۸ نوع پوشش که هر دختری باید به آن توجه کند

0
411
مد و زیبایی
مد و زیبایی

فصل تابستان (بالاخره) به اتمام میرسد.و این بدین معنی میباشد تا تمام لباس های زیبای زمستانی خود را آماده کنید.

و وقتی برای خرید لباس زمستانه می روید به چه نکاتی باید توجه کنید؟بسیار خوب،با توجه به مد و زیبایی ما،۸ نوع پوشش را انتخاب کرده ایم که هر زنی باید به آن توجه کند.

این ۸ نوع پوشش زمستانی تقریبا همه جانبه و همه پسند میباشد؛بنابراین آیا دوست دارید در پوشش های معمولی جذاب به نظر برسید و یا لباس های شیک را به راحتی انتخاب کنید؟در اینجا فهرستی از پوشش های مورد نیاز را جمع اوری میکنیم:

ژاکت بلند

مد و زیبایی
مد و زیبایی

لباس های قدیمی،کهنه و رنگ رفته را کنار بگذارید و رده سنی جدید برای خود بسازید.بلند تر،شیک تر و بسیار بهتر از آنچه که مادربزرگ ها برای پوشش استفاده میکنند.شما میتوانید آنرا روی هر لباسی بپوشید و آنرا تنگ تر یا بلند تر کنید.این سبک پوشش مناسب برای اندام های متناسب میباشد و روی سینه و شکم شما را لاغر تر نشان میدهد.

بلوز راه راه

مد و زیبایی
مد و زیبایی

لباس های راه راه یک راه آسان برای ساختن پوشش مدرن بدون توضیح کلمه ای میباشند.برای نگاه موفقیتانه به خط های عمودی آن دقت کنید،آنها استایل شما را بهتر و لاغر تر نشان میدهند.

لباس های گشاد

مد و زیبایی
مد و زیبایی

لباس های گشاد و بزرگتر با آستین های بلند و کفش پاشنه بلند بسیار برای این فصل مناسب میباشند. لباس های چسبان اخیرا مورد قبول نمیباشند.وبهتر اینکه شما میتوانید در مکان های سرد آنرا روی لباس های خود بپوشید.فقط اطمینان حاصل کنید تا با آن یک شلوار جین چسبان یا جوراب شلواری بپوشید تا حالت تعامل را ایجاد کنید.

لباس های  کشبافت

مدو زیبایی
مد و زیبایی

کشبافت و خود لباس یک نگاه ،تمام آن چیزی میباشد که یک خانم میخواهد.بنابراین،تصور کنید که یک روز بسیار خسته کننده ای را داشته اید اما هنوز میخواهید که آن لباس بر تن شما باشد.به سادگی این لباس کشبافت را استفاده کنید و خوب به نظر بیاید.دو نوع سبک پوشش در اینجا وجود دارد:

چسبناک یا گشاد:

اگر شما برای نشان دادن اندام خود خوشحال تر نسبت به لباس های گشاد میشوید میتوانید این استایل را با یک جفت کتانی بسیار خوب یا چکمه های ساق بلند استفاده کنید ،

برای لباس های بزرگ و گشاد ،چکمه های تنگ و یا جوراب شلواری استفاده کنید تا تمام نگاه ها به سمت شما باشد.

لباس های یقه اسکی

مد و زیبایی
مد و زیبایی

کلاسیک بودن بدون قید و شرط!لباس های یقه اسکی در دهه ۱۹۲۰ به دلیل ظاهر جذاب و ظرافتشان بسیار مورد استفاده قرار گرفتند.برای یک پوشش عالی و کلاسیک به طول یقه لباس های خود اضافه کنید و آنرا با یک جلیقه زیبا و بدون آستین به همراه یک شلوار جین تنگ بپوشید و عالی به نظر برسید.

لباس های آستین دار

مدو زیبایی
مد و زیبایی

لباس های آستین دار را به یاد می آورید؟بسیار خوب،در حال حاضر نیز این لباس ها در اولویت نسبت به کشبافت ها هستند.همه ما میدانیم که پوشش زمستان میتواند کمی جذاب تر باشد بنابراین ایده های اضافه کردن تکه هایی به لباس خود میتواند با ظرافت بالا و فوق العاده باشد.و یک ظاهر طراحی شده ی بی نظیر به شما ببخشد.تنها کاری که باید انجام دهید اضافه کردن آستین به لباس های کشبافت خود میباشد.

شنل ها

مد و زیبایی
مد و زیبایی

این یک مانتو پانچ وگشاد نمیباشد،ما درمورد یک شنل که همانند کت بدون آستین میباشد صحبت میکنیم که اغلب در دو طرف دارای شکافی برای قرار گیری  دست ها و…میباشند.آنرا میتوانید به عنوان یک کت بپوشید اما ظاهر خود را حفظ کنید(به طور مثال،آنرا با شلوار های تنگ بپوشید.)

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید