۲۲ ایده برای کادو روز پرستار کاربردی و مفید (پرستار زن و مرد)

کادوی مناسب روز پرستار

اگر قصد خرید کادو برای دوست، همسر، همکار، خواهر یا برادر پرستار خود دارید و از خود میپرسید هدیه روز پرستار چی بخرم حتما نگاهی به این مطلب بیاندازید تا ایده های خوبی به ذهن شما برسد.

با نزدیک شدن به روز پرستار ممکن است بخواهید برای پرستارهایی که می شناسید هدیه بخرید تا روز پرستار را به آن ها تبریک بگویید. چند ایده برای کادو روز پرستار به شما معرفی می کنیم که متناسب با شغل پرستارها انتخاب شده است و برای آن ها کاربردی است. پرستارها در شیفت شب مجبورند بیدار بمانند، مدت زیادی ممکن است ایستاده کار کنند، وقت زیادی برای ورزش کردن نداشته باشند و مشکلات دیگری در هنگام کار برای آن ها به وجود خواهد آمد. بنابراین اگر به دنبال کادوی مناسب برای روز پرستار هستید چند کادو روز پرستار به شما معرفی خواهیم کرد که واقعا به درد آن ها می خورد. می توانید هدیه خود را با یک متن تبریک روز پرستار زیباتر کنید.

 

22 ایده جالب برای کادو روز پرستار زن و مرد

اگر یکی از دوستان یا اعضای خانواده شما مانند همسر، خواهر، برادر، پدر، مادر پرستار هستند و برای خرید هدیه برای روز پرستار دچار سردرگمی شده اید پیشنهاد ما به شما این است که یک وسیله کاربردی برای او تهیه کنید. بهترین کادو برای روز پرستار هدیه ای است که واقعا به آن نیاز داشته باشد. در ادامه 22 ایده هدیه برای روز پرستار به شما معرفی می کنیم که برخی از آن ها برای هدیه روز پرستار مرد و برخی برای کادو روز پرستار زن مناسب هستند.

 

1. جوراب فشرده سازی (جوراب واریس)

هدیه برای روز پرستار: جوراب واریسجوراب‌های فشرده‌سازی یا جوراب واریس یکی از بهترین هدیه هایی است که می توانید برای روز پرستار تهیه کنید. پرستارها در طول روز ساعت های طولانی ممکن است سرپا بایستند و ممکن است دچار مشکلات واریسی شوند. اگر به دنبال یک هدیه کاربردی برای روز پرستار هستید جوراب فشرده سازی یا جوراب واریس یک انتخاب خوب است چرا که به خوبی از پاهای آنها در ایستادن های طولانی مدت حمایت می کند.

 

2. ماساژور دستی

کادو برای روز پرستار: ماساژور دستی
پرستاران افراد پر شمغله ای هستند و شاید وقت کافی برای استراحت نداشته باشند. یک ماساژور دستی یک هدیه کاربردی برای پرستار مرد یا زن است که می توانند از فرصت های بیکاری خود استفاده کنند و از این ماساژور برای تسکین گرفتگی ها، تنش ، اسپاسم و درد استفاده کنند. ماساژور دستی می تواند برای انواع مختلف ماساژ از جمله ماساژ بافت های عمیق روی گردن ، پشت ، دست و صورت استفاده شود.

پیشنهاد می شود ببینید: عکس نوشته تبریک روز پرستار

3. ماگ مخصوص پرستار

ایده برای کادو روز پرستار: ماگ

یکی دیگر از هدیه های مناسب روز پرستار ماگ است (ماگ یا شمان لیوان های سرامیکی جدید نوعی لیوان از جنس سفال یا شیشه است که دارای روکش های مختلفتی از جمله سرامیک و … می باشد که در نگهداری نوشیدنی ها بسیار عالی عمل می کند) شما می توانید سفارش ساخت یک ماگ همراه با اسم بدهید. پرستار ها می توانند برای رفع بیخوابی و سرحال شدن انواع دمنوش و چای را در این ماگ ها بنوشند و لیوان آن ها با بقیه متفاوت باشد.

 

4. برچسب استتوسکوپ

بهترین کادو برای روز پرستار: برچسب

برچسب های استتوسکوپ یک کادوی مناسب روز پرستار است. پرستارها همواره وسایل و تجهیزات زیادی دارند که ممکن است با وسایل همکاران دیگر اشتباه شود این برچسب ها را می توان روی وسایل شخصی چسباند تا علامت گذاری شده و با وسایل دیگران اشتباه نشود. این برچسب ها را می توان به لباس های پرستارها و انواع تجهیزات مرتبط با شغل پرستاری چسباند که علاوه بر زیبایی کاربردی نیز هستند.

 

5. پتو نانو برای روز پرستار

هدیه برای روز پرستار مرد و زن: پتو

پتو های نانو که در بازار موجود است بسیار سبک و درعین حال گرم و راحت هستند و در شب هایی که پرستارها شیفت بود و مجبور هستند بیدار بمانند بسیار به دردشان خواهد خورد. پس از پتو نیز می توانید به عنوان یک کادو خوب برای روز پرستار استفاده کنید. پرستارها در محیط بیمارستان در صورتی که سردشان شود یک پتوی گرم و سبک واقعا خوشحال کننده است.

6. به پرستار شمع کادو بدهید!

کادوی روز پرستار: شمعروشن کردن شمع با رایحه ای آرام بخش راهی عالی برای رفع استرس پس از یک روز کاری سخت در محیط های درمانی است. نور شمع فوق العاده آرامش بخش است. منظور ما شمع های دم دستی و عادی نیست! شما می توانید از یک شمع عطرآگین و زیبا به عنوان هدیه روز پرستار استفاده کنید تا نشان دهید که به آرامش پرستار مرد یا زن خود چقدر اهمیت می دهید.

 

7. تن پوش حمام

هدیه برای روز پرستار: تن پوش حمام

یکی دیگر از گزینه هایی که برای هدیه روز پرستار وجود دارد تن پوش ها هستند. تن پوش حمام یک وسیله کاربردی است که باعث می شود بعد از حمام احساس خوبی داشته باشید. با هدیه یک تن پوش حمام به پرستارهایی که می شناسید آن ها را خوشحال کنید.

 

8. پاپوش

هدیه مناسب برای روز پرستار: پاپوش

پاپوش ها در طرح ها و رنگ های مختلفی وجود دارند و می توانید یک پاپوش مردانه یا زنانه به عنوان کادوی روز پرستار تهیه کنید و مطمئن باشید که خوشحال می شوند.

 

9. برچسب پرستار

کادوی مناسب برای روز پرستار: برچسب پرستار

برچسب هایی که مربوط به پرستارها است نیز می توانند کادوهای مناسبی برای هدیه روز پرستار باشند. این برچسب ها نمادهای مرتبط با پرستار ها هستند که می توانند آن ها را روی وسایل شخصی خود بچسبانند و از دیدن ان ها لذت ببرند.

10. ظرف غذاخوری

کادو روز پرستار: ظرف غذا

پرستارها هرچه ظرف غذا داشته باشند باز هم این ظرفهای کاربردی را دوست دارند و می خواهند که در همه نوع و اندازه از آنها داشته باشند. ظروف غذاخوری نیز ایده های خوبی برای کادو روز پرستار هستند و فرقی نمی کند شخص مورد نظر شما دانشجوی پرستاری باشد یا به شغل پرستاری مشغول باشد و مرد باشد یا زن. یک ظرف غذا قطعا به درد می خورد. یک ظرف غذا باکیفیت می تواند غذا را گرم تر نگه دارد و حمل و نقل و گرم کردن غذا را راحت تر کند.

 

11. ساعت زنگ دار

هدیه برای روز پرستار: ساعت زنگ دار

با توجه به نوع شغل پرستارها که مجبورند در شیفت های شب کار کنند، یک ساعت زنگ دار بسیار مهم تر از یک تلفن هوشمند است. بسیاری از ساعتهای زنگ دار همچنین به عنوان یک شارژر تلفن هوشمند و بلندگو عمل می کنند.

 

12. جعبه هدیه سفارشی برای پرستاران

این کادو شاید بتوان گفت بهترین کادو برای روز پرستار خواهد بود. یک جعبه هدیه زیبا درست کنید و آن را با مواردی که فکر میکنید مورد نیاز پرستاران است مانند اسکراب پا ،شمع آویشن ، ماسک آرامش بخش، جوراب، کرم مرطوب کننده، هندزفری و …. پر کنید اطمینان داشته باشید که پرستار خود را سورپرایز خواهید کرد.

 

13. کفش راحت و بادوام

کادو برای روز پرستار: کفش طبیپرستاران ممکن است تا  12+ ساعت ایستاده کار کنند و بندرت استراحت کنند. یک جفت کفش خوب و طبی می تواند یک ایده خوب برای هدیه روز پرستار باشد. یک کفش طبی و راحت با قابلیت پاک شدن آسان برای پرستارها  واقعا کاربردی و مفید است.

 

14. قهوه ساز کادو بدهید!

هیچ چیز مانند نوشیدن قهوه برای پرستارها آرامش بخش و مفید نیست. اگر میخواهید یک هزینه درست و حسابی کنید و یک هدیه گران قیمت برای روز پرستار هدیه دهید می توانید یک دستگاه قهوه ساز خریداری کنید تا پرستارها بتوانند از ان در محیط کار استفاده کنند و برای خود یک قهوه فوری و خوشمزه تهیه کنند.

 

15. تجهیزات ورزشی

 

16. تجهیزات تناسب اندام

پرستارها ممکن است وقت کافی برای ورزش کردن نداشته باشند. می توانید با توجه به بودجه خود یکی از دستگاه های ورزشی را تهیه کنید و به پرستارهایی که می شناسید هدیه بدهید تا بتوانند با زمان بندی خودشان در خانه ورزش کنند.

 

17. ساعت هوشمند

یک کادو برای روز پرستار می تواند یک ساعت هوشمند باشد که تعداد گام ها، ضربان قلب، میزان کالری سوزانده شده، پیام های فوری موبایل را نشان می دهد و همچنین می توان با آن موسیقی گوش داد.

 

18. کتاب First Year Nurse

بهترین کادو برای روز پرستار: کتاب

کتاب 100 روز اول پرستاری می تواند یک ایده خوب برای هدیه روز پرستار باشد. این کتاب درباره 100 روز اول کار یک پرستار است که با خواندن این کتاب می توان برنامه ریزی و اولویت بندی ، برقراری ارتباط ، کنار آمدن با بیماران بدحال، حفظ انرژی، پایین آوردن سطح استرس و … را آموخت. این کتاب می تواند بهترین هدیه روز پرستار برای یک دانشجوی پرستار یا پرستار جدید باشد.

 

19. کیف پرستار

کیف برای کادو روز پرستار

پرستاران وسایل زیادی را بین محل کار و خانه حمل می کنند. داشتن همه چیزهایی که بیشتر از همه به آنها نیاز دارند در یک کیف منظم و دستی زندگی آنها را بسیار آسان تر می کند! خری یک کیف سبک، شیک اما بادوام دارای چندین جیب برای هر چیزی است که یک پرستار ممکن است در طول شیفت کاری شلوغ خود به آن نیاز داشته باشد.

 

20. نمک سم زدایی حمام 

کادو برای روز پرستار

نمک های حمام هدایای عالی و در عین حال ارزان برای پرستاران هستند که مطمئناً از دریافت آن خوشحال خواهند شد به خصوص اینکه می توانند پس از یک روز کاری پر استرس از آن استفاده خوبی کنند. نمک های حمام باعث نرم شدن و لایه برداری پوست می شوند. علاوه بر این، اعتقاد بر این است که نمک حمام تنش و اضطراب را از بدن دور می کند و می تواند به آرامش کمک کند و به کاهش درد و درد عضلانی کمک کند.

 

21. ماساژور پا

هدیه خوب برای پرستاران

یک هدیه عالی برای روز پرستار می تواند ماساژور پا باشد تا در هنگام استراحت در مقابل تلویزیون، خواندن کتاب یا حتی مطالعه در صورت لزوم از آن استفاده کنند.

 

22. سبد هدیه اسپا برای پرستاران

بهترین هدیه برای روز پرستار

شما می دانید که پرستاران به غیر از مراقبت از دیگران چه چیزی را دوست دارند – مراقبت از خودشان! با این سبدهای هدیه اسپا، آرامش را به پرستار خود هدیه دهید.

مگ تک

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.