۱۰ تا از محبوب ترین و زیباترین بازیگران زن آسیایی

زیبایی زنان آسیایی همیشه افسانه ای بوده است و می توان به آسانی دلیل آن را گفت. اکثر مردم فکر می کنند که این سحر و جادوست اما این زنان به خوبی منشأ فریبندگی خود را درک کرده اند. منشأ آن به سنت های هزار ساله، تربیت خاص و ساعت ها رسیدگی که آن ها برای زیبا به نظر رسیدن استفاده می کنند، بر می گردد. با این وجود، ما همچنان از دیدن چنین زیبایی به وجد می آییم. این زیبایی ماورای طبیعی به نظر می رسد! در اینجا، نام و عکس 10 تا از محبوب ترین و زیباترین بازیگران زن آسیایی که خواستنی و وسوسه انگیز به نظر می رسند را آورده ایم.

آیشواریا رای زیباترین بازیگر زن مشهور کشور هند

محبوب ترین و زیباترین بازیگران زن آسیایی: آیشواریا رایاو یکی از زیباترین زنان جهان و زیباترین بازیگر زن هندی می باشد. برخی آیشواریا رای را به عنوان مونیکا بلوچی هند می شناسند و دلیل آن واضح است. جدا از خیره کننده بودن او، آیشواریا رای چندین زبان می داند که به همین دلیل می تواند در فیلم های مختلف با زبان های انگلیسی، تامیل و بنگالی بازی کند. در  سال 1994، او عنوان زیباترین زن جهان را از آن خود کرد.

بیشتر بخوانید: 30 تا از زیباترین زنان جهان از نگاه یک مجله معتبر مد

کلودیا لینکس الهه ی پارس!

محبوب ترین و زیباترین بازیگران زن آسیایی: کلدیا لینکسکلودیا لینکس (شقایق ثامن) در فهرست زیباترین و محبوب ترین بازیگران زن آسیایی قرار دارد. اغلب او را الهه ی پارس می داند که این خواننده، بازیگر، مدل و مترجم برای زیبایی خیره کننده و تمام فعالیت های خیرخواهانه ای که طی سال ها انجام داده است، مشهور می باشد.

سیرین عبد النور بازیگر و مدل زیبای لبنانی

محبوب ترین و زیباترین بازیگران زن آسیایی: سیرین عبدالنورسیرین عبدالنور بازیگر، مدل و خواننده ی مشهور لبنانی است. کارگردانان و نویسندگان برجسته جذب زیبایی اوشدند و او خیلی زود تبدیل به پردرآمد ترین بازیگر زن در لبنان شد و در فهرست زیباترین و محبوب ترین بازیگران زن آسیایی قرار گرفت.

فریدا پینتو چهره محبوب کشور هند

محبوب ترین و زیباترین بازیگران زن آسیایی: فریدا پینتوفریدا پینتو نیز در فهرست زیباترین و محبوب ترین بازیگران زن آسیایی قرار دارد. او تنها یک بازیگر هندی نیست بلکه رقصنده ی حرفه ای نیز می باشد. او دارای مدرک کارشناسی در رشته های هنر و ادبیات انگلیسی است  به نظر چنین می رسد که او توانایی انجام هر کاری را دارد!

هیفا وهبی

محبوب ترین و زیباترین بازیگران زن آسیایی: هیفا وهبیهیفا وهبی یک بازیگر و خواننده لبنانی است که در خاورمیانه به خوبی شناخته شده می باشد. او در سنین جوانی به یک مدل حرفه ای تبدیل شد و عنوان “دختر شایسته لبنان” را در سن 16 سالگی از آن خود کرد.

پریانکا چوپرا سوپر مدل مشهور هندی

بیوگرافی و عکس های زیبا از پریانکا چوپرا

محبوب ترین و زیباترین بازیگران زن آسیایی: پریانکا چوپرادر مورد زیبارویان هندی گفتنی زیاد است اما پریانکا چوپرا یکی از حیرت انگیزترین آن هاست. او هم زیبا و هم فعال اجتماعی است- در سال 2009، او فیلمی را برای یک سازمان هندی به نام Alert کارگردانی کرد که به جذامیان می پرداخت. او یکی از زیباترین و محبوب ترین بازیگران زن آسیایی می باشد.

راوشانا کورکوا

محبوب ترین و زیباترین بازیگران زن آسیایی: راوشانا کورکواراوشانا یک بازیگر زن روسیه ای است که در پاکستان به دنیا آمده است. او سابقه ی بازیگری ندارد اما این موضوع به هیچ وجه مانع پیشرفت او در حرفه اش نشده است. در واقع، او یکی از پرمخاطب ترین بازیگران مدرن در اروپا است!

صبا موبارک

محبوب ترین و زیباترین بازیگران زن آسیایی: صبا موبارک

صبا موبارک یک سوپراستار بزرگ در تلویزیون و سینمای اردن یعنی زادگاهش به شمار می آید. او حتی عنوان “بهترین بازیگر دنیای عرب” را در فستیوال فیلم اردن از آن خود کرد.

سوفیا بوتلا

محبوب ترین و زیباترین بازیگران زن آسیایی: سوفیا بوتلا

این بازیگر و رقصنده ی جوان متولد الجزایر که به تازگی به عنوان چهره ی نایکی انتخاب شده است یکی از زیباترین و محبوب ترین بازیگران زن آسیایی می باشد. او همچنین عضو گروه رقصنده های مدونا می باشد و در کنسرت های خوانندگان بیشماری ازجمله ریانا، بریتنی اسپیرز، جاستین تیمبرلیک و بسیاری دیگر اجرا کرده است. در سال 2015، او در فیلم “مردان پادشاه: سرویس مخفی” بازی کرد.

ژانگ زئی بازیگر زن مشهور چین

محبوب ترین و زیباترین بازیگران زن آسیایی: ژانگ زئیژانگ زئی یک سوپراستار چینی است که پس از بازی در فیلم “خاطرات گیشا” و “خانه خنجرهای پران” به شهرت جهانی دست یافت. در حال حاضر او در میان 4 بازیگر زن برتر چینی در جهان قرار دارد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 نظر
  1. Rafae می گوید

    از 10 نفر نصفشون عربن دمشون گرم نمیدونستم اینقدم خوشگل دارن ولی واقعا ایرانم باید حداقل 2 یا 3نفری تو این لیست داشته باشه