۵ ترفند برای ماندگاری بیشتر رژ لب

برای ماندگاری بیشتر رژ لب چه کنیم

از آنجایی که رژ لب، یکی از پر کاربردترین لوازم آرایشی بین خانم هاست، طبیعی است که بخواهید رژ لبتان عالی به نظر برسد و در تمام طول روز ماندگاری داشته باشید. در این پست چند ترفند برای ماندگاری بیشتر رژ لب ارائه شده است.

رژ لب محصولی از دنیای آرایش است که نه تنها ظاهر شما را کامل می کند، بلکه شما را متمایز می کند. این مهترین دلیل برای همراه داشتن رژلب در کیف شماست. رژ لب‌ها با رنگ‌های متفاوتی وجود دارند که می‌توانید انتخاب کنید و این روزها رژ لب‌ها سرشار از ویتامین E و روغن‌های ضروری دیگر هستند تا علاوه بر حالت دادن، از لب‌های شما محافظت کنند. اگر رژ لب روی لب های شما ماندگاری چندانی ندارد و زود پاک می شود و شما نمی دانید برای ماندگاری رژ لب چه کنیم این مطلب را بخوانید. در ادامه 5 ترفند برای ماندگاری بیشتر رژ لب شرح داده شده است.

چند نکته کلیدی برای ماندگاری بیشتر رژ لب

در حالی که می‌توانید از مارک رژ لب های معروف استفاده کنید و رژ لب‌هایی بخرید که دارای فرمول ماندگاری طولانی هستند، اما بهتر است بدانید که این رژ لب ها معمولا دارای سرب و مواد مضری هستند که ممکن است آن ها ببلعید. بنابراین دانستن راه هایی برای ماندگاری رژ لب برای سلامت شما بهتر است. در اینجا چند ترفند ماندگاری رژ لب وجود دارد که می توانید از آنها برای ماندگاری بیشتر رژ لب خود استفاده کنید:

  • لب های خود را لایه برداری کنید

قبل از هر چیزی باید به طور منظم از شر سلول های مرده پوست خلاص می شوید. شما می توانید از اسکراب لب استفاده کنید. هم میتوانید اسکراب لب را از فروشگاه های لوازم آرایشی تهیه کنید و هم از اسکراب های خانگی استفاده کنید.
چند قطره روغن زیتون و کمی عسل را با کمی شکر قهوه ای یا سفید مخلوط کنید و از این مخلوط برای پاک کردن سلول های مرده پوست از روی لب های خود استفاده کنید. این مخلوط را روی لب های خود بزنید و به هم بمالید. روغن زیتون لب های شما را مرطوب می کند و شکر سلول های مرده پوست را از بین می برد. از دیدن اینکه بعد از اسکراب لب هایتان چقدر نرم و لطیف می شود شگفت زده خواهید شد. این روشی برای ماندگاری رژ لب به صورت اصولی است.

5 ترفند برای ماندگاری بیشتر رژ لب

  • هیدراته کردن لب ها به افزایش ماندگاری رژ لب کمک می کند

حتی استفاده از بهترین رژ لب می تواند روی لب های خشک شما، بد به نظر برسد. و این دلیلی است که چرا باید لب های خود را همیشه هیدراته نگه دارید. برای جلوگیری از خشک شدن لب های خود، یک بالم لب با کیفیت بخرید. پوست لب‌های شما نازک‌ترین پوست در مقایسه با بقیه قسمت‌های صورت شماست. یک بالم لب را در طول روز در دسترس داشته باشید تا هر زمان که لب‌هایتان احساس خشکی کردید، روی لب‌هایتان بمالید.

ترفند ماندگاری رژ لب

  • از خط لب استفاده کنید

وقتی صحبت از فرم لب ها می شود، برخی لب‌های بزرگ‌تر می‌خواهند در حالی که برخی دیگر لب‌های کوچک‌تر می‌خواهند و برخی نیز هستند که می‌خواهند نرمال باشند. به لطف خط لب، می توانید شکلی از لب ها را که ترجیح می دهید ایجاد کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک خط لب با رنگ گوشتی یا صورتی روشن بردارید و از آن برای ایجاد فرم دلخواه استفاده کنید. اگر تصمیم گرفته اید با استفاده از خط لب، لب های خود را کوچکتر نشان دهید، باید از یک کانسیلر با پوشش متوسط ​​به بالا استفاده کنید تا خط لب طبیعی خود را پنهان کنید. با استفاده از همان خط لب آن را پر کنید تا پایه ای برای لب های خود ایجاد کنید. اگر لب‌هایی با رنگدانه ناهموار دارید، این به شما کمک می‌کند تا با این مشکل مقابله کنید. هنگامی که لب های شما با یک خط لب با رنگ گوشتی یا صورتی پوشانده می شود، رنگدانه به وضوح قابل مشاهده نخواهد بود و زمانی که رژ لب بزنید، رنگ واقعی رژلب را نشان می دهد.

ترفند برای ماندگاری بیشتر رژ لب

  • نحوه رژ لب زدن بر روی ماندگاری آن تاثیر می گذارد

می توانید رژ لب را با استفاده از برس لب، انگشتان یا قلم رژ لب بزنید. اگر فقط یک رنگ می خواهید، می توانید از یک بالم لب رنگی استفاده کنید یا با انگشتان خود رژ لب بزنید. جلوه و رنگ زیبایی به جا می گذارد و ظاهر تمام شده طبیعی تر خواهد بود. باید رژ لب را مستقیماً از پک آن استفاده کنید. سپس لب های خود را به آرامی روی هم فشار دهید تا رنگ به طور یکنواخت پخش شود.

بیشتر بخوانید: نحوه نگهداری رژ لب

5 ترفند برای ماندگاری بیشتر رژ لب

  • استفاده از پودر برای ماندگاری رژ لب

اگر از رژ لب مایع، بالم لب رنگی، برق لب یا تینت لب بر پایه کرم یا روغن استفاده می کنید، میتوانید برای تثبیت آن از پودر استفاده کنید. یک دستمال کاغذی کوچک بردارید و آن را روی لب های خود فشار دهید تا کمی از رنگ های لب از بین برود. با استفاده از یک برس، حالا پودری را که برای قرار دادن زیرسازی استفاده می‌کنید. (پودر فیکس) روی دستمال کاغذی در حالی که روی لب‌هایتان فشرده شده است، بزنید. حوله کاغذی را بردارید و یک لایه دیگر از رژ لب خود را بمالید.

5 ترفند برای ماندگاری بیشتر رژ لب

 

اگر می خواهید درخشندگی بیشتری به لب های دلپذیر خود بدهید،
می توانید براق کننده لب یا بالم لب را روی رژ لب خود بزنید.

بیشتر بخوانید: آموزش صحیح رژ لب زدن

 

مگ تک

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.