کفش کلاسیک
کفش کلاسیک
بهترین روش سرمایه گذاری برای کودکان
کفش کلاسیک
کفش کلاسیک

شما می توانید.با کفش های خود پنجره ای به روح خود باز میکنید و خیلی مهم است که بقیه در مورد شما چه فکری میکنند.تحقیقات اخیر نشان داده است که افراد غریبه بر اساس سبک کفش شما به راحتی میتوانند سن،حقوق و دیتمزد شما را پیش بینی کنند.یکی از اولین مواردی که یک زن به آن توجه میکند کفش فرد متقابل میباشد .در اینجا کت و شلوار کلاسیک مردانه میباشد که هر مرد نجیب زاده ای باید در کمد لباس های خود داشته باشد.

مدل کفش آکسفورد

در طول قرن هفدهم، کفش مردان عمدتا چکمه بود. بحث برانگیز است، اما معمولا تصور می شود که در سال ۱۸۲۵ دانش آموزان دانشگاه آکسفورد علیه پوشش های  سنتی شورش کردند و کفش های مدرن را ایجاد کردند. ویژگی های آکسفورد مدرن در روش خاص ساخت آن با یک سیستم پیشرفته، مچ پا و پاشنه کم قرار دارد. کلاسیک ترین کفش ها و لباس مردانه ،سزاوار یک محل به عنوان یک کمد لباس میباشند. آکسفورد معمولا برای تولید کفش های بیشتر در جهت  موارد رسمی مانند کار، عروسی و مصاحبه شغلی کار می کند. اگر چه می توان تنوع بافت و رنگ ایجاد کرد، اما عاقلانه است که اکسفورد خود را در رنگهای سنتی مانند قهوه ای و سیاه نگه داشته باشد.

اثر منحصر به فرد چوبی مانند  ’۱۵ توسط پاوول نتیجه یک روش دقیق و نقاشی شده توسط دست است. این چرم پوستی با چرم پوست گوسفند، این سنت ها و میراث را حفظ می کند. این کفش را میتوان با یک کت و شلوار تک کلاسیک برای ظرافت بی نظیرش استفاده کرد.

مدل کفش دربی

در نهایت به طور همه جانبه، دربی به سبک راحت، و کفش مناسب برای هر روز شناخته شده است. دربی در دهه ۱۸۵۰ به عنوان یک کفش ورزشی و بوت برای کشور تا قرن بیستم به وجود آمد که در آن سبک محبوب مردمان در شهر شد. تفاوت اصلی بین آکسفورد و دربی این است که ورقه ورقه ای که در زیر آن ساخته شده است، ایجاد یک سیستم جدید و مجزا روبرو شده است. این جزئیات ظریف دربی را به عنوان یک سبک غیر رسمی شناخته تر میکند.

۱۵ توسط Geerts طراحی شد و طرحی کامل برای ژنرال مدرن است که ترکیب آن در همه قسمت ها مطابقت دارد. ترکیبی از سایه های شن و ماسه نرم با پاشنه آبی پرچم جسورانه میباشد، ’۱۵ توسط Geerts یک دربی کامل Brogued دست ساز با چرم گوساله و جیر میباشد. ست خود را با یک کت

تیره برای جمع های رسمی و یا با ست هایی پر از تنوع رنگ برای گشت و گذارهای آخر هفته مطابقت دهید.

کفش کلاسیک
کفش کلاسیک

مدل کفش بند مونک

منشا بند مونک به قرن ۱۵ میلادی میرسد که توسط راهبان اروپایی که سبک را به دلایل عملی ذاتی به کار میگیرد، به عنوان یک نسخه از بسته سنتی صندل راهبان سنتی است. علی رغم منشأ فرومایه کفش، سبک از آن زمان تا به حال تبدیل به بخشی جدایی ناپذیر از هر کمد لباس نجیب زاده مدرن است و می تواند به راحتی پوششی برای اتاق هیئت مدیره نیز باشد. اگرچه بند تنها به طور کلی بهتر است، اما بند دو لبه نیز جایگاهی در مد را دارد که میتوانید یک تکه Sprezzatura با باز کردن بند بالا اضافه کنید.

سعی کنید تلاش کنید تا بتوانید معجزه مونک های بالایی را تماشا کنید.پیچ و تاب و شلوغی در کنار محافظه قوی کفش ،و احساس راحتی هردو نگاهی پر تفکر به این کفش میتواند اضافه کند.

کفش کلاسیک
کفش کلاسیک

مدل کفش Loafer

اگر چه این سبک بیشتر به سبک پیشگویی نمادین Ivy Leegers مربوط می شود، لوحه به عنوان یک کفش شناور توسط ماهیگیر نروژی در دهه ۱۸۰۰ آغاز شد و سپس توسط طراحان انگلیسی و آمریکایی به تصویب رسید.این کفش گزینه ای مناسب برای ماه های گرم سال و زمانی که شما میخواهید یک سبک معمول را انتخاب کنید میباشد. یک جفت کفش از پوست چرم گاو همیشه یک گزینه مناسب برای جوراب با شلوار جین یا لباس هایی پر تنوع رنگ است. نکته ای که باید مورد توجه قرار گیرد این است که کفی ها با جوراب یا بدون جوراب پوشانده شوند، اما با توجه به سبک های اضافی، همیشه وزش باد را مورد احتیاط قرار دهید..

’۱۵ توسط لوک طراحی شده کفش سنتی برای لباس های شما میباشد. ظرافتی از چرم قهوه ای رنگ در کل لباس های شما است. قبل از جلسات مهم، آنها را لغو کنید، حتی اگر آماده نبودید، حداقل مطمئن شوید که چک کرده اید.

کفش کلاسیک
کفشش کلاسیک

مدل کفش چکمه

یکی دیگر از سبک های مدرن که گاهی سزاوار محلی در کمد لباس هایتان میباشد . بوت یک جفت کامل و غیر منتظره اما مدرن برای کت و شلوار است و بسیار متنوع است که به یک نگاه روزمره تبدیل شود. به نظر می رسد که نام “chukka” از بازی پولو بدست آمده است، جایی که chukker یک دوره بازی کرده بود.

Chukka گزینه ای شیک زیبا برای شما است. این تکه هایی که قهوه ای مایل به قرمز است، باعث می شود که این کفش برای روزهای هفته یا آخر هفته مناسب باشد.

در اینجا سلامت، اصول خوب و مهم تر از همه، کفش های خوب میباشد.

کفش کلاسیک
کفش کلاسیک
ونیسا

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید