سرویس بازاریابی وابسته را پیدا کنید. چندین سایت وجود دارد که به شما کمک می کند با کسب و کار همکاری کنید؛ به یاد داشته باشید که لازم است که ابتدا توجه به نام تجاری مورد نظر خود را تسخیر کنید.
در Shareasale – یک حساب کاربری ایجاد کنید، سپس برای کسب و کار خاصی ثبت نام کنید. هر کاربری که به این بازرگانان از طریق پیوند در مشخصات اینستاگرام خود هدایت می کند، یک کمیسیون را به شما می دهد.
سبک – برای استفاده مد؛ اگر کاربران از طریق لینک خود به سایت خود خرید کنند، از طریق کمیسیون پرداخت می کنید.

۵) رسیدن به مارک ها در رسانه های اجتماعی. این نشان می دهد که حساب کاربری اینستاگرام شما عمق دارد. شما همچنین می توانید به طور مستقیم از طریق ایمیل با نمایندگی های بازاریابی مارک تماس بگیرید.
این یکی دیگر از دلایل داشتن ایمیل کار شما در زیست شناسی شماست. هنگامی که مارک ها آماده تماس با شما هستند، می توانند این کار را از صفحه اینستاگرام خود درست کنند.

 ۶) صبور باشید. اگر حساب شما فعال و دائما در حال رشد است، یک نام تجاری بخواهد با شما در برخی موارد با شما کار کند، فقط برای بازاریابی جزئی در عوض محصولات رایگان. شما از پایین شروع میکنید و راه خود را بالا میبرید، بنابراین هر تجربه بازاریابی که می توانید دریافت کنید – حتی به صورت رایگان – به ایجاد نمونه کارها کمک می کند و بعدا فرصت های بیشتری را به همراه خواهد داشت.

بخش چهارم

 فروش عکس های شما

 ۱) عکس های خود را در نظر بگیرید. در حالی که این گزینه برای هر حساب کاربری اینستاگرام اعمال نخواهد شد، هر کسی که دارای یک گوشی هوشمند دارای قابلیت عکسبرداری با HD است، میتواند تصحیح، ویرایش و آپلود تصاویر اینستاگرام را امتحان کند. دیر یا زود، احتمالا چیزی را که کسی علاقه مند است آپلود کنید. 

۲) یک برنامه برای کمک به شما در فروش عکس ها پیدا کنید. به عنوان کاربر مشاهده برنامه انتخابی خود و خرید عکس های خود، آنها نیز در حساب شما علاقه مند می شوند؛ شما می توانید از این علاقه بیشتر برای کسب و کار حساب کاربری خود استفاده کنید.
Foap یک برنامه عالی برای سیستم عامل های iPhone و Android است. شما با ایجاد حساب کاربری با Foap شروع می کنید، سپس عکس ها را به پایگاه داده خود آپلود می کنید. کاربران می توانند عکس های خود را مرور و خرید کنند و شما ۵۰ درصد از قیمت عکس را دریافت می کنید.

۳)  محتوای عکس . محتوای عکس – عکس های با کیفیت پایین تر که کسب و کار و وب سایت ها می توانند برای تبلیغات استفاده کنند
توجه داشته باشید که محتوای عکس نباید در کیفیت پایین باشد؛ در عوض، باید به طور کلی  در بسیاری از شرایط مورد استفاده قرار گیرد. محتوا باید به مصرف فردی بیشتر باشد.

 ۴) عکس های  خود را با علامت خود انتشار دهید می توانید این کار را با آپلود یک نسخه با وضوح پایین تر از عکس انجام دهید یا می توانید یک گرافیک (مثلا امضای خود یا یک قطعه متن ناگهانی) را در بالای آن قرار دهید. اطمینان حاصل کنید که نسخه اصلی عکس را برای توزیع نگه دارید.

هنگامی که یک دنبال کننده می خواهد عکس خود را خریداری کند، می توانید به آنها یک فاکتور و نسخه بدون تصویر از عکس خود ارسال کنید.

 ۵) عکس های با کیفیت و معروف خود را با یک قیمت ارسال کنید. شما می خواهید اطلاعات زیر را در پست قرار دهید:

قیمت مورد نظر
مشتری درخواست پرداخت (به عنوان مثال PayPal یا Venmo)
اندازه عکس
رزولوشن عکس
توضیحات مختصر عکس

 ۶) منتظر دیگران برای درخواست یک عکس باشید تا زمانی که شما یک پایه فعال فالوور درست کرده باشید و علاقه ای به عکاسی خود نداشته باشید، نباید هیچ مشکلی با فروش برخی از عکس های خود از اینستاگرام داشته باشید!

شما همچنین می توانید درخواست های محتوای عکس را از دیگر فالوور ها بگیرید؛ و می توانید قیمت برای این هزینه را بپردازید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید