۷ انیمیشن دخترانه برتر سال ۲۰۱۸

 

این مقاله یک راهنمای کامل برای معرفی بهترین انیمیشن دخترانه روز دنیا است، البته این انیمیشن ها فقط برای کودکان نیست و بزرگسالان هم از دیدن آنها لذت خواهند برد. کمپانی های دیزنی و پیسر بهترین انیمیشن را تا به امروز تولید کرده اند.

لیست انیمیشن دخترانه منتخب ما

انیمیشن هتل ترانسیلوانیا 3 (Hotel Transylvania 3)

انیمیشن هتل ترانسیلوانیا 3
انیمیشن هتل ترانسیلوانیا 3

در این قسمت هتل ترانسیلوانیا با گروه هیولا ها برگشته تا با کشتی کروز خود از دل حوادث خطرناک عبور کند. در این قسمت جذاب کارتون هتل ترانسیلوانیا نوه خوناشام ناخدای کشتی است. این انیمیشن جذاب به کارگردانی  گندی تارتاکوفسکی و نویسندگی پیتر باینهام محصول شرکت سونی پیکچرز از بهترین انیمیشن های سال 2018 است.

در این انیمیشن ارفراد معروف زیادی به صداپیشگی پرداته اند و از آنها می توان به سلنا گومز خواننده مطرح پاپ آمریکایی و اندی سمبرگ کمدین مطرح ومجری برنامه پربیننده ساتری نایت لایو ، کوین جیمز، ستاره سریالهای مجله کویین و فرن درشر، جان لوویتز، سیلو گرین، استیو بوشمی، مالی شنون و دیوید اسپید اشاره کرد. سری سوم انیمیشن هتل ترانسیلوانا با فاصله زمانی 7 ساله از قسمت دوم بر روی پرده سینما رفت و به انتظار طرفداران این مجموعه انیمیشنی پرطرفدار پایان داد.

انیمیشن پیتر ربیت (Peter Rabbit)

انیمیشن پیتر ربیت
انیمیشن پیتر ربیت

اگر چه از لحاظ تکنیکی یک خرگوش زنده / متحرک، داستان های مورد علاقه بئاتریکس پاتر، درمان بزرگ صفحه نمایش است. جیمز كاردن صدای خرگوش خرابكار را كه در جریان جنگی مداوم علیه آقای مک کرارگر محكوم می شود، هری پاتر، موتسسی و پنبه كوچك را رهبری می كند. اما وقتی صاحب باغ سبز می میرد، پیتر و شرکت باید با یک دشمن جدید مواجه شوند.

انیمیشن مریم و گل جادوگر (Mary and the Witch’s Flower)

انیمیشن مریم و گل جادوگر
انیمیشن مریم و گل جادوگر

داستان دختر جوان است یک انیمیشن دخترانه می باشد که گلی جادویی را پیدا میکند و داستان این انمیشن از همین موضوع نشئت میگیرد . صدایپیشه های نسخه اصلی انمیشن مریم و گل جادوگر کت وینسلت و جیم براندبنت در ژاپن مادری خود می باشند .

انیمیشن اردک اردک غاز (Duck Duck Goose)

انیمیشن اردک اردک غاز
انیمیشن اردک اردک غاز

اردک غاز یک فیلم کمدی کامپیوتری آمریکایی 2018 است که توسط کریس جنکینز کارگردانی شده است. داستان غزی است که برای استراحت به محلی ساکت و آرام میرد و زمانی که چشمش را باز میکند دو بچه اردک بازیگوش را در کنار خود میبند که هر دوی آنها نیاز به مراقبت دارند، ابتدا غاز از مراقبت آنها سرباز میزند ولی در نهایت مجبور به این کار میشود و در نهایت با انها رابطه صمیمانه بین آنها شکل میگیرد

 

انیمیشن چارمینگ (Charming)

انیمیشن چارمینگ
انیمیشن چارمینگ

انیمیشن چارمینگ یک فیلم کمدی آمریکایی در سال 2018 است که توسط راس ونکور کارگردانی شده است. فیلم در مورد ناگفته‌های داستان‌های سفید برفی، سیندرلا و زیبای خفته کاوش می‌کند. فیلم کشف می‌کند که همه آنها نامزد همان شاهزاده چارمینگ معروف شده‌اند .

 

انیمیشن گنوم تنها (Gnome Alone)

انیمیشن گنوم تنها
انیمیشن گنوم تنها

انیمیشن گنوم تنها یک کمدی کامپیوتری در سال 2018 است این انیمیشن دخترانه که توسط پیتر لپنوتیس کارگردانی شده است. داستان انیمیشن از آنجا شروع می شود که دختری باهوش به نام کلوئی به خانه جدیدش نقل مکان میکند که باید بصورت موقت چندین روز به دور از خانواده خود در آنجا زندگی کند که با ورود به آن خانه با عروسکی کوچک به نام گنوم آشنا می شود و با مرور زمان متوجه اتفاقاتی عجیب میگردد …

انیمیشن پا کوچولو (Smallfoot)

انیمیشن پا کوچولو
انیمیشن پا کوچولو

انیمیشن پا کوچولو یک کمدی کامپیوتری متحرک آمریکایی در سال 2018 است که توسط کری کیرکپاتریک کارگردانی شده است. پا کوچولو ، خلاصه انیمیشن پا کوچولو : یک موجود افسانه ای در کوه های هیمالیا به نام یتی متقاعد می شود که موجوداتی زیرک که تحت عنوان انسان شناخته می شوند ، واقعا وجود دارند .

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.