۵ برنامه دانلود فیلم از اینستاگرام (ویدئو و عکس) برای اندروید + دانلود

یکی از مشکلات کاربران اینستاگرام دانلود فیلم و عکس های موجود در برنامه اینستاگرام می باشد. اینستاگرام قابلیتی برای دانلود عکس و فیلم ندارد و برای ذخیره کردن عکس و فیلم های اینستاگرام نیاز به یک برنامه کمکی دارید. در ادامه 5 برنامه دانلود فیلم و عکس از اینستاگرام برای اندروید به شما معرفی می کنیم که می توانید به راحتی آن ها را از گوگل پلی دستگاه اندرویدی خود دریافت کرده و نصب کنید و عکس و فیلم های دلخواه خود در اینستاگرام را ذخیره کنید.

برنامه دانلود از اینستاگرام برای اندروید

برای دانلود عکس ها و فیلم های اینستاگرام می توانید از صفحه عکس بگیرید یا صفحه تلفن خود را ضبط کنید ولی اگر می خواهید تصاویر را با وضوح و کیفیت آپلود شده ی آنها ذخیره کنید باید یک برنامه دانلود ویدیو و عکس اینستاگرام بداشته باشید. ما تعدادی از بهترین برنامه های دانلود از اینستاگرام برای اندروید در سال 2019 را به شما معرفی خواهیم کرد.

1. برنامه دانلود از اینستاگرام FastSave

1. برنامه دانلود از اینستاگرام FastSaveFastSave محبوب ترین برنامه برای ذخیره و دانلود عکس و فیلم از اینستاگرام می باشد. FastSave به شما کمک می کند تا عکس ها و فیلم های اینستاگرام را به صورت رایگان و برای همیشه در دستگاه خود ذخیره کنید.

استفاده از این برنامه برای بارگیری فیلم ها و ذخیره تصاویر HD بسیار آسان و سریع است.

ویژگی های اصلی برنامه FastSave:

 • ذخیره چند عکس و فیلم به صورت همزمان
 • مشاهده سریع داستانهای ذخیره شده در یک نوار در بالای صفحه اصلی.
 • با فشار طولانی روی عکس و فیلم ذخیره شده، جزئیات کاربران را بدست آورید.
 • بارگیری سریع
 • داشبورد زیبا برای مدیریت سریع عکس ها و فیلم های ذخیره شده.
 • ری پست در اینستاگرام، اشتراک و حذف عکس ها و فیلم ها از برنامه FastSave.
 • عکس ها و فیلم های ذخیره شده خود را مخفی کنید.
 • عکس ها و فیلم ها را در تلفن خود به صورت آفلاین ذخیره کنید.

مراحل استفاده:

1. برنامه FastSave را روشن کنید و Instagram را باز کنید.
2. “Copy Share Url” از عکس ها و فیلم ها را انجام دهید.
3. دانلود عکس یا فیلم انتخاب شده از اینستاگرام به صورت خودکار شروع می شود.

دانلود FastSave از گوگل پلی

2. برنامه EasyDownloader برای دانلود عکس از اینستا

برنامه دانلود از اینستاگرام: EasyDownloaderیکی دیگر از روشهای مؤثر برای ذخیره عکسهای اینستاگرام در Android استفاده از برنامه EasyDownloader است. برای دانلود عکس از اینستاگرام به وسیله برنامه EasyDownloader مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. برنامه Easydownloader را دانلود و نصب کنید.
 2. Easy Downloader را باز کنید و “download mode” را از تنظیمات (settings) فعال کنید.
 3. از داخل برنامه گزینه سمت راست بالای صفحه را انتخاب کنید تا اینستاگرام باز شود.
 4. در برنامه اینستاگرام روی علامت سه نقطه در زیر عکسی که می خواهید دانلود کنید کلیک کنید و از بین گزینه هایی که مشاهده می کنید”Copy Share URL” را انتخاب کنید.

دانلود برنامه EasyDownloader از گوگل پلی

3. برنامه Inst Download برای دانلود فیلم و عکس از اینستا در اندروید

برنامه Inst Download برای دانلود فیلم و عکس از اینستا در اندرویدInst Download یک رابط کاربری ارائه می دهد که از نظر ظاهری بسیار شبیه به برنامه اینستاگرام است. حجم کمی دارد و تبلیغات ندارد. اگرچه استفاده از آن بسیار ساده است، اما در مورد نحوه دانلود فیلم ها و عکس های اینستاگرام در اندروید، به کاربر راهنمایی می دهد.

بر خلاف اکثر برنامه های دانلود اینستاگرام، این برنامه به شما امکان می دهد ویدیو یا تصویری را که دانلود می کنید به صورت پیش نمایش مشاهده کنید. همچنین به شما امکان می دهد URL پیش فرض اینستاگرام را دریافت کنید یا URL ها را به صورت مستقیم در اینستاگرام باز کنید.

 • برای دانلود عکس و فیلم از اینستاگرام کافی است آدرس عکس یا فیلم مورد نظر را در آدرس بار این برنامه پیست کنید.

دانلود برنامه Inst Download  از گوگل پلی

4. برنامه Video Downloader for Instagram Repost

برنامه Video Downloader for Instagram RepostVideo Downloader یک رابط کاربری ساده و آسان است و با وجود اینکه در نام این برنامه فقط به دانلود ویدئو اشاره شده اما شما می توانید با استفاده از این برنامه علاوه بر ویدئو دانلود عکس از اینستاگرام را نیز انجام دهید.

این برنامه این امکان را به شما می دهد تا هشتگ ها را از هر پست اینستاگرامی کپی کنید. می توانید هنگام دانلود فیلم های اینستاگرام، انتخاب کنید که آیا تصویر جلد فیلم را دانلود کنید یا خیر. همچنین می توانید از این برنامه برای ری پست کردن تصاویر و فیلم ها در اینستاگرام  (آموزش ریپست استوری اینستا) استفاده کنید.

دانلود برنامه Video Downloader از گوگل پلی

5. دانلود از اینستاگرام برای اندروید با برنامه QuickSave

دانلود از اینستاگرام برای اندروید با برنامه QuickSaveبرای دانلود عکس و فیلم از اینستاگرام برای اندروید می توانید از برنامه QuickSave استفاده کنید. این برنامه پیش از این با عنوان Instasave شناخته می شد، QuickSave دارای رابط کاربری پویا با یک پالت رنگی است که تقریباً شبیه Instagram است. استفاده از آن آسان است.

Quicksave خدماتی دارد که اینستاگرام و کلیپ بورد شما را برای پیوندها و اشتراک ها رصد می کند. هر زمان که بخواهید می توانید خدمات را شروع و متوقف کنید. نه تنها می توانید چندین فیلم و عکس را از اینستاگرام دانلود کنید بلکه می توانید آنها را نیز به اشتراک بگذارید و دوباره ارسال کنید. Quicksave همچنین دارای عملکرد خودکار است. اگر به دنبال سرعت هستید ، Quicksave ایده آل است. متأسفانه ، این همراه با تبلیغات است.

دانلود برنامه QuickSave از گوگل پلی

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.