۲۲ عکس مبلمان زرد و بنفش همراه با ذکر چند نکته برای چیدمان صحیح

ست کردن رنگ برای طراحی دکوراسیون داخلی خانه گاهی بسیار سخت می شود، این که کدام رنگ ها در کنار هم زیباتر به نظر می رسند و فضای خانه را دل انگیز جلوه می دهند موضوع مهمی است. اگر قصد دارید ست مبل بنفش و زرد برای خانه خود خریداری کنید قبل از خرید مبل مورد نظر نگاهی به عکس مبلمان زرد و بنفش برای دکوراسیون پذیرایی و حال که در ادامه امده داشته باشید تا از تصمیم خود مطمئن شوید و با دید بازتری خانه خود را بچینید.

ست مبل بنفش و زرد

دو رنگ بنفش و زرد در کنار هم ترکیب زیبایی ایجاد می کنند اما انتخاب تن زرد و بنفش نیز بسیار مهم است و همچنین میزان رنگی که از هر کدام به کار رفته یعنی رنگ زرد بیشتر به کار رفته باشد یا رنگ بنفش. مبل زرد و بنفش به دلیل دارا بودن دو رنگ شاد ممکن است خیلی زود تکراری شود و چشم شمارا خسته کند اما با رعایت نکاتی می توانید از این موضوع جلوگیری کنید. در ادامه این نکات را همراه با عکس توضیح خواهیم داد.

عکس مبل راحتی زرد و بنفش

عکس مبلمان زرد و بنفش

در عکس بالا از رنگ های زرد و بنفش بسیار ملایم استفاده شده است و به جای اینکه کل مبل بنفش رنگ باشد از موسن های بنفش استفاده شده.

عکس مبل راحتی زرد و بنفش

مدل زیبا و بروز مبل زرد رنگ و بنفش
مدل زیبا و بروز مبل زرد رنگ و بنفش

در عکس بالا میزان رنگ بنفش موجود در راحتی غلبه دارد بنابراین ممکن است در کنار اجزای دیگر موجود در خانه ناهماهنگی ایجاد کند شما در صورت انتخاب چنین مبلی باید بسیار مراقب باشید. بهتر است برای نقاط دیگر خانه از رنگ های خنثی استفاده کنید.

مبل سفید با چه فرشی ست میشود؟

عکس مبلمان زرد و بنفش

تم زرد و بنفش مناسب مبل
تم زرد و بنفش مناسب مبل

در عکس بالا میزان رنگ زرد غلبه دارد و از کوسن های بنفش استفاده شده به نظر می رسد اگر از رنگ زرد کمتر و یا ملایم تری استفاده میشد فضای دل انگیز تری ایجاد می نمود.

عکس تم زرد و بنفش مبلمان

تم زرد و بنفش مناسب مبل برای خانه
تم زرد و بنفش مناسب مبل برای خانه

در عکس بالا از کاغذدیواری بنفش همراه با مبلمان زرد استفاده شده. ترکیب تقریبا زیبایی است اما رنگ دیوار ها بسیار تیره است و ممکن است با هر سلیقه ای متناسب نباشد و علاوه بر این نور خانه نیز کمتر خواهد شد. اما به هر حال ترکیب خوبی ایجاد کرده است.

مبلمان مناسب برای اتاق نشیمن کوچک

تم زرد و بنفش مبل برای خانه
تم زرد و بنفش مبل برای خانه
مبلمان زرد و بنفش زیبا
مبلمان زرد و بنفش زیبا
مجموعه ای از تم زرد و بنفش مبلمان

مجموعه عکس مبلمان با تم زرد و بنفش

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.