30 ایده و راه عالی برای عروسی در یک روز تابستانی

0
541
عروسی لاکچری
عروسی لاکچری

مراسم در یک روز طولانی با هوای گرم در فصل تابستان بنظر خنده دار میاید.اما شما میتوانید تمام اینها را(و حتی بیشتر از آن را)در یک روسی در تابستان انجام دهید.در اینجا ۳۰ ایده عروسی تابستانی ارائه میشود که باعث میشود شما احساس نکنید که در یک روز تابستانی ک در هوای گرم هستید:

۱٫پوشاندن فضا با گل:
طرح های عجیب و غریب اکالیپتوس، گلبرگ های پاستل و Gypsophila به زیبایی در سبک عروسی تابستانی اضافه می کنند.

عروسی لاکچری
عروسی لاکچری

۲٫کافه و بار عرقیجات
یکی از رایج ترین نمونه های این سال، انواع مختلفی از عرقیجات که به همراه انواع مختلف کوکتل استفاده میشود … و باهم معجزه میکند!البته عرقیجات واقعا با میوه عالی هستند، این ۱۴ ایده فوق العاده شیک نوشیدنی هایی هستند که دوست خواهید داشت.

۳٫ رنگ هماهنگ شده باشد
میتوانید از مهمانان مرد و زن خود بخواهید که هر کدام از آنها لباس هماهنگی بپوشند؟ شاید شما دوست داشته باشید همه ست آبی داشته باشند،مثلا برای آقایان لباس بدون جلیقه، و یا برای خانم ها لباس گلدار همراه با وسایل دیگر انتخاب کنید.

۴٫ بازی های باغ
از کراکت و بازی جینگ گرفته تا فضای قهرمانان و مسابقات کیسه ای،از بازیهای باغ شما خواهد بود؟ در اینجا شش ایده از بازی باغبانی برای شما وجود دارد که میتوانید با آنها شروع کنید.

۵٫محلی با فضای بزرگ
یک محل عروسی روستایی ایده ال که دارای باغ یا محوطه است، منطقه ای ساده برای خنک کردن  ایجاد میکند – برخی از شمع ها و پیشنهادات Pimm مطمئنا مهمانان را جذب می کنند. اگر ای سبک را دوست دارید، پس حتما عروسی لورا و فریزر فیلد را دوست دارید.

عروسی لاکچری
عروسی لاکچری

 

۷٫ سبک داخلی سقف
سبک روستایی زیبا همراه با پمپ های رشته ای،لانه زنبور کاغذی و چاقو و چنگال های دست ساز(که شامل یک پذیرایی سه گوشه برای هر مهمان است )برای بالا بردن زیبایی دکوراسیون داخلی عالی است.

۸٫ پذیرایی مهمان ها با غذاهای متنوع
این سبک جشن نه تنها برای شیرینی است! به جای غذای سنتی، غذا و نوشیدنی های دیگر را به بکار ببرید تا مهمانان بتوانند از خوردن غذای سنگین اجتناب کنند.

۹٫ نوشیدنی های خنک
به تیم تان تاکید کنید که نوشیدنی و مقدار زیادی یخ را در اختیار مهمانان خود در یک نوار خدمات بگذارند!و اطمینان حاصل کنید که عکاس شما قبل از اینکه ناپدید شود عکس های زیبایی را بگیرد.

۱۰٫ بستنی
بستنی های تابستانی خوشمزه و تزئین شده را بر روی یک سبد پراز یخ قرار دهید و از مهمانان پذیرایی کنید.

۱۱٫ زمان برای چای
در هر طرف که نشسته اید، هیچ انکار نمی کنید که کیک توت فرنگی شیرین، کرم لخته شده خنثی و چای تازه دم، به تابستان تازگی را میبخشد… .

۱۲٫ موسیقی زنده
با انتخاب یک گروه زنده به جای DJ برای سرگرمی شبانه، یک جشنواره ایجاد کنید. شما همچنین می توانید یک تیم گیتاریست آکوستیک را انتخاب کنید تا یک محیط آرامش بخش برای مراسم ایجاد کنید. ایده های بیشتری در این A-Z از سرگرمی های عروسی پیدا خواهید کرد.

۱۳٫ روشنایی فستیوال
بوسیله آویزان کردن نورپردازی فستیوال، یک پیاده روی روشن بین قسمت های مختلف محل برگزاری خود ایجاد کنید.

۱۴٫ کباب کردن
به عنوان یک گزینه دوست داشتنی که پر از عطر و طعم است، به عنوان صبحانه عروسی سنتی غذای کبابی یا گوشت خوک سرو می شود. درست کردن سالاد، پنیر و چاشنی ها را کامل کنید. خواهید دید که خود و میهمانانتان با شکم سیر بسیار خوشحال هستید.

۱۵٫استفاده از وسایل مخصوص تابستان
یک سبد، عینک آفتابی و کرم ضدآفتاب آماده کنید و آنها را در اتاق های شستشو برای مهمانان ببرید. البته شما نمیخواهید این ریسک را کنید که پوستتان در مقابل آفتاب آسیب ببیند و عکس هایتان خراب شود.

عروسی لاکچری
عروسی لاکچری

۱۶٫ عکس کامل

عکس های میهمانانتان زیباتر خواهد شد اگر شما غرفه عکسی بگذارید تا عکس هایشان را بتوانند قاب بگیرند.انتخاب شما میتواند یک قاب عکس ساده و یا قاب عکسی که بسیار زیبا و توسط نقاشی های تزئین شده در آبشار یا گل ها باشد ! در اینجا نحوه انتخاب قاب شما از غرفه عکس بستگی به بودجه دارد.

۱۷٫ باغ انگلیسی

ورود به یک مراسم عروسی برگزیده با تم باغ های انگلیسی ،بخصوص در فصل تابستان در این باغ ها فوق العاده است.

۱۸٫مکانی جادویی

با الهام از ظاهر شیشه ای چشمگیر Pippa میادلون، همان سبک را با مارک های شفاف و یا در مقیاس کوچکتر، با کرایه  صندلی اکریلیک مشابه سازی کنید.

۱۹٫ مراسم در فضای باز

چرا از آب و هوای خوبی استفاده نکنید و اوقات خود را در یک جنگل، زیر قوس گل یا در یک منظره دریایی رمانتیک تزئین شده نگذرانید… .

۲۰٫شیشه های جای گل
می توانید برای جمع آوری شیشه ها از همه کسانی که دوست دارید دعوت کنید،که  شیشه ها را با روبان و شکوفه های باغ پر کنید. اگر بخواهید گل ها بلندتری را نمایش دهید،میتوانید آنها را باکاسه های میناکاری شده ترکیب کنید.

عروسی لاکچری
عروسی لاکچری

۲۱٫ عروسی های ساحلی

چرا صبحانه خود را برای لذت بردن از ساحل زمانی که انگلستان دارای سواحل فوق العاده ایست میل نکنید؟ میتوانید با داشتن سالنی زیبا یا حتی یک موزه نزدیک دریای قدیمی از شنیدن صداهای پرندگان و آب  در ساحل استفاده کنید و مهم تر از آن در ساحل خیس نشوید.این یک برنامه ریزی عروسی ساحل است.در اینجا شش عکس خیره کننده ساحلی وجود دارد که بهتر است آنرا ببینید!

۲۲٫ تعطیلات تابستانی
عروسیتان را در تعطیلات تابستان با بازی های متفاوت لذت بخش تر کنید.از تله گذاشتن برای اردک ها گرفته تا چرخ و فلک بازی.ما حتی دیده ایم که برخی زوج ها بازی های عجیب و غریبی مانند پرت کردن میوه به سمت هم میکنند.

عروسی لاکچری
عروسی لاکچری

۲۳٫ صندلی های ساحلی
یک مهمانی راحت  برای مهمانان خود ایجاد کنید تا پس از صبحانه عروسی به عقب برگردید و استراحت کنید. آن را با مجموعه ای از صندلی های طبقه بندی شده رنگی هماهنگ شده پر کنید تا کاملا قابل تنظیم برای تماشای تمام اقدامات باشد.

۲۴٫ نشانه های عروسی
دیدن اینکه شما بیشترین شانس خود را برای لذت بردن از عناصر fresco خواهید داشت، چرا نشانه هایی برای هدایت مهمانان خود نگذارید تا بتوانند بهترین رقصیدن، نوشیدن یا غذا خوردن را در اختیارشان قرار دهید؟ در اینجا چگونه سبک خود را به سبک venuebohemian tipi تغییر بدهید.

عروسی لاکچری۲۵٫انواع سالن ها:
سالن های نشیمن میتوانند بهترین گزینه را در هر زمان برای عروسی هایی که در فضای باز و بزرگ برگزار میشوند ارائه میدهد،از طرفی هم قابلیت این را دارد که از داخل به طور کامل فضای بیرون را نشان دهد و یک مراسم را برای تابستان بریتانیا مناسب سازد.

۲۶٫انتخاب مکانی که سایه دارد:
شما در جریان روز عروسیتان بی وقفه بدنبال فرار کردن از نور آفتاب و رسیدن به جایی هستید که سایه داشته باشد،اما آیا چیزهایی که برنامه ریزی کرده اید واقعا اتفاق می افتد؟پس حتما اطمینان حاصل کنید که محل برگزاری مراسم تان دور از تابش مستقیم نور آفتاب و در مکانی باشد که سایه دارد.

۲۷٫ انتخاب کیک:
پرتقال با انواع توت های آبدار و پر از شمع، همراه با خامه، کیک ایده آل برای فصل تابستان است. فقط مطمئن شوید که شما آن را در خارج از تابش خورشید قرار دهید تا جلوی ذوب شدن کره را بگیرید!

عروسی لاکچری
عروسی لاکچری

۲۸٫شکوفه های تابستانی:
شکوفه های گل تابستانی کوچک و زیبا همرا با دامنه رنگ های متفاوت مانند نقاشی میدرخشند و شما میتوانید آنها را به سبک دلخواهتان برای سبد گل خود بکار ببرید.

عروسی
عروسی

۲۹٫قلاب چوپان:
البته که هیچ مراسم عروسی نباید بدون آن باشد.قلاب چوبان جذاب را به زمین بسپارید تا مسیرها را مشخص کند و سپس شیشه های پر زرق و برق حاوی شمع و یا گل را از مسیر مشخص شده برای یک اثر زیبا ببرید.

۳۰٫جریان نسیم ملایم:
فضایی آرام و خنک میتواند مراسم شما را به بهترین عروسی های تابستانی تبدیل کند.پس بدنبال فرصت هایی باشید تا بتوانید برخی از فضاها را با پرده ها تزئین کنید و هوایی بهتر را برای فضایتان ایجاد کنید  و یا برای صندلی ها از روبان یا توری استفاده کنید.شاید هم بتوانید روبان های ابریشم را به فهرست خود اضافه کنید.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید