۲۰ نکته که قبل از تزریق ژل لب باید بدانید تا بهترین نتیجه را از آن بگیرید

+* 20 نکته که قبل از تزریق ژل لب باید بدانید *+

آیا در قصد دارید لبی جذاب و برجسته را جایگزین لب های طبیعی خو کنید؟ در این مقاله، ما تمام حقایق و باورهای اشتباهی که شما باید پیش از تجربه ی تزریق لب بدانید را بیان خواهیم کرد.

شما می توانید نگاهی بر تمام پرسش و پاسخ ها، پیچیدگی ها، مزایا و عوامل خطر که ممکن است پیش از تزریق پرکننده ی لب به ذهنتان برسد، بیاندازید. با ما همراه باشید تا در ادامه ،تمام آن چه که شما باید پیش از تزریق لب بدانید را خواهیم گفت.

نکاتی که پیش از تزریق ژل لب باید بدانید

1) ژل لب HA، نتیجه ای طبیعی خواهد داشت

همانند هنرمندان و مجسمه سازان، هر پزشک نیز هنرمندی است که فرمول خود را برای دستیابی به نتایج خوب و بی عیب و نقص دارد. متخصصان پوست بر این مورد توافق دارند که پرکننده های اسید هیالورونیک (HA)، ساده ترین نوع پرکننده های موقتی هستند که طبیعی ترین لب های برجسته را ایجاد می کند.

.JuvedeRm Volbella جدید ترین نوع از پرکننده های لپ و ژل لب HA است که به طور خاص برای لب طراحی شده اند و برای حذف خطوط نازک در اطراف لب ها عالی می باشند و همچنین موجب درخشندگی و براق شدن طبیعی لب ها می گردد.

2) ژل های لب HA دائمی نیستند

خیلی سوال می شود که ماندگاری ژل لب چقدر است؟ زمانیکه از ژل لب HA استفاده کرده اید و از نتیجه آن راضی نبودید می توانید اثر آن را بطور کامل از بین ببرید. از آنجایی که پرکننده های HA دائمی نیستند، افراد متخصص می توانند با hyaluronidase تزریق شده، آنزیم پاک کننده در لب ها، پرکننده را از بین ببرند.

در مدت 5 دقیقه، این آنزیم ژل تزریق می شود. در مقایسه با پرکننده های HA، پرکننده هایی که دائمی و یا نیمه دائمی هستند، می توانند یک ریسک باشد زیرا اگر از نتایج حاصل آن راضی نباشید آن را به هیچ روش نمی توان پاک کرد.

ژل های لب HA دائمی نیستند

3) اثر تزریق ژل لب در افراد لاغر زود تر از بین می رود

معمولاً، انتظار می رو که نتایج حاصل از پرکننده های لب HA برای حداقل 4 تا 6 ماه باقی بماند. اگرچه، اگر شما بدنی لاغر، نحیف یا ورزشی دارید، این فرمول سریع تر بدن را ازطریق متابولیسم دگرگون می سازد و نتایج تزریق سریع تر از بین می روند.

4) نتایج فوری تزریق ژل لب

می دانید که نتیجه تزریق ژل لب فوری و آنی است. اگرچه در ابتدا، لب ها برجسته می شودند اما نتیجه اصلی پرکننده کمی پس از آن قابل دیدن می باشد. شما باید حداقل یک روز صبر کنید تا پرکننده داخل لب ها حل شود و ورم ناشی از ورود سوزن سورنگ بخوابد. سپس، شما خواهید دید که ظاهر لب هایتان پف کرده و پر شده است که برای چندین ماه باقی خواهد ماند.

5) لب های واقعی دیگر بازنخواهند گشت

اگر ژل لب و با فیلر لب به طور دقیق و صحیح تزریق شود، لب های پیش از تزریق شما دیگر حالت طبیعی و واقعی خود را نخواهند داشت حتی در زمان بوسیدن.

6) روند بدون دردسر و آسان تزریق ژل لب

مراحل تزریق ژل لب نسبت به دیگر عمل های زیبایی بدون دردسر و آسان می باشد. با یک احساس درد سوزن خفیف آغاز می شود و سپس زمانی که پرکننده در لب ها تزریق می شود، ممکن است کمی سوزش و خارش داشته باشد. سپس، متخصص کمی لب های شما را ماساژ خواهد داد و به مدت ده دقیقه بر روی آن ها تکه یخ می گذارد.

7) بی حسی موضعی لب

شما می توانید در مورد بی حس کردن لب هایتان با پزشک مشورت نمایید که این کار می تواند با یک بی حس کننده ی موضعی انجام گیرد و یا با انسداد عصب دندان. متخصص می تواند لب هایتان را با تزریق ماده ای در لثه­ ی دندان بی حس کند، همانند کاری که دندان پزشک پیش از شروع کار انجام می دهد، و یا این که شما می توانید یک کرم سرکننده را انتخاب نمایید.

8) دوره نقاهت ندارد تزریق ژل لب

تزریق ژل لب یک فرآیند زیبایی ساده است که نیازی به استراحت مطلق ندارد. این روند بیش از 20 دقیقه به طور نمی انجامد و بی حسی پس از 15 دقیقه از بین می رود. شما به سرعت می توانید پس از تزریق به زندگی نرمال خود بازگردید، اگرچه، از رفتن به مراسم های مهمی همچون عروسی ها یا مهمانی ها به دلیل کبودی لب ها برای سه تا چهار روز بعد از تزریق اجتناب کنید.

9) پس از تزریق ژل لب ورزش نکنید

در روز تزریق ژل لب باید از ورزش و تمام فعالیت هایی که موجب بالا رفتن جریان خون صورت شما می شوند، اجتناب کنید.

10) ریسک زیادی نکنید

به جای تغییر کل شکل لب هایتان، با انتخاب ناحیه ی کوچکی از لب تان که فکر می کنید نیاز به تزریق دارد شروع کنید. شما همواره می توانید به طور همزمان روی هر دو لبتان کار کنید اما توصیه می شود تا روی لب پایینی و یا ناحیه ی میانی لب بالا تمرکز نمایید. شما می توانید لب هایتان را از ناحیه ای تزریق کنید که طبق نظر خود و مشاوره ی متخصص، بهترین ناحیه ی هدف می باشد.

11) با یک متخصص مشورت کنید

مطمئن شوید که با یک متخصص برای انجام روند تزریق لب مشورت می کنید، برای مثال یک جراح پلاستیک، یک پرستار، متخصص زیبایی و یا یک متخصص پوست. شما باید واقعاً مطمئن شوید که یک متخصص باتجربه و شایسته را انتخاب کرده اید که به درستی فرآیند را درک می کند و موجب آسیب دائمی به لب ها نمی شود.

12) قبل از تزریق ژل لب از رقیق کننده ی خون استفاده نکنید

به خاطر داشته باشید که نباید از مسکن ها، محصولات حاوی ویتامین E و روغن ماهی که موجب رقیق شدن خون می شوند، حداقل 10 روز پیش از تزریق ژل لب استفاده نکنید. اگر خون رقیق تر شود، موجب کبودی و خونریزی بیشتر خواهد شد.

13) کبودی بعد از تزریق ژل لب طبیعی است

کبودی و خونریزی در محلی که تزریق صورت گرفته است، طبیعی می باشد و از عوارض تزریق ژل لب است. اگرچه، مطمئن شوید که این کبودی پس از یک هفته از بین برود و شما می توانید از پزشک خود بخواهید تا لخته خون را با لیزر از بین ببرد اگر احساس می کنید چنین کاری لازم است.

ولی باید این را بدانیم که تمام این موارد به انتخاب پزشکتان دارد و نحوه تزریق ژل لب آن که باید کاملا حرفه ای عمل کند.

14) مصرف آرنیکا (همیشه بهار کوهی)

از تزریق ژلب لب نتیجه ای طبیعی بخواهیداستفاده ی موضعی یا خوراکی آرنیکا به منظور کاهش التهاب و کبودی ناشی از تزریق ژل لب، به شدت توصیه می شود. آن به تسریع فرآیند بهبود و ترمیم پس از تزریق پرکننده کمک می کند. با این وجود، بیمارانی که دچار لخته ی خون می شوند یا از داروهای رقیق کننده ی خون استفاده می کنند باید از مصرف آرنیکا به صورت خوراکی جداً خودداری کنند.

15) از تزریق ژلب لب نتیجه ای طبیعی بخواهید

اگر لب های پف کرده آنجلینا جولی را از میان دیگر عکس های الهام بخش به پزشک خود نشان می دهید و امیدوار هستید تا به نتیجه ی مشابه آن داشته باشید، به خاطر داشته باشید که شما در نهایت نمی خواهید با لب های غیرطبیعی زندگی کنید. همچنین، به خاطر داشته باشید که لب ها فورا برجسته نمی شوند بلکه طبیعی ترین افزایش حجم لب پس از مدتی در چهره ی شما پدیدار خواهد شد.

16) توضیحی برای بر جستگی ناخوشایند پوست

بیشتر زنانی که تزریق لب انجام می دهند، از برآمدگی های موقتی بر سطح لب هایشان شکایت دارند. اینها اشتباهات موقتی هستند و به طور طبیعی از بین می روند، در حالی که در موارد نادری، نیاز به اصلاح نیز دارند. این برآمدگی ها عمدتاً زمانی رخ می دهند که پرکننده خیلی نزدیک به سطح لب ها تزریق شود.

17) هزینه تزریق ژل لب

بطور دقیق نمی توان هزینه تزریق ژل لب را تعیین نمود زیرا فاکتور های زیادی همچون مارک ژل لب ، ماندگاری ژل لب و پزشک در تعیین قیمت تزریق ژل لب دخیل هستند.

18) به سابقه ی تاول تب خال خود دقت کنید

اگر سابقه ی تاول تب خالی دارید، آگاه باشید که این تزریق ژل لب می تواند منجر به تاول های تب خالی شدید شوند. بنابراین، مطمئن شوید که از داروهای پیشگیری حداقل دو روز پیش از درمان استفاده نمایید تا از این بیماری جلوگیری شود.

19) اگز ژل لب هایتان را تمدید نکنید چه اتفاقی می افتد؟

در موردی که تصمیم به خاتمه ی تزریق ژل لب می گیرید، لب ها احتمالاً به حالت اولیه ی خود بازمی گردند. بیشتر افراد بر این باورند که در صورت ادامه ندادن تزریق لب، لب ها به شکل کیسه های شل و ول و یا پوست بی ریخت با چین و چروک تبدیل می شوند.

این موضوع اصلاً صحت ندارد، اگرچه، احتمال دارد که HA تزریق شده در لب ها، مقدار بیشتری از HA را رها سازد که موجب می شود تا لب ها اثرات آخرین تزریق را حفظ کنند و شکل بزرگ لب ها باقی بماند.

20) عوارض تزریق ژل لب را در نظر بگیرید

اگرچه تزریق ژل لب، فرآیندی است که در زمان استراحت ناهار نیز قابل انجام می باشد اما باز هم باید متوجه باشید از آنجایی که تزریق ژل لب یک فرآیند تهاجمی است، پس بدون خطرات جدی نمی باشد. باید فاکتورهای ریسک مختلف و اثرات جانبی، مهم تر از همه انسداد عروقی، را پیش از تجربه ی این فرآیند در نظر بگیرید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.