۲۵ مورد از بهترین فیلم های انیمیشن مناسب برای خانواده

بهترین فیلم های انیمیشن برای کودکان، تمام اعضای خانواده را سرگرم نگه می‌دارند. این فیلم‌ها هم برای بزرگسالان و هم برای کودکان عالی هستند! فیلم های انیمیشن خنده‌دار آنقدر سرگرم‌کننده هستند که وقتی شروع می‌شوند، همه اعضای خانواده به تماشا می‌نشینند. مطمئن باشید که بزرگسالان نیز به همان اندازه کودکان از تماشای فیلم انیمیشن لذت می‌برند.

این فیلم‌های خلاقانه در فهرست عجیب و غریب ما، بهترین‌های بهترین‌ها هستند. از بهترین فیلم‌های دیزنی گرفته تا بهترین فیلم‌های خانوادگی و بهترین فیلم‌های کمدی. در این فهرست، شما می‌توانید مناسب‌ترین فیلم انیمیشن برای خانواده‌تان را پیدا کنید.

1. درون و بیرون (2015)

انیمیشن درون و بیروناولین فیلم در فهرست برترین فیلم های انیمیشن، درون و بیرون است. این فیلم خانوادگی یکی از خلاقانه‌ترین داستان‌های شرکت پیکسار است. خود را برای یک ترن هوایی از احساسات و عواطف آماده کنید! شخصیت‌های اصلی این انیمیشن شیرین در واقع احساسات یک دختر کوچک است. به عنوان مثال، نفرت، لذت و ناراحتی است. این احساسات، دختر کوچک را در یک سفر غیر قابل انتظار از غرب میانه تا ساحل غربی همراهی می‌کنند. درون و بیرون یک انیمیشن هوشمندانه، جذاب و بسیار خنده‌دار است که همه اعضای خانواده عاشقش می‌شوند.

2. رتتویی (2007)

انیمیشن رتتوییموشی که می‌تواند آشپزی کند! این فیلم خنده‌دار در مورد یک جانور جونده‌ی اهلی و جاه‌طلب به نام رمی (با صدای پتون اوسوالت) است که می‌خواهد به یک سرآشپز بزرگ تبدیل شود. رتتویی فیلم انیمیشن بسیار هوشمندانه، اخلاقی، کنایه‌دار و متقاعدکننده است. چه کسی می‌تواند لینگوئنی (با صدای لئو رومانو) که یک انسان بیچاره و تحت کنترل رمی است را دوست نداشته باشد؟ آیا آن‌ها می‌توانند بر مرد بدذات داستان که یک منتقد غذا به نام آنتون ایگو (با صدای پیتر اوتول) است، پیروز شوند؟ ما پایان داستان را برای کسانی که ممکن است این فیلم را ندیده باشند، لو نمی‌دهیم.

3. کابوس قبل از کریسمس (1993)

انیمیشن کابوس قبل از کریسمسشاهکار انیمیشن خمیری تیم برتون یک تلفیق دوست‌داشتنی از هالووین و کریسمس است که پرده‌های سینما را در فصل پاییز به خود اختصاص می‌دهد. در این داستان لذت‌بخش از کشف و شهود، کدو حلوایی به نام پادشاه جک اسکلینگتون از شوخی‌های ترسناک مخصوص هالووین خسته شده است. وقتی به شهر کریسمس می‌رسد، فوراً دسیسه می‌چیند. بابانوئل را می‌رباید و خودش را جای او می‌زند. این موضوع موجب وحشت کودکان می‌شود. آیا نیت خوب جک به طور ناخودآگاه موجب هرج و مرج کریسمس می‌شود؟ شاید بهتر باشد این فیلم را تماشا کنید!

4. بچه رئیس (2017)

یکی دیگر از برترین‌ها در فهرست برترین فیلم های انیمیشن، بچه رئیس است. در مورد مقدمه‌چینی عجیب این فیلم که تمام بچه‌ها را به دو دسته تقسیم می‌کند، نگران نباشید. کودکانی که به عضوی از خانواده درنمی‌آیند، به عنوان مدیرانی در BabyCorp تبدیل می‌‌شوند. دلیلی برای نگرانی نیست زیرا وقتی بچه رئیس با صدای ضخیم و خشن (الک بالدوین) به صورت مخفی وارد خانواده تمپلتون می‌شود، فرزندتان عاشق این انیمیشن خواهد شد.

به دلایلی، این بچه با صدایی شبیه به یک مدیر میانسال هیچ‌گاه قدیمی نمی‌شود. این یک فیلم انیمیشن خنده‌دار، به شدت احمقانه و طعنه‌آمیز است.

5. من نفرت‌انگیز (2010)

انیمیشن من نفرت‌انگیز (2010)پنجمین مورد در فهرست برترین فیلم های انیمیشن، من نفرت‌انگیز است. گرو به شدت مشغول دزدیدن ماه است. با این وجود، نقشه‌ی شیطانی او زمانی ریشه‌کن می‌شود که مسئولیت نگهداری از سه خواهر یتیم را بر عهده می‌گیرد. به نظر نمی‌رسد که دانشمند شریر داستان به نقش جدید خود به عنوان پدر اهمیت بدهد. اما این موضوع چه تاثیری بر آزمون سخت آخرت او می‌گذارد؟

6. مینیون‌ها (2015)

از افراد تابع گرفته تا سوپراستارها، مینیون‌ها از شوخی‌های احمقانه سری فیلم های انیمیشن من نفرت‌انگیز سبقت گرفته‌اند. آیا دیدن این موجودات زرد رنگ، کوچک و بی‌فایده برای یک فیلم انیمیشن، کشش دارد؟ جواب قطعاً بله است.

مینیون‌ها، غریزه‌ی عجیب و خنده‌دار خود را به شوخی می‌گیرند. داستان فیلم در تابستان 1968 اتفاق می‌افتد. سه مینیون در جستجوی هیولای خبیث جدیدی برای خدمت کردن به او هستند. آن‌ها شرور بزرگ به نام اسکارلت اورکیل (ساندرا بولاک) را انتخاب می‌کنند.

سکانس‌های حادثه‌ای این انیمیشن خارق‌العاده، شوخی‌های آن مسخره ولی هوشمندانه و حس هر چه باداباد این انیمیشن باشکوه است.

7. به پیش (2020)

انیمیشن به پیش (2020)به پیش، یکی از برترین فیلم های انیمیشن شرکت پیکسار، در مورد سرزمین داستان پریان است که جادوی خود را از دست می‌دهد. الف‌هایی که در این سرزمین زندگی می‌کنند، ترجیح می‌دهند تا از موبایل و دیگر وسایل به جای طلسم و جادو استفاده کنند.

اما لن لایت‌فوت (با صدای تام هالند)، پدر مرده‌اش را به زندگی برمی‌گرداند. او به همراه برادرش (کریس پرت) سعی دارد طلسم را کامل کند تا بتواند پدرش را برای آخرین بار ببیند. و شاید بتواند بار دیگر جادو را به الف‌ها برگرداند.

8. شیر شاه (1994)

انیمیشن شیر شاه (1994)به همان اندازه دوست‌داشتنی، به همان اندازه دلخراش. شیر شاه یکی از برترین فیلم های انیمیشن تاریخ سینما است. داستان این انیمیشن کلاسیک دیزنی در مورد شیر جوانی به نام سیمبا است که باید پس از مرگ پدرش، موفاسا به پا خیزد و قدرت را به دست بگیرد. شاید فکر کنید که خانواده همیشه پشتیبان است اما عموی خبیث جای توله شیر را می‌گیرد. دوام بیار، سیمبا!

9. بالا (2009)

انیمیشن بالا (2009)فیلم انیمیشن کلاسیک و کاملاً واقعی پیکسار لذت و سرگرمی فیلم های انیمیشن را به سطح جدیدی رسانده است. بالا، داستان فروشنده بادکنکی به نام کارل فردریکسن است. این مرد پیر بدخلق، دسته‌ای از بادکنک‌ها را به خانه‌ی خود وصل می‌کند و آن‌ها را به سمت آمریکای جنوبی رها می‌سازد. آرزویی که برای سال‌ها داشته است. همه چیز خوب پیش می‌رود … تا وقتی که کارل متوجه می‌شود که پسر به شدت مشتاقی به نام اسکات در این سفر همراهش است.

10. منجمد (2013)

انیمیشن منجمد (2013)

آیا خواهرانی محبوب‌تر از آنا و السا در دنیای فیلم های انیمیشن وجود دارند؟ دیزنی در سال 2013، داستان این دو خواهر زمانی که توانایی‌های السا موجب منجمد شدن کل قلمرو پادشاهی می‌شود را به تصویر می‌کشد. آنا عازم ماجراجویی برای پایان دادن به زمستان نامتناهی و آزاد کردن خواهر بزرگ‌ترش از گوشه‌نشینی می‌شود. حتماً تاکنون میلیون‌ها بار آهنگ معروف و زیبای این انیمیشن به نام «Let it Go!» را شنیده‌اید.

11. پری دریایی کوچولو (1989)

انیمیشن پری دریایی کوچولو (1989)یکی دیگر از فیلم های انیمیشن برتر مناسب خانواده، پری دریایی کوچولو است. اریل از دست زندگی خود به عنوان پری دریایی خسته شده است و دوست دارد تا زندگی بر روی زمین را تجربه کند. صدای دریا القاگر فانتزی اختاپوس بدجنس داستان به نام ارسلا است. با این وجود، جادوگر دریا نقشه دارد. اگر شاهزاده جذاب طی سه روز به اریل اظهار علاقه نکند، اریل همه چیز را از دست خواهد داد.

12. زندگی مخفی حیوانات خانگی (2016)

انیمیشن زندگی مخفی حیوانات خانگی (2016)اگر فکر می‌کنی که دوست چهارپایت منتظر نشسته تا تو از در وارد شوی، پس حتماً تاکنون با مکس آشنا نشده‌ای. مکس، سگ موذی است که فکر می‌کند پادشاه خانه است. این سگ زمانی غافلگیر می‌شود که صاحبش سگ دیگری به نام دوک را به خانه می‌آورد.

مکس و دوک در نهایت سر از خیابان‌های نیویورک درمی‌آورند. آیا می‌توانند به خانه باز گردند؟ برخی از دوستان مکس به آن‌ها کمک می‌کنند تا دوباره امنیت داشته باشند. جای تعجب نیست که زندگی مخفی حیوانات خانگی در فهرست برترین فیلم های انیمیشن قرار گرفته است.

13. وال-ئی (2008)

انیمیشن وال-ئی (2008)فیلم برجسته، زیبا و به نوعی غم‌انگیز، آینده دیستوپی را به یک داستان خنده‌دار و لذت‌بخش تبدیل می‌کند. داستان این فیلم در سال 2700 رخ می‌دهد. روباتی به نام وال‌ئی که شکمش معکبی شکل و چشمانش دوربین دوچشمی است، باید زمین را تمیز کند. تنها انسان‌های بازمانده در یک سفینه فضایی کشتی مانند زندگی می‌کنند. ربات‌های آن‌ها مانند والی‌ئی، ایو دوست‌داشتنی و حتی یک خلبان خودکار بدذات به نام اتو دارای شخصیت‌های سرزنده‌ای هستند.

14. شرک (2001)

انیمیشن شرک (2001)شرک، آدم غول پیکری است که از انزوای خود لذت می‌برد. بنابراین، حتماً می‌توانید تجسم کنید که وقتی مجموعه‌ای از موجودات عجیب و غریب به باتلاق او هجوم می‌آورند وسبک زندگیش را تحت تاثیر قرار می‌دهند، چقدر ناراحت می‌شود.

همگی این موجودات از قلمروی لرد فارکواد طرد شده‌اند. بنابراین، شرک با پادشاه مستبد معامله می‌کند تا سرزمین خود را باز پس گیرد. تنها کاری که باید شرک انجام دهد، برگرداندن شاه‌دخت زیبایی به نام فیونا است تا لرد فارکواد با او ازدواج کند.

فیونا در یک قلعه به دور از همه حبس شده است. به نظر ساده می‌رسد، این طور نیست؟ وقتی شرک در سفرش به فیونا نزدیک می‌شود و فیونا رازی را برای او برملا می‌کند، همه چیز پیچیده می‌شود.

15. کوکو (2017)

انیمیشن کوکو (2017)ارنستو دلا کروز، سیناترای تخیلی، الگوی میگوئل است. تمام آرزوی این است که به هنرمندی همچون خواننده محبوبش تبدیل شود. با این وجود، موسیقی در خانواده‌ی او به دلایا نامعلومی ممنوع است. میگوئل با سفر به سرزمین مرده‌ها، متوجه‌ی دلایل خانواده‌اش می‌شود.

16. موآنا (2016)

انیمیشن موآنا (2016)این انیمیشن سال 2016 دیزنی، داستان شیرزن اهل جزایر پلی‌نز به موآنا را دنبال می‌کند. با وجود این که جوان است اما با مسئولیت بزرگی مواجه می‌شود. نجات جزیره از یک نفرین وحشتناک. او برای مقابله با موجودات دریایی و ارضای عطش خود برای خطر با ماوی، نیمه خدای افسانه‌ای، همراه می‌شود.

17. خوش‌قدم (2006)انیمیشن خوش‌قدم (2006)

مامبل به اندازه پنگوئن‌های دیگر صدای خوبی ندارد. با توجه به این که آواز خواندن روشی برای پیدا کردن دوست است، این پرنده کوچک به نقشه دیگری نیاز دارد. خبر خوب این است که مامبل یک رقصنده‌ی تپ است!

18. شگفت‌انگیزها (2004)

انیمیشن شگفت‌انگیزها (2004)تصور داشتن یک زندگی عادی بدون مبارزه با جرم و جنایت برای این خانواده‌ی ابرقهرمان دشوار است. از آنجایی که نجات جهان ممنوع شده است، آن‌ها چاره‌ای جز انتظار ندارند. با این وجود، اوضاع زمانی تغییر می‌کند که آقای شگفت‌انگیز باید در جزیره با یک روبات بجنگد. وقتی وضعیت خراب می‌شود، او به کمک اعضای خانواده‌اش نیاز پیدا می‌کند. شگفت‌انگیزها یکی از جذاب‌ترین فیلم های انیمیشن سال‌های اخیر است.

19. شگفت‌انگیزها 2 (2018)

انیمیشن شگفت‌انگیزها 2 (2018)داستان شگفت‌انگیزها 2 برگرفته از کتاب زن شگفت‌انگیز با سکانس مبارزه‌ی الاستیگرل با مجرمان شروع می‌شود. در حالی که همسرش، آقای شگفت‌انگیز، در خانه کنار فرزندانش است. این ایده‌آل نیست اما باید انجام شود. وقتی تیم مجبور می‌شود تا یک نقشه‌ی شریرانه را سرنگون کند، آن‌ها مجبور به همکاری هستند.

20. تور جهانی ترول‌ها (2020)

انیمیشن تور جهانی ترول‌ها (2020)آنا کندریک در قسمت دوم از انیمیشن ترول‌ها که در سال 2016 منتشر شد، ایفای نقش می‌کند. او صداپیشگی پاپی، یک ترول خیلی خوشحال را بر عهده دارد. پاپی یاد می‌گیرد که در جهان، 6 قبیله مختلف از ترول‌ها وجود دارند.

هر یک از این قبیله‌ها در یک نوع خاص از موسیقی تخصص دارند: پاپ، فانک، کلاسیک، تکنو، کانتری و راک. اما یک مشکل وجود دارد! پادشاه تراش (با صدای آزی آزبورن) می‌خواهد که موسیقی راک بر انواع دیگر موسیقی چیره شود. صداپیشگی دیگر نقش‌های این فیلم بر عهده جیمز کوردنف راشل بلوم، سم راکول است.

21. ویلابی‌ها (2020)

انیمیشن ویلابی‌ها (2020)جین ویلابی (با صدای آلیشا کارا) و دو برادرش (با صدای شان کولن و شان کولن) که توسط والدین بی‌رحمشان رها شده‌اند، تلاش می‌کنند تا توجه‌ی پرستارشان را (مایا رودولف) را جلب کنند. و به کودکان بی‌نقصی تبدیل شوند. این انیمیشن بر اساس کتاب پرفروش لوئیز لوری ساخته است و ریکی گراویس و تری کروز نیز در آن صداپیشگی می‌کنند.

22. در جستجوس نمو (2003)

انیمیشن در جستجوس نمو (2003)دلقک ماهی به نام مارلین، دوست‌داشتنی و به شدت مراقب پسر جوانش، نمو است. جای تعجبی نیست! چیز دیگری که موجب تعجب نمی‌شود، سرکشی نمو است. زمانی که این ماهی جوان در آب‌های عمیق گم می‌شود و در طول مسیر به یک کوسه بزرگ سفید برمی‌خورد، این وظیفه‌ی مارلین است که فرزندش را به جای امنی برساند. این این که این حرف را می‌زنم، متنفرم اما بچه‌ها، پدر و مادر بهتر از شما می‌دانند. تجربه‌ی نمو را به عنوان درسی از زندگی در نظر بگیرید.

23. فیلم بتمن لگویی (2017)

فیلم بتمن لگویی (2017)ستاره‌ی فیلم لگو سال 2014 اکنون ابرقهرمان کاملاً دیوانه و مهیج خود را پیدا کرده است، بتمن لگویی. اولین فیلم لگو یک غافلگیری بزرگ بود. چگونه این شخصیت تنبل به یک فرد دوست‌داشتنی، بامزه و مبتکر تبدیل می‌شود. یکی از نکات برجسته فیلم، استفاده از بتمن بود. یک پسر خوشگذران میلیونر که برای مبارزه با جرم و جنایت، لباس رزم سیاه به تن می‌کند. شخصیت خودمحور و بی‌منطق در مرکز این اثر هنری از کتاب‌های پرفروش مصوری که دنیای امروزه را تسخیر کرده، قرار دارد.

24. این کدو تنبل بزرگ، چارلی براون است (1966)

این کدو تنبل بزرگ، چارلی براون است (1966)یک جشن هالووینی برای کتاب‌ها، بادام زمین‌ها، بهترین جشن فصل را برگزار می‌کنند چنانچه لینوس صبورانه برای دیدن کدو تنبل بزرگ انتظار می‌کشد.

25. آلیس در سرزمین عجایب (1951)

آلیس در سرزمین عجایب (1951)لویس کارول، یک دنیای غیرعادی را در رمان دوست‌داشتنی خود خلق کرده است. دنیایی که در انیمیشن دیزنی به نام آلیس در سرزمین عجایب کاملاً زنده شده است. دختر جوانی که به دنبال ماجراجویی است، در یک سوراخ خرگوش می‌افتد. اما زمانی که با ملکه قلب‌ها رودرو می‌شود، تمام لذت و بازی‌های این دنیای عجیب به پایان می‌رسد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.