4 مکان شگفت انگیز برای عکاسی در استرالیا جنوبی

اگر به استرالیای جنوبی سفر کرده باشید حتما با زیبایی های شگفت انگیز آن آشنا هستید. استرالیا جنوبی دارای مکان های فوق العاده جذابی برای عکاسی است که پیشنهاد می کنیم اگر گذرتان به آنجا افتاد حتما سری به آن ها بزنید و عکس های فوق العاده و کم نظیری بگیرید.

استرالیا جنوبی دارای زیبایی منحصر به فرد خود است، ترکیبی از مناظر و جذابیت های طبیعی که موجب ایجاد عکس های فریبنده و جذاب می شوند. در این پست برخی از بی نظیرترین مکان ها در استرلیا ی جنوبی که برای عکاسی عالی هستند ارائه می دهیم.

معرفی ۴ مکان شگفت انگیز در استرالیا جنوبی که مناسب عکاسی است

در استرالیا جاذبه های گردشگری زیادی جود دارد و طبیعت زیبا و بکر استرالیای جنوبی باعث شده یکی از مکان های انتخابی توریست ها و به خصوص برای عکاسان باشد. در ادامه چهار منطقه دیدنی استرالیا را به شما معرفی می کنیم که برای عکاسی فوق العاده هستند. این ۴ مکان عبارتند از:

  • جزیره کانگرو (Kangaroo Island)
  • فلیندرز رنجز (Flinders Ranges)
  • لایمستون کست (Limestone Coast)
  • تپه های آدلاید (Adelaide Hills)

این ۴ مکان برای گردشگران بسیار جذاب هستند و به خصوص اگر قصد عکاسی دارید در سفر به استرالیا می توانید از این مکان ها بازدید کنید و سوژه های زیبایی خلق کنید و عکس های بی نظیری بگیرید.

جزیره ی کانگرو (Kangaroo Island) زیستگاه حیوانات متنوع

4 مکان شگفت انگیز برای عکاسی در استرالیا جنوبی: جزیره کانگرو یک انتخاب واضح و بدیهی برای عکاسی در استرالیا جزیره ی کانگرو یا KI است که مردم محلی آن را این چنین می خوانند. جزیره کانگرو با داشتن ۵۰۰ کیلومتر خط ساحلی بی نظیر، طبیعت دست نخورده، صخره های ناهموار، دشت های خارق العاده و آب های کاملاً شفاف و زلال یک مکان خارق العاده برای گردشگری و عکاسی در استرالیای جنوبی است.

جزیره کامگرو در استرالی جنوبی که سومین جزیره ی بزرگ در استرالیا می باشد زیستگاه بی همتایی برای بسیاری از گونه های حیوانی بومی و غیربومی از جمله کانگروها، شیرهای دریایی، کوالا ها و مرغان ماهیخوار(پلیکان ها)، ارائه می دهد.

یک جذابیت توریستی محبوب در جزیره ی کانگرو، خلیج فک هاست، یک پارک حفاظت شده واقع در جنوب این جزیره که سکونت گاه جمعیت بزرگی از شیرهای دریایی استرالیایی است، گونه های منحصر به فرد SA و WA.

به شدت توصیه می شود تا هر عکاسی از مناظر و حیوانات، جزیره ی کانگرو دیدن کند. آن همچنین دارای غذاها و نوشیدنی های خارق العاده ای است که می تواند برای گردشگران جذاب باشد.

فلیندرز رنجز (Flinders Ranges) بزرگترین رشته کوه استرالیای جنوبی

4 مکان بی نظیر برای عکاسی در استرالیا جنوبی: فلیندرز رنجرزفلیندرز رنجز در ۲۰۰ کیلومتری شمال آدلاید است و بزرگ ترین رشته کوه در استرالیای جنوبی است. شما از رنگ های قرمز تیره تا نارنجی فلیندرز رنجز بهت زده می شوید به خصوص هنگام غروب آفتاب. و صخره ها، دره های تنگ و نهرها همگی مناظری برای دیدن هستند.

مطمئن شوید که از تالار طبیعی به نام ویلپنا پاند (یک کلمه ی بومی که به معنی مکان انگشتان خمیده است) بازدید نمایید که به دلیل میلیون ها سال فرسایش به وجود آمده است.

لایمستون کست (Limestone Coast) دریاچه ای با رنگ آبی

مکان های شگفت انگیز استرالیا جنوبی برای عکاسی: لایمستون کستلایمستون کست که خانه برخی از مناظر و جذابیت های شگرف ایالت می باشد، در ناحیه ی جنوب شرقی استرالیای جنوبی واقع شده است.

در استرالیای جنوبی دریاچه ای به نام دریاچه آبی وجود دارد، دریاچه ای آنقدر آبی که اگر عکسی از آن جا بگیرید هرشخصی که آن را ببیند  فکر خواهد کرد که شما از یک فیلتر عکس استفاده کرده اید. جهان زیرآبی برای علاقمندان به عکاسی زیرآب وجود دارد تا در مکان شگفت انگیزی به نام Piccaninnie Ponds غواصی کنند.

سپس، پارک ملی غارهای ناراکورت وجود دارد، یک محدوده ی ۳ کیلومتری از میراث یونسکو که رسوبات فسیلی گسترده در ۲۶ غار آن وجود دارند. تورهای ویژه و پیشنهادهای غارنوردی ماجراجویانه برای ماجراجوترین بازدیدکنندگان وجود دارند.

منطقه لایمستون کست یک منطقه شگفت انگیز در حال رشد برای شراب است که آن را تبدیل به منطقه عالی برای لذت بردن از یک لیوان شراب پس از یک روز طولانی عکاسی از مناظر فریبنده و جذاب، می کند.

تپه های آدلاید (Adelaide Hills)

4 مکان گردشگری استرالیا جنوبی مناسب عکاسی: تپه های آدلایدتاکنون، ما جزایر دوردست، زیبایی مناطق دورافتاده و مناطق ساحلی حیرت آور را عنوان کرده ایم. اما استرالیای جنوبی همچنین دارای گذرگاه های پوشیده از برگ و تپه های باشکوهی است که در حومه شهرهای انگلیسی همانند ندارند.

تپه های آدلاید با شهرهای قدیمی و چشم اندازهای خوش منظره از هم جدا می شوند که آن را به مکان مورد علاقه برای ساکنان آدلاید و همچنین توریست ها تبدیل کرده است. برای نشان دادن بخشی از فرهنگ این ناحیه باید گفت که یک نمایشگاه قرون وسطایی در آخر هفته ی ماه آپریل و یک جشنواره ی آبجوی انگلیسی در ماه می برگزار می شود.

به دلیل آب و هوای معتدل تپه های آدلاید، این مکان زیستگاه نزدیک به ۱۵۰۰ گونه ی گیاهی بومی و تعداد زیادی از پرندگان، پستانداران و خزندگان است که در خطر انقراض هستند.

مانند بیشتر مناطق استرالیای جنوبی، تپه های آدلاید به عنوان یک نقطه ی برتر در حال رشد برای تولید شراب شناخته می شود که برای عکاسی از تاکستان در یک صبح مه آلود یا برای استراحت پس از یک روز طولانی، عالی به نظر می رسد.

پیش از رفتن به این مناظر استرالیای جنوبی، مطمئن شوید که لنزها و لوازم جانبی دوربین باکیفیتی را خریداری نموده اید یا اگر مشتاق بروز کردن دوربین خود هستید، قبل از سفر به استرالیا این کار را انجام دهید زیرا اگر با یک دوربین معمولی به استرالیای جنوبی سفر کنید حتما پشیمان خواهید شد. امیدواریم آشنایی با این ۴ منطقه توریستی استرالیای جنوبی که برای عکاسی فوق العاده هستند برای شما مفید واقع شده باشد.

 

ونیسا

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید