10 فستیوال تابستانی دی.سی (.D.C) که مربوط به غذا و نوشیدنی است

در این نوشته ۱۰ فستیوال تابستانی غذا و نوشیدنی که به قطب گردشگری در واشنگتون تبدیل می شود را به شما معرفی می کنیم. این جشنواره های نوشیدنی و غذایی در فصل تابستان در سراسر منطقه ی D.C رخ می دهد. واشنگتن دی سی پایتخت کشور ایالات متحده آمریکا است و فستیوال های معروفی دارد که افراد زیادی برای پر کردن اوقات فراغت خود در فصل تابستان در آن ها شرکت می کنند و از جاذبه های گردشگری واشنگتون دی سی آمریکا به حساب می آید.

اگر شما هم عاشق رفتن و گردشگری همراه با خوردن غذاها و نوشیدنی های باحال و خوشمزه هستید پیشنهاد می کنیم این جشنواره ها را از دست ندهید. البته تو خواب!!

در ادامه این رویدادهای تابستانی منطقه دی سی را به شما معرفی می کنیم و تاریخ برگزاری آن ها را بیان می کنیم.

معرفی ۱۰ فستیوال تابستانی دی.سی

در ادامه به برخی از فستیوال های تابستانی مهم که در واشنگتن دی سی، پایتخت آمریکا برگزار می شود اشاره می کنیم. این فستیوال ها جشنواره هایی هستند که هر ساله در فصل تابستان برگزار می شوند و مربوط به غذا و نوشیدنی هستند.

۱- فستیوال آبمیوه شرکتهای بربون و BBQ

10 فستیوال تابستانی دی سی (غذا و نوشیدنی): فستیوال آبجو، مشروب بربون و BBQ
فستیوال آبجو، مشروب بربون و BBQ

در روز شنبه، ۱۵ جون، این رویداد گردشگری چندشهری سالانه به مدت یک هفته در ماه جون در بندر ملی برگزار می شود. در این فستیوال انتظار بیش از ۶۰ مدل آبمیوه، بیش از ۴۰ آب انگور بربون و انواع مختلف باربیکیو به مهمانان سرویس دهی کنند.

۲- فستیوال تابستانی پورتساید در شهر قدیمی

10 فستیوال تابستانی دی سی: فستیوال تابستانی پورتساید در شهر قدیمی
فستیوال تابستانی پورتساید در شهر قدیمی

در روز شنبه، ۲۲ جون، بیرگاردن (باغ آبجو) ساحلی از کارخانه ی آبجوسازیPort City  به علاوه ی پاپ آپ هایی از Pizzeria Paradiso، BBQ راکلند و Dolci Gelati در فستیوال فرهنگی تابستانی الکساندریا بر پا می شود. همچنین، موسیقی زنده (همه نوع موسیقی از جاز اتیوپیایی گرفته تا موسیقی سنتی لاتین) و انواع مختلف فعالیت های خانوادگی برای این فستیوال تابستانی برنامه ریزی شده است.

۳- فستیوال غذایی D.C فیلیپین

فستیوال های تابستانی واشنگتن دی سی: فستیوال غذایی فیلیپین
فستیوال غذایی فیلیپین

در روز شنبه، ۲۲ جون، فستیوال غذای فیلیپینی از برخی از بهترین سرآشپزهای منطقه همراه با اجراهایی فرهنگی فیلیپینی، موسیقی و و فعالیت هایی برای کودکان در District Pier در Wharf برگزار می شود.

۴- مسابقه ی باربیکوی غول پیکر مرکز ملی

مععرفی فستیوال های تابستانی واشنگتن دی سی آمریکا: مسابقه ی باربیکوی غول پیکر مرکز ملی
مسابقه ی باربیکوی غول پیکر در مرکز ملی

در روزهای ۲۲ و ۲۳ جون، یکی از بزرگ ترین رویدادهای غذایی منطقه ی D.C به نام مسابقه باربیکوی غول پیکر مرکز ملی برگذار می شود که دو روز از نمایش آشپزی، گوشت گریل شده و مسابقات آشپزی را در مرکز ملی به همراه دارد. علاوه بر این، بیش از ۳۰ گروه موسیقی در طی هفته اجرا خواهند داشت.

۵- فستیوال فولکلور اسمیتسونیان

آشنایی با 10 فستیوال تابستانی در D.C: فستیوال فولکور اسمیتسونیان
فستیوال فولکور اسمیتسونیان

در تاریخ ۲۹ و ۳۰ جون، غذا تنها چیزی نیست که در این فستیوال سالانه در تفرجگاه ملی خواهید یافت. این رویداد امسال قدرت اجتماعی موسیقی را جشن می گیرد، بنابراین انتظار می رود تا کنسرت های زنده، کارگاه های ساخت آلات موسیقی، یک بازار ضبط موسیقی محلی و غیره برگزار شوند.

۶- فستیوال غذا و آبمیوه پولسویل

فستیوال های غذا و نوشیدنی تابستانی در منطقه D.C: فستیوال تابستانی غذا و شراب پولسویل
فستیوال تابستانی غذا و شراب پولسویل

در روز شنبه، ۱۳ جولای در قلب منطقه ی آبمیوه سازی ویرجینیا برگزار می شود. همچنین، سرگرمی ها و فعالیت های زنده برای بزرگسالان و کودکان برگزار می گردد.

۷- آبمیوه در باغ وحش

فستیوال های تابستانی که در منطقه D.C آمریکا برگزار می شوند: فستیوال آبجو در باغ وحش
فستیوال آبجو در باغ وحش

در روز پنج شنبه، ۱۸ جولای، باغ وحش ملی اسمیتسونیان را تجربه کنید زیرا چنین تجربه ای را در ساعت های کاری عادی باغ وحش نخواهد داشت. این رویداد سالانه ی جمع آوری کمک مالی، مزه های نامحدود از بیش از ۷۰ کارخانه ی آب میوه سازی را همراه با کامیون های مواد غذایی و سرگرمی زنده به همراه دارد.

۸- فستیوال تابستانی طعم تنیس

10 فستیوال تابستانی D.C: فستیوال تابستانی طعم تنیس
فستیوال تابستانی طعم تنیس

در روز دوشنبه، ۲۹ جولای، رویداد طعم تنیس در همیلتون میزبان حضور برخی از بهترین سرآشپزهای منطقه و برترین ستارگان تنیس کشور است.

۹- فستیوال غذایی فرهنگی از سراسر جهان

 فستیوال تابستانی منطقه دی سی: فستیوال غذایی فرهنگی از سراسر جهان
فستیوال غذایی فرهنگی از سراسر جهان

این فستیوال تابستانی در روز شنبه، ۱۷ آگوست، برگزار می شود و همانطور که از نامش پیداست: فروشندگان شرکت کننده در فستیوال، غذا می فروشند و به بازدیدکنندگان در مورد فرهنگ موجود در بشقاب های مربوطه اطلاعات می دهند. ورود به صورت رایگان است اما برای غذا باید هزینه کنید.

۱۰- فستیوال خرچنگ، و نوشیدنی های خوشمزه

فستیوال های تابستانی واشنگتن دی سی: فستیوال تابستانی خرچنگ، شراب و آبجو
فستیوال تابستانی خرچنگ، شراب و آبجو

در روز شنبه، ۲۴ آگوست، بندر ملی میزبان این سنت سالانه ی طعم و مزه است. در این فستیوال بیش از ۵۰۰۰۰ خرچنگ، تعداد زیادی نوشیدنی، موسیقی زنده، آثار هنری و صنایع دستی و غیره وجود دارد.

امیدواریم آشنایی با ۱۰ فستیوال تابستانی نوشیدنی و غذا که هر ساله در فصل تبستان در منطقه واشینگتن دی سی برگزار می شود برای شما جالب بوده باشد.

ونیسا

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید