نقاشی فانتزی زیبا و حرفه ای (بهترین نقاشی های فانتزی امسال در سایت ها)

در این مطلب تعدادی از زیباترین نقاشی های فانتزی حرفه ای که در سایت ها وجود داشته را برای شما گلچین نموده ایم. نقاشی های فانتزی حرفه ای این مجموعه شامل نقاشی فانتزی دخترانه، نقاشی فانتزی ساده، نقاشی فانتزی حیوانات، نقاشی فانتزی کودکانه و … می باشد این نقاشی ها به صورت حرفه ای کشیده شده اند اگر به کلاس های نقاشی می روید و نیاز به مدل برای نقاشی های فانتزی حرفه ای دارید می توانید از این مجموعه عکس استفاده نمایید. در ادامه عکس ها نکاتی برای کشیدن نقاشی های فانتزی حرفه ای با استفاده از فتوشاپ برای شما ارائه شده که امیدواریم برای شما مفید واقع شود.

نقاشی های فانتزی حرفه ای بسیار زیبا

نقاشی فانتزی دخترونه حرفه ای

نقاشی فانتزی دخترونه حرفه ای

نقاشی فانتزی حیوانات

نقاشی فانتزی حیوانات

نقاشی فانتزی حرفه ای انسان و حیوانات

نقاشی فانتزی حرفه ای انسان و حیوانات

نقاشی فانتزی حرفه ای از شیر نر و ماده

نقاشی فانتزی حرفه ای از شیر نر و ماده

از این مجموعه زیبا دیدن کنید: عکس نقاشی دختر با سیاه قلم

نقاشی فانتزی حرفه ای حیوانات

نقاشی فانتزی حرفه ای حیوانات

نقاشی فانتزی حرفه ای گرگ

نقاشی فانتزی حرفه ای گرگ

نقاشی فانتزی حرفه ای

نقاشی فانتزی حرفه ای

نقاشی فانتزی حرفه ای دخترانه

نقاشی فانتزی حرفه ای دخترانه

نقاشی فانتزی ساده و حرفه ای آهو

نقاشی فانتزی ساده و حرفه ای

نقاشی فانتزی

ز

نقاشی فانتزی کودکانه

نقاشی فانتزی کودکانه

نقاشی حرفه ای ببر

نقاشی حرفه ای ببر

نقاشی فانتزی کودک و طاووس

نقاشی فانتزی کودک و طاووس

نقاشی فانتزی زیبا گربه

نقاشی فانتزی زیبا گربه

نقاشی های فانتزی حرفه ای و زیبا

نقاشی فانتزی حرفه ای حیواناتنقاشی فانتزی و حرفه ای ببر در حال نعره

گالری زیبا از نقاشی های فانتزی حرفه ای

نقاشی فانتزی حرفه ای دخترانه

نکاتی برای کشیدن نقاشی فانتزی و حرفه ای با فتوشاپ

اگر به نقاشی های علمی، تخیلی و فانتزی علاقه دارید و در حال یادگیری این سبک نقاشی ها هستید در ادامه چند نکته حرفه ای به شما می آموزیم تا با استفاده از آن ها تکنیک نقاشی خود را ارتقا دهید.

1. یک ترکیب پویا ایجاد کنید

نقاشی فانتزی حرفه ای با فتوشاپاگر می خواهید یك اثر هنری پویا باشد، یك راه عالی برای دستیابی به این هدف، کشیدن نقاشی به صورت مورب است. سوارکاری که در بالا می بیند می توانست مستقیم حرکت کند درصورتی که مورب شدن آن باعث پویایی بیشتر آن شده و نقاشی را حرفه ای تر جلوه می دهد.

2. در نقاشی خود یک داستان را روایت کنید

توانایی گفتن داستان بدون استفاده از کلمات در نقاشی ها هنر بزرگی است است. هر خط مداد شما و هر ضربه ای از قلم شما دارای یک قصد است منظور آنها گفتن چیزی است.

3. حال و هوای تصویر را در نظر بگیرید

نقاشی فانتزی حرفه ای با فتوشاپپالت های رنگی که انتخاب می کنید نقش مهمی در تعریف خلق و خوی دارند. اگرچه تفسیر ما از رنگ ذهنی است، اما رنگ های خاصی نشات گرفته از طبیعت ، تجربیات شخصی و سنتهایی است که به طور کلی درک می شوند. خوشبختانه برای ما، فتوشاپ تغییر چیزها را بسیار آسان کرده است، بنابراین می توانید با طیف گسترده ای از پالت های ممکن بازی کنید.

4. ایده های خود را با منطق بیان کنید

نقاشی فانتزی حرفه ای با فتوشاپاگر می خواهید یک منظره علمی تخیلی باورنکردنی را نقاشی کنید ، بسیار مهم است که شما ایده خوبی از دنیایی که می آفرینید ، داشته باشید.

5. پرسپکتیو را رعایت کنید

نکاتی برای نقاشی فانتزی حرفه ای با فتوشاپبرای اینکه نقاشی های حرفه ای با فتوشاپ بکشید نیاز به استفاده دقیق از پرسپکتیو دارید تا بیننده را متقاعد کند که با موضوع درگیر شود و اجازه دهد میزان تخیل نقاشی بالا برود.

6. کنتراست بیشتری ایجاد کنید

نقاشی فانتزی حرفه ای با فتوشاپ

به یاد داشته باشید که اگر زمینه روشن باشد، می توانید اشیاء تاریک را با وضوح بیشتری مشاهده کنید و به همین ترتیب عناصر روشن تر روی سطوح تاریک تر بتر نمایان می شوند.

7. برای اثرات جوی از گرادیانت (gradients) استفاده کنید.

نقاشی فانتزی حرفه ای با فتوشاپاتمسفر عنصر مهمی در انتقال خلق و خوی خاص در یک نقاشی است. برای اینکه بتوانید پس زمینه را از میانه زمین جدا کنید ، از ابزار Gradient روی یک لایه جدید با Opacity تنظیم کنید تا 20-20٪ تنظیم شود. به سادگی این ابزار را انتخاب کرده و بر روی بوم کلیک کرده و بکشید. وقتی ابزار gradient را باز کردید. من می توانم از بین انواع مختلفی از گرادیان ها ، مانند خط شیب خطی ، گرادیان شعاعی ، و الماس گرادیان استفاده کنم.

از جلوه های خطی برای جلوه های محیطی (مه ، مه ، گرد و غبار) و رادیال گرادیان برای جلوه های ویژه (شکوفه های سبک) استفاده کنید  تا چشم انداز جوی ایجاد شود.

8. جلوه های جادویی اضافه کنید

نقاشی فانتزی حرفه ای با فتوشاپ

با استفاده از ابزار Lasso، با استفاده از این ابزار ساده برای بازیابی یک گرز که با شما صحبت می کند ، بازی کنید.”

“پس از انتخاب طرح خود ، شکل را با Ctrl + کلیک بر روی تصویر کوچک لایه انتخاب کنید ، سپس از ابزار Brush استفاده کنید تا در رنگ ها خشن باشد. از پالت رنگی استفاده کنید که به توصیف گره و کاربر آن کمک می کند.

9. از لکه های رنگی استفاده کنید.

نقاشی فانتزی حرفه ای با فتوشاپ

10. آناتومی حیوانات را دقیق بکشید

نقاشی فانتزی حرفه ای با فتوشاپقبل از شروع کار بر روی این حیوانات دقت کنید که آناتومی بدن آن ها و شکل عضلات ان ها هنگام حرکت چگونه است.

امیدواریم نکات گفته شده برای کشیدن نقاشی های فانتزی، علمی و تخیلی حرفه ای با فتوشاپ به شما کمک کند و همچنین از دیدن مجموعه عکس های فانتزی حرفه ای این مجموعه لذت برده باشید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.