۱۰ حقیقت خنده دار و جالب درباره ثروت بیل گیتس

ثروتمندترین مرد جهان بیل گیتس حدود ۷۲ میلیارد دلار ثروت دارد و این موضوع باعث شده تا در سراسر جهان بیل گیتس شناخته شده باشد. همواره پیرامون ثروت بیل گیتس صحبت هایی وجود دارد که در این مطلب به 10 حقیقت خنده دار درباره ثروت بیل گیتس اشاره می کنیم.

همچنین با 9 نمونه از خصوصیات، مهارت ها و ویژگی های سبک رهبری بیل گیتس آشنا شوید.

حقایق جالب در مورد ثروت بیل گیتس

اسم بیل گیتس به عنوان ثروتمندترین مرد جهان، تقریبا برای همه مردم آشناست. اما در مورد ثروت او حقایقی خنده دار و جالب وجود دارد که خوب است در مورد آنها بدانید:

1 -بیل گیتس، ثروتمندترین مرد جهان است

بیل گیتس از سوی مجله فوبز از سال ۱۹۹۵ تا سال ۲۰۰۷ و  مجددا در سال ۲۰۰۹ در ردیف اول ثروتمندان جهان قرار گرفت. ثروت بیل گیتس حدود ۷۲ و۷ میلیارد دلار تخمین زده شده است.

ریحانا چگونه با 600 میلیون دلار ثروتمندترین خواننده زن جهان شد؟

2 –  بیل گیتس یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان است

اگر بیل گیتس یک کشور بود، جزو سی و هفتمین کشور ثروتمند جهان نام گذاری می شد.

3 – او می‌ دانست در آینده تا این حد ثروتمند خواهد شد

بیل گیتس از کودکی و در دوران مدرسه به معلمین خود گفته بود که در سن ۳۰ سالگی میلیاردر خواهد شد و در سن ۳۱ سالگی به آرزوی خود دست یافت.

با 11 روش و طرز فکر متفاوت میلیاردها آشنا شوید

4 – زمان او آن قدر ارزش دارد که برای یک اسکناس ۱۰۰ دلاری که روی زمین افتاده خم نشود

اگر بیل گیتس دارایی خود را که ۷۲ میلیارد است؛ سرمایه گذاری کند و ماهانه ۶ درصد به او سود بدهد، به ازای هر ثانیه ۱۶/۱۱۴  دلار سود خواهد گرفت که در برابر یک اسکناس ۱۰۰ دلاری مبلغی چشم گیر است.

5 – بیل گیتس بسیار ولخرج و بخشنده است

بیل گیتس بیشتر از ۲۶ میلیارد دلار از دارایی خود را به خیریه بخشیده و توانسته موسسه bill و melinda را تأسیس کند که در آن جا روی تحقیقات انواع واکسن حدود ۱۰ میلیارد دلار برای ۱۰ سال آینده سرمایه گذاری شده است.

6 – اولین فروش بیل گیتس در سن 17 سالگی انجام شد

گفته شده اولین برنامه کامپیوتری بیل گیتس؛ زمانی که او ۱۷ ساله بود به ارزش ۲۰۰/۴ دلار به فروش رفت. او در دوران دبیرستان سیستم جدول ضرب خود را فروخت که برای شروع، کار با کیفیتی محسوب می شد.

7 –  زمان زیادی طول می کشد تا او دارایی خود را خرج کند

بیل گیتس امسال ۵۷ ساله می‌شود. تخمین زده شده است که حدود ۳۳ سال دیگر نیز زندگی خواهد کرد. در این مدت به طور روزانه باید ۶ میلیون دلار خرج کند تا تمام دارایی اش تمام شود.

8 – بیل گیتس می‌ تواند به هر فرد روی کره زمین ۱۰ دلار بدهد و هم چنان ثروت مند باشد

حقیقت باور نکردنی دیگری در مورد بیل گیتس وجود دارد و آن این است که اگر او به هر فرد روی کره زمین ۱۰ دلار برای کریسمس هدیه کند؛ هم چنان  ۲۶/۲ میلیارد دلار برای خودش باقی می ماند.

کدام میلیاردر اولین تیلیاردر جهان خواهد بود؟ (اینفوگرافیک)

9 – بچه های بیل گیتس ثروت مند نیستند

شاید برای شما عجیب باشد بدانید که بیل گیتس به فرزندان خود پول زیادی نمی دهد و می گوید: “فکر نمی‌کنم این مبلغ از پول برای آن ها مناسب باشد، اما آن ها باید راه خودشان را پیدا کنند. برای جبران با یک سیستم آموزشی فوق العاده همراه هستند که همین موضوع جای پول را می‌گیرد.هم چنین ما تمام مراقبت‌های بهداشتی که مربوط به سلامتی آن هاست را عهده‌ دار هستیم.اما در مورد درآمد باید خودشان به دنبال کار بگردند و با آن درآمد کسب کنند.

10 – تنها کاربران ویندوز مایکروسافت می توانند بیل گیتس را ورشکسته کنند!

اگر کاربران ویندوز مایکروسافت، هر زمان که ویندوز از کار بیفتد یک دلار درخواست کنند، بیل گیتس در طول 3 روز ورشکسته خواهد شد(چون تعداد کاربران این ویندوز بسیار زیاد است)

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.