۱۰ انسان مشهوری که عادت های عجیب و خنده دار دارند!!

در این نوشته قصد داریم شما را با 10 انسان مشهوری که عادت های احمقانه و خنده دار دارند آشنا کنیم. بیشتر اوقات بیشتر از اینکه در مورد زندگی خودمان فکر کنیم به زندگی افراد مشهور فکر می کنیم. آن ها برای ما طوری به اسطوره تبدیل شده اند که آن ها را فراتر از انسان می بینیم و خود واقعی شان را فراموش می کنیم. گاهی اوقات در مورد رفتارها و شخصیت متناقض افراد مشهور می شنویم و در این لحظه می فهمیم که آن ها هم درست مثل ما هستند.

معرفی 10 انسان معروف که عادت های عجیب و بامزه ای دارند

آدم های شناخته شده و معروف هم مثل خیلی از انسان های عادی می توانند ویژگی های عجیب و خنده داری داشته باشند و این درست نیست که فکر کنیم چون معروفند و خیلی ها آن ها را می شناسند باید همه رفتارهای آن ها عاقلانه باشد.

این افراد درست است که شهرت، ثروت یا ویژگی های متشابهی دارند اما باز هم عادت های عجیب و خنده داری دارند که می توانند شما را به خنده بیاندازند و فراموش می کنید که آن ها را به چشم افراد مشهور می دیدید. در ادامه درباره ی عادت های احمقانه و خنده دار 10 آدم معروف و سرشناس با شما صحبت می کنیم پس این نوشته جالب را از دست ندهید.

10. مارک زاکر برگ فقط گوشت آن دسته از حیواناتی را می خورد که خودش بکشد

معرفی 10 انسان مشهور که عات های عجیب دارند: مارک زاکربرگمارک زاکر برگ (Mark Elliot Zuckerberg) مؤسس فیس بوک به خاطر عجیب و غریب بودنش مشهور است. او می توانست به دانشگاه هاروارد برود و درس بخواند، به جای آن فیس بوک را ایجاد کرد. درست است که این موضوع نتیجه ی خوبی برایش داشت.

درست است که اکنون ثروت زیادی به دست آورده ولی این موضوع بر روی عجیب و غریب بودن او هیچ تاثیری نداشت. اغلب مردم درباره ی رفتارهای عجیب و غریب او جک هایی می سازند و او را با یک فضایی و بیگانه که سعی داشت چهره خود را به شکل انسان درآورد مقایسه می کنند.

با این که این جک ها جالب و جذاب است، با این حال یکسری رفتارها و عادت های زاکربرگ عجیب و غریب تر است. هر سال دوست دارد که خودش را وارد چالش کند و کارهای جدید انجام دهد. در سال 2011، ماموریت جدیدش این بود که فقط گوشت حیواناتی که خودش می کشد را بخورد.

زاکربرگ حیواناتی برای خودش داشت که آن ها را ذبح می کرد و دوست قصابی داشت که آن حیوان را برایش آماده می کرد. او تا آخرین قسمت حیوان را می خورد و حتی به معنی این که انباری از پاهای مرغ داشت.

9. رونالد ریگان دوست دارد که به قسمت نرمه گوش دوستان و خویشاوندانش دست بزند.

10 انسان مشهوری که رفتارهای احمقانه دارند: رونالد ریگانرونالد ریگان (Ronald Wilson Reagan)، چهلمین رئیس جمهور آمریکا، اولین شخصیت مشهوری است که به عنوان یک سیاستمدار منتخب مطرح شد و سپس رئیس جمهور شد. کاریزما و جذابیتی داشت که بخشی از مردم آمریکا را به خود متعهد نگه داشته بود به صورتی که برای دوره دوم هم انتخاب شد و در آن دوره به شدت محبوب و معروف شده بود. فرد شوخ طبعی نیز بود، با دوستان و خانواده اش خیلی خون گرم و مهربان بود.

با اینکه اکثرا او را به عنوان سیاستمدار و رئیس جمهور می دیدند، دوستان و خویشاوندانش به او به چشم فردی بسیار دلرحم و مهربان نگاه می کردند. او نرمه گوش اعضای خانواده، دوستان و حتی بازیگران (در زمانی که او به عنوان رئیس جمهور گروه انجمن بازیگران فیلم بود) را می گرفت.

هیچ دلیلی وجود نداشت که این موضوع را پای میل جنسی نگذاریم با این حال هر کسی که ریگان را می شناخت میدانست که ریگان به دلیل نشان دادن صمیمت و مهربانی اش به افرادی که در اطرافش بودند گوش آن ها را لمس می کرد.

8. کانیه وست در هر جایی می خوابد و همیشه جت زدگی را دلیل این موضوع می داند.

10 انسان شناخته شده که عادت های عجیب و مضحک دارد: کانیه وستسومین آدم معروفی که عادت های عجیب و خارق العاده دارد کانیه وست (Kanye Omari Westهمسر کیم کارداشیان است. کیم کارداشیان با کانیه وست ازدواج کرد. در نمایش جدیدی که اخیرا با نام The Late Late show که توسط جیمز کوردن برگزار شده بود، کیم در بازی که به آن «Spill Your Guts Or Fill Your Guts» می گفتند شرکت کرد.

میزبان و مهمانان مشهور، سوالاتی را که نویسنده برنامه آماده کرده بود را از یکدیگر می پرسیدند. فردی که از او سوال اذیت کننده ای پرسیده می شد انتخاب می کرد که آیا  به سوال پاسخ دهد یا غذای چندش آوری که دیگر افراد آن را دور می انداختند را بخورد مثل تخم مرغ گندیده برای 1000 سال پیش، ترشی پای خوک، آبمیوه گوشت صدف یا هر چیز منزجر کننده دیگر.

زمانی که در مورد عجیب و غریب ترین عادت کانیه سوال پرسیده شد کیم فورا جواب داد که کانیه دوست دارد که در هر جایی بخوابد، حتی در مکان های نامناسب، و درک نمی کند که چرا این رفتارش ممکن است مشکل زا باشد.

یک بار با هم به جایی رفتند که کانیه می خواست طراحانی را که تا به حال کیم با آن ها آشنا نشده بود را ببینند. در طی جلسه ملاقات، او خوابید و کیم را  با حس آزاردهنده ای از اینکه با افراد جدید روبه روشده بود تنها گذاشت. طبق گفته های کیم، هر زمانی که در مورد این موضوع با هم بحث می کردند، او عامل این موضوع را جت زدگی می داند – حتی اگر برای چندین ماه هم پرواز نکرده باشد.

7. جف بیزوس زمانی که بچه بود گهواره اش را خراب کرد چونکه می خواست در تخت بخوابد.

10 انسان معروفی که اخلاق های عجیب دارند: جف بیزوسجف بیزوس ( Jeffrey Preston Bezos)، مدیر عامل شرکت آمازون، یکی دیگر از افراد سرشناس و معروفی است که عادت های عجیب و جالبی دارد. درحالی که کل مردم بیزوس را به عنوان فردی کچل و بزرگترین شرور می شناسند، فردی که بزرگترین فروشگاه الکترونیکی در سرتاسرجهان را راه اندازی کرد، او حتی در دوران جوانی نیز نابغه بود. او با میلی که در تغییر و تحول وسایل اطرافش داشت حتی در زمانی که به درستی نه می توانست بخواند و نه بنویسد، دیگران را شگفت زده می کرد.

حکایت ها بیان می کنند، زمانی که جف بیزوس کودک نوپایی بود، در هنگامی که بزرگسالان به او نگاه نمی کردند و حواسشان نبود گهواره اش را با پیچ گوشتی خراب کرد چونکه دیگر دوست نداشت در آن تخت کوچک بخوابد. به جای آن، دوست داشت که مثل پسران برزگسال در یک تخت واقعی بخوابد.

این پسربچه باهوش حتی در آن سنین به دنبال این بود که به مراحل بالاتری برود و با تکه پاره کردن گهواره اش می خواست یک چیز را ثابت کند. آنگاه بود که خانواده اش فهمیدند که او به دنبال چیزهای بزرگ و عالی است و آنگاه هر کاری که از دستشان برمی آمد را انجام دادند تا ماهیت فکری او را رشد دهند.

6. دونالد ترامپ متقاعد کرده که رژیم ورزش به جای اینکه برای او خوب باشد مضر است.

معرفی 10 انسان مشهوری که عادت های بامزه ای دارند: دونالد ترامپدونالد ترامپ (Donald John Trump)، چهل و پنجمین رئیس جمهور آمریکا نیز در دسته افرادی مشهوری قرار می گیرد که عادت های عجیب و بامزه ای دارد. زمانی که رئیس جمهور آمریکا دونالد ترامپ برای اولین بار آزمایش جسمانی رئیس جمهوری را که توسط پزشک کاخ سفید گرفته شد را انجام داد، دکتر رانی جکسون بیان کرد که رئیس جمهور در همه چیز خوبه به جز اینکه به خط چاقی نزدیک شده است. جکسون به ترامپ پیشنهاد کرد که مقدار کمتری بخورد و خوردن غذاهای ناسالمش را به طور کلی قطع کند و ورزش منظم را به لیست کارهای روزانه اش اضافه کند.

رئیس جمهور کاملا به توصیه ها عمل کرد. او چربی را از غذایش حذف کرد و وعده هایش را قسمت بندی کرد. اما با ورزش کردن مشکل داشت.

او دکتر را متقاعد کرد که ورزش کردن به جای اینکه برایش مناسب باشد به او ضرر می رساند. به عنوان یک مردی که کمی سن و سال دار تر شده بیان کرد که همه ی انسان ها به مقدار کافی انرژی دارند درست مثل یک باتری و اگر هر روز ورزش کنند ممکن است این جوانی را از بین ببرند.

درواقع، ما مثل باتری های قابل شارژ هستیم. با این وجود، کار کردن و فعالیت بیش از حد یا به صورت نادرست می تواند آسیب برساند و واقعیتی که هست این است که او می داند دارد چه کار می کند.

5. رئیس جمهور جان کوینزی آدامز هر روز ساعت 5 صبح در رودخانه پوتوماک برهنه حمام می کرد.

معرفی 10 شخص معروف با رفتارهای عجیب: جان کوینزیجان کوینزی آدامز (John Quincy Adams)، ششمین رئیس جمهور آمریکاست که دارای برخی عادت های عجیب و خنده دار بود. او به عنوان فردی سخت گیر و عبوس شناخته شده است. او ششمین رئیس جمهور آمریکا بود و به عنوان رهبری جدی و گستاخ بشمار می رفت فردی که به هیچ عنوان شوخ و مهربان نبود. به عنوان رهبر، او در مذاکره کردن شهرت زیادی داشت، زمان زیادی از اوایل کار کردنش را به کمک برای بستن قرارداد در مورد صنایع دستی با نیروهای خارجی مختلف پرداخته بود. که شامل پیمان گنت بود که به جنگ 1812 خاتمه داد.

با این حال مثل تمامی افراد دیگر، او هم رفتارهای متناقض احمقانه ای داشت و یک بار او را دچار مشکل کرد. آدامز دوست داشت که هر روز در ساعت 5 صبح، در رودخانه پوتوماک حمام برهنه کند. او به این کار عادت کرده بود.

رئیس جمهورها در آن زمان با خبرنگاران زن مصاحبه نمی کردند و آدامز هم از همان دست بود. برای مدتی، یک خبرنگار خانم آنی رویال سعی داشت که با رئیس جمهور مصاحبه ای داشته باشد. زمانی که او در مورد عادت رئیس جمهور فهمید، عادت حمام کردن برهنه در انظار عمومی، با برنامه ای غافلگیرکننده اما موثر جلو آمد که توانست مصاحبه ی خود را یک بار و برای همه حفظ کند.

او منتظر ماند تا زمانی که رئیس جمهور برای شنای صبحگاهی اش وارد آب شد و برای چند لحظه به این طرف و آن طرف حرکت کرد. او مصاحبه اش را دوباره درخواست کرد. زمانی که او از جواب دادن به درخواست طفره رفت، او مطرح کرد که اکنون لباس هایش در دست اوست و زمانی می تواند آن ها را پس بگیرد که با او مصاحبه کند. و آن زمان بود که رویال به عنوان اولین زنی مطرح شد که توانست با این رئیس جمهور مصاحبه کند.

4. امینم درخواست ستاره شدن در Elysium را رد کرد چون دوست نداشت که برای مدت زمان طولانی دیترویت را ترک کند.

معرفی انسان های مشهور با رفتارهای خنده دار: امینمامینم (Eminem)، آهنگساز، تهیه‌کننده، هنرپیشه و خوانندهٔ رپ آمریکایی است که او نیز رفتارهای عجیب دارد. فیلم ایلیسیم، یک تریلر علمی تخیلی بود که از یک جهان و دنیای بد و وحشتناکی شروع می شد که مردمان پولدار و ثروتمند در یک فضایی با یک جعبه درمان جادویی زندگی می کردند، این جعبه به صورتی بود که مردم را برای همیشه سالم و زنده نگه می داشت. ضمن اینکه بیشتر افرادی که بر روی سیاره زندگی می کردند به بیماری های وحشتناکی مبتلا شده بودند.

درنهایت، قهرمان داستان سعی کرد که تعداد زیادی از آن جعبه ها را به روی زمین بیاورد، گرچه این جعبه ها بسیاری از مسائل مثل گرسنگی، کمبود آب را حل کرد و باعث شد که زمین برای اکثر انسان ها جای بهتری شود. با این اوصاف، این فیلم به عنوان یکی از بهترین فیلم های آن زمان به حساب می آمد اما می توانست متفاوت تر از این هم باشد.

ستاره فیلم مت دیمون بود و بیشتر افراد موافق بودند که کاملا از عهده این نقش برآمده بود. اما این نقش در اصل برای امینم نوشته شده بود. عوامل فیلم از او خواستند که این نقش را بازی کند، او دوست داشت این نقش را قبول کند ولی دوست داشت که در دیترویت فیلمبرداری کنند چون دلش نمی خواست برای مدت زمان طولانی از خانه اش دور باشد. یکی از رفتارهای عجیب این شخص این است که او واقعا ادم خانه نشینی است.

امینم مایل بود که در فیلم 8 مایل بازی کند چون هم داستان فیلم در مورد زندگی خودش بود و هم در شهر خودش فیلمبرداری می شد. بااین حال، به دلیل اینکه تهیه کننده موافقت نکرد که فیلم ایلیسیم را در دیترویت فیلمبرداری کند از پذیرش هر نقشی در این پروژه سرباز زد.

3. لیدی گاگا معتقد به مذهب کاتولیک است فردی که سکس قبل از ازدواج را قبول ندارد

10 انسان مشهوری که عادت های عجیب و خنده دار دارند: لیدی گاگالیدی گاگا (Lady Gaga)، یکی از مشهورترین ستاره های پاپ در دنیای فعلی می باشد و بیشتر هم به خاطر این است که وقتی دیگران در مورد نوع فعالیت زندگی اش می فهمند شوکه می شوند چون برخلاف زندگی ستاره های پاپ است. نوع لباس پوشیدنش به رنگ قرمز، تعداد رقص های مسخره ای که انجام داده و لباس های تحریک کننده اش و همچنین متن های آهنگش مواردی است که دیگران در مورد آن صحبت می کنند.

اکثر افراد معتقد و باایمان به او به چشم یک فرد بد نگاه می کنند. فردی که بی پرواست و چنین سبک زندگی را ترویج می دهد.

ولی واقعیت این نیست. لیدی گاگا یک فرد مذهبی و متعقد به کاتولیک است در زمان جوانی به مدرسه کاتولیک می رفت و همچنان به دین خود معتقد است. درحالی که مذهب خودش را به دیگران تحمیل نمی کند، خودش شخصا ارتباط جنسی قبل از ازدواج را قبول ندارد زیراکه این موضوع برخلاف باور و عقیده اش است.

ما نمیگیم که نداشتن رابطه جنسی قبل از ازدواج به عنوان یک عادت عجیب و غریب او به شمار می آید زیرا که بسیاری از افراد باایمان سرتاسر جهان این باور را دارند. ولی موضوع مورد تعجب این است که فردی که برای محرک بودن و نمادهای سمبل جنسی اش معروف و شناخته شده است از بدن خود به روش هایی که بسیاری از افراد او را متهم می کنند استفاده نمی کند..

2. بیل گیتس عادت دارد که شماره پلاک ماشین کارمندانش را حفظ کند.

آدم های معروف با رفتارهای عجیب: بیل گیتسبیل گیتس (William Henry “Bill” Gates III)، مؤسس شرکت مایکروسافت، به عنوان یکی از بشردوستانه ترین افراد ثروتمند تمام دوران به شمار می رود. علیرغم این که برای چندین سال به عنوان ثروتمندترین فرد جهان به شمار می رفت، با این حال بخش زیادی از ثروتش بیلیونیش را به خیریه واگذار کرده است، به صورت خستگی ناپذیری برای مسائل خیرخواهانه تلاش کرد و افراد ثروتمند دیگر را متقاعد کرد که آن ها هم همین کارها را اتجام دهند.

از زمانی که به طور فعالانه ای مدیریت ماکروسافت را بر عهده گرفته کارهای خارق العاده ای را در دنیا انجام داده است. با این حال؛ درحالی که به عنوان بیلیونر شناخته شده است فردی که ظاهرا نور را دیده، در حال حاضر به فردی تبدیل شده که سعی دارد کسب و کار پررونقی را راه بیاندازد.

با بازگشت به زمانی که ماکروسافت به عنوان یک استارت آپ کوچکی بود، در آن زمان بیل گیتس شماره پلاک خودروی کارمندانش را حفظ می کرد تا از رفت و آمد افراد باخبر شود. با این کار می توانست بفهمد که چه شخصی تا دیروقت کار می کند، چه کسی زود می آید و بر روی بهره وری و عملکرد نظارت داشته باشد.

بعضی افراد این رفتار را نسبتا عجیب و غریب می دانستند اما با رشدی که مایکروسافت داشت و تعداد زیاد کارمند دیگر نمی توانست به راحتی شماره پلاک آن ها را حفظ کند.

1. یولیسیز سایمن گرانت واقعا حساس بود و اجازه نمی داد که دیگران او را لخت ببینند.

آدم های معروفی که رفتارهای عجیب دارند: یولیسیز سایمن گرانتیولیسیز سایمن گرانت (Ulysses Simon Grant) هجدهمین رئیس جمهور آمریکا، یکی از مهمترین مردان در اوایل روزهای آمریکا به شمار می رفت، با این حال فرد بسیار عجیبی بود. با اینکه رهبر باهوشی بود و نیروهای اتحادیه را طوری رهبری می کرد که بر جنوب پیروز شد، اما فردی سیاستمدار نبود. فقط کاری می کرد که مسیرش را به سمت رئیس جمهوری هموار کند و آن هم به دلیل شهرتی بود که به عنوان قهرمان جنگ داشت.

زمانی که گرنت رئیس جمهور شد، بسیاری از دوستانش را وارد اداره کرد و نتوانست کارش را به درستی انجام دهد. بسیاری از افراد می گویند، زمانی که او به طور کامل از موقعیتی که در آن قرار گرفته بود آگاه شد، احساس پشیمانی کرد.

با این حال، عجیب ترین رفتار گرنت این بود که اجازه نمی داد دیگران بدن لختش را ببینند. امروزه، دیدن گرنت به صورت لخت شاید موضوع عجیبی نباشد اما برای آن زمان کاملا احمقانه بود.

حتی اگر شما رتبه و درجه بالایی داشتید، سربازان علاقه داشتند که در ملا عام لخت شوند و خدمتکاران آن ها را با آب بشویند. حتی پوشاندن لباس توسط خدمتکاران کار عادی بود.

درحالی که گرنت حمام افراد دیگر را می دید با این حال برای خودش حریم شخصی داشت و دوست داشت که خودش به تنهایی حمام کند. حتی دوست نداشت که خدمتکاران او را ببینند. همانطور که همه می دانند، در طول زندگی اش، تنها همسر و دکترهایش او را لخت دیدند.

در این مطلب شما با برخی عادت های عجیب و غریب 10 انسان مشهوری که همه آن ها را می شناسند آشنا شدید که شاید حتی فکرش را هم نمی کردید. با خواندن این نوشته می بینید که انسان های مشهور هم گاهی اوقات رفتارهای عجیب و خنده داری دارند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.