فیلم بازگشت مری پاپینز(MARY POPPINS RETURNS 2018)
بهترین روش سرمایه گذاری برای کودکان

 

ما در سال ۲۰۱۸ شاهد چندین فیلم فوق العاده بوده ایم. با فرض اینکه شما تاکنون آشنایی با این فیلم ها پیدا نکرده اید، خلاصه ی بسیار مختصری برای شما ارائه خواهد شد. مارول ادامه ی فیلم های پلنگ سیاه و جنگجویان: جنگ ابدیت را ساخته است که هر دو به موفقیت بزرگی در باکس آفیس(گیشه) دست یافتند.

نه تنها این دو فیلم بلکه ما مدت زمان زیادی را منتظر دنباله ی فیلم شگفت انگیزان، قسمت دوم فیلم ددپول و بازگشت به جهان ژوراسیک بوده ایم.

به جز شخصیت های بسیار تاثیرگذار و بزرگ پولساز، ما همچنین شاهد چندین فیلم اوریجینال عالی مانند نابودی، مکانی آرام و بازی شب بوده ایم که بسیار سرگرم کننده بودند. در کنار چند فیلم ناامیدکننده، امسال سال درخشانی برای فیلم ها بوده است و به نظر می رسد که تا فصل تعطیلات نیز به همین ترتیب ادامه یابد و در ماه های پیش رو شاهد درخشش سینما خواهیم بود.

در حالی که با یک نگرش بدبینانه نسبت به این موقعیت می توان گفت که نیمه سال به اتمام رسیده است، ولی ما ترجیح می دهیم تا نیمه پر لیوان را ببینیم و بگوییم که هنوز نیمی از سال باقی مانده است.

هنوز تعداد زیادی از فیلم هایی که همگی پتانسیل تبدیل شدن به فیلم بسیار خاصی را دارند، اکران نشده اند.

با این ذهنیت، ما تصمیم گرفتیم تا نگاهی به آینده بیاندازیم و فیلم هایی را انتخاب کنیم که شاید تبدیل به دلایل بحث و گفتگوی امسال و سال های بعد شوند. در واقع، تعداد زیادی از این نوع فیلم ها وجود دارند، ما تصمیم گرفتیم تا یک فهرست سودمند تهیه کنیم. این چیزی است که در اینجا انجام می دهیم.

در اینجا ۱۵ فیلمی که در سال ۲۰۱۸ به نمایش درآمد و (۱۵ فیلمی که در سال ۲۰۱۹ به نمایش درمی آیند) آورده شده اند.

۳۰- فیلم کریستوفر رابین (CHRISTOPHER ROBIN 2018)

فیلم کریستوفر رابین (CHRISTOPHER ROBIN 2018)

به راحتی می توان گفت که اساساً دیزنی به نحوی کودکی ما را تسخیر کرده است. خود آن ها نیز از این موضوع آگاه هستند، کریستوفر رابین را نمی توان نادیده گرفت.

فیلم لایو اکشن/CGI، با بازی اوان مک گرگور در نقش کریستوفر رابین بالغ به ماجراهای دوران کودکی او در جنگل صدهکتاری همراه با پو، پیگلت، تایگر، ایور، اول، ربیت، کانگا و رو می پردازد.

ما تنها چند پیش نمایش از این فیلم را دیده ایم اما به نظر می رسد که مردم عاشق آن خواهند شد. این فیلم در ۳ آگوست اکران خواهد شد.

۲۹- فیلم آن: قسمت دوم(IT: CHAPTER TWO 2019)

فیلم آن: قسمت دوم(IT: CHAPTER TWO 2019)

آن، یکی از فیلم های برجسته ی سال گذشته بوده است، در نتیجه بسیاری در انتظار دنباله ی این فیلم هستند.

قسمت دوم، ۲۷ سال پس از فیلم اصلی رخ می دهد. اعضای Losers Club بزرگ شده اند و این گروه منحل شده است اما سرنوشت آن ها را دوباره به Main بازمی گرداند که در آنجا باید بار دیگر با آن تغییر شکل یافته مواجه شوند و سعی کنند پنی وایز را یکبار برای همیشه نابود سازند.

فیلم سال ۲۰۱۷ با موفقیت شگفت انگیزی در باکس آفیس روبرو شد و به نظر می رسد قسمت دوم حتی از قسمت اول نیز موفق تر باشد.

آن: قسمت دوم در ۶ سپتامبر ۲۰۱۹ به نمایش درمی آید.

۲۸- فیلم بلکککلنزمن(BLACKKKLANSMAN 2018)

جان دیوید و آدام درایور فیلم بلکککلنزمن(BLACKKKLANSMAN 2018)

اسپایک لی و جوردن پیل به هم ملحق شده اند تا فیلم بلکککنزمن ساخته شود.

جان دیوید واشنگتن نقش رون استالورث، یک افسر پلیس آفریقایی آمریکایی که در دهه ۱۹۷۰ در کلورادو زندگی می کند را ایفا می کند.

وقتی نقشه ی کوکلاس کلاین مشخص می شود، رون باید از فیلیپ زیمرمن(آدام درایور) کمک بگیرد و هر دو با هم باید در KKK نفوذ کرده و آن را از درون نابود کنند.

این به نظر شبیه به یک نقشه ی هالیوودی سبکسرانه می رسد اما بر اساس یک داستان واقعی ساخته شده است. رون استالورث در واقعیت وجود دارد و او به طور مخفیانه وارد KKK شد.

این فیلم تاکنون با شهرت بسیار زیادی به دلیل اکرانش در جشنواره کن مواجه شده است و در ۱۰ آگوست به نمایش درخواهد آمد.

۲۷- فیلم زن شگفت انگیز ۱۹۸۴(WONDER WOMAN 1984 2019)

فیلم زن شگفت انگیز 1984(WONDER WOMAN 1984 2019)

بدون شک داستان موفقق ترین داستان DCEU، زن شگفت انگیز است که در سال ۲۰۱۹ نیز به موفقیت خود ادامه خواهد داد.

تیم خلاق اصلی دوباره با گال گادوت به عنوان شاهزاده دیانا و کارگردانی پتی جنکینز بازگشته اند.

دیانا همچنین باید با یک شخصیت بد و شرور جدید به نام چیتا روبرو شود که نقش او را کریستین ویگ بازی می کند.

شایعاتی در مورد تاریخ اولین اکران فیلم وجود دارد، اما گفته می شود که گال گادوت برای اولین بار در کمیک کان ساندیاگو امسال برای اکران این فیلم حضور خواهد داشت.

زن شگفت انگیز ۱۹۸۴ در اول نوامبر ۲۰۱۹ اکران خواهد شد.

۲۶-فیلم آسیایی های خرپول(CRAZY RICH ASIANS 2018)

فیلم آسیایی های خرپول(CRAZY RICH ASIANS 2018)

آسیایی های خرپول هم اکنون نیز موضوع بحث و گفتگو است، با وجود این که این فیلم هنوز اکران نشده است.

اولاً داستان فیلم بر اساس کتاب محبوبی به همین نام می باشد و دوماً، آن به عنوان یک موفقیت مهم برای نمایش در نظر گرفته می شود چنانکه اولین فیلم غربی ساخته شده با گروه بازیگری آسیایی از فیلم باشگاه جوی لاک در ۱۹۹۳ محسوب می شود.

کونستانس وو نقش راشل چو را ایفا می کند که یک پروفسور اقتصاد است که به همراه دوست پسرش در عروسی دوستش در سنگاپور شرکت می کند.

اگرچه، دوست پسرش نیک به او نگفته است که خانواده او یکی از ثروتمندترین و قدرتمندترین خانواده های سنگاپور می باشد. این بدان معنی است که راشل ناآگاهانه وارد جهانی مملو از پول، فساد و شهرت می شود.

این فیلم در ۱۵ آگوست اکران می شود.

۲۵-انیمیشن داستان اسباب بازی ها ۴(TOY STORY 4 2019)

انیمیشن داستان اسباب بازی ها 4(TOY STORY 4 2019)

امسال دنباله ی فیلم شگفت انگیزان را داشته ایم اما سال ۲۰۱۹ شاهد بازگشت نیروی عظیم و قدرتمند فیلم داستان اسباب بازی ها خواهد بود.

ساختن دنباله ی یکی از محبوب ترین سه گانه ها کار دشواری است. اما پیکسار ثابت کرده است که قادر به چنین کاری می باشد، بدان معنی که می توان درباره ی داستان اسباب بازی های ۴ هیجان زده شد.

بو پیپ مورد علاقه ی وودی(با صداپیشگی آنی پاتس) گم شده است و بنابراین وودی(تام هنکس)، باز(تیم الن) و سایر اسباب بازی ها ماموریتی را به منظور یافتن او ترتیب می دهند.

این فیلم در ۲۱ جون ۲۰۱۹، تقریباً ۲۰ سال پس از اولین فیلم اکران می شود.

۲۴-فیلم راهبه(THE NUN 2018)

فیلم راهبه(THE NUN 2018)راهبه سری دوم از مجموعه فیلم های احضار است.

فیلم راهبه، ما را به دهه ی ۱۹۵۰ رومانی می برد و خاستگاه ترسناک شخصیت راهبه ی فیلم احضار ۲ را کشف می کند. جزئیات داستان بیشتر از این مشخص نیست اما ما می دانیم که تیسا فارمیگا، خواهر ستاره ی این مجموعه یعنی ورا فارمیگا، در کنار بازیگرانی چون دیمیان بیچیر به ایفای نقش می پردازند.

امیدواریم که فیلم راهبه با اکرانش در ۷سپتامبر ما را به شدت بترساند.

۲۳-فیام جان ویک: قسمت دوم(JOHN WICK: CHAPTER 3 2019)

فیام جان ویک: قسمت دوم(JOHN WICK: CHAPTER 3 2019)

بله، فکر می کنیم او برگشته است. کیانا ریوز به عنوان جان ویک در سال ۲۰۱۹ برمی گردد.

در دو فیلم اول شاهد اکشن درخشان و بازی بسیار عالی خود کیانا بودیم، بنابراین جان ویک ۳ نمی تواند به سرعت موردعلاقه ی ما شود.

پس از آزار و اذیت بسیار در پایان قسمت دوم، جان ویک ۳، جان را بیشتر در حاشیه ی جامعه با قرارداد سنگینی در ازای زندگیش می بیند.

بسیاری از بازیگران مانند ایان مک شین، لارنس فیشبرن و لنس ردیک در این مجموعه حضور دارند و انتظار می رود که بازیگر جدید فیلم، هالی بری همه را متعجب سازد.

جان ویک: قسمت ۳ در ۱۷ می ۲۰۱۹ اکران می شود.

۲۲-فیلم غارتگر(THE PREDATOR 2018)

فیلم غارتگر(THE PREDATOR 2018)

غارتگر سال ۱۹۸۷ علارغم مشکلات بسیاری که در حین ساخت با آن ها مواجه بود، به نحوی تبدیل به یک فیلم عالی شد. نویسنده ی اسلحه ی مرگبار، شین بلیک به عنوان هاوکینز بازی کرد و در عین حال چند بخش نامناسب از فیلمنامه را بازنویسی نمود.

امسال، شین بلیک به غارتگر به عنوان کارگردان و نویسنده بازمی گردد.

غارتگر بین غارتگر ۲ و غارتگران قرار می گیرد و موضوع آن در رابطه با بازگشت غارتگران به زمین است که اینبار این غارتگران با ژنتیکی از دیگر شکارچیان مرگبار خود را ارتقا داده اند.

در حالی که سرنوشت دنیا به خطر افتاده است، بشریت باید در برابر خطرناک ترین تهدید خود تا به امروز مبارزه کند.

غارتگر در ۱۴ سپتامبر اکران می شود.

۲۱- فیلم پسر جهنمی(HELLBOY 2019)

فیلم پسر جهنمی(HELLBOY 2019)

پسر جهنمی سال آینده با بازی دیوید هاربر از سریال چیزهای عجیب به پرده های سینما بازمی گردد.

هاربر به میا جووویچ، ایان مک شین و دنیل دایکیم ملحق می شود و کارگردان این فیلم، نیل مارشال سعی دارد تا ماجرای دیگری از پسر جهنمی را حداقل هم تراز با دو فیلم قبلی گی یرمو دل تورو بسازد.

همچنین، گفته شده است که دیوید هاربر به عنوان بزرگ قرمز نقش آفرینی می کند.

برنامه ی اکران پسر جهنمی برای ۱۱ ژانویه می باشد.

۲۰- فیلم مندی(MANDY 2018)

فیلم مندی(MANDY 2018)

این روزها فیلم های نیکولاس کیج به نظر یک قمار کامل می رسند اما مندی بازگشت این بازیگر به دوران اوجش است.

این فیلم در سال ۱۹۸۳ به وقوع می پیوندد. رد میلر(کیج) عاشق مندی ناشناس(آندریا ریسبورو) می شود. زندگی آرام آن ها با نابودی خانه شان توسط گروه فرقه گرای وحشی کوهستانی به هم می خورد و موجب می شود تا رد به دنبال انتقام باشد.

این فیلم در فستیوال فیلم ساندنس برای تحسین انتقادی به نمایش گذاشته شده است و به نظر می رسد که آن یک ترکیب منحصر به فرد و خوش استیل از جنون، خشونت و وحشت باشد.

پیش نمایش فیلم با حضور نیکلاس کیج در صحنه ای از جنگ با اره برقی به پایان می رسد. چگونه چنین صحنه ای نمی تواند شما را جذب فیلم کند؟

مندی در ۱۴ سپتامبر اکران می شود.

۱۹- فیام دامبو(DUMBO 2019)

فیام دامبو(DUMBO 2019)

نمی دانیم که آیا متوجه شده اید یا نه، اما دیزنی در حال بازسازی انیمیشن های نوستالژیک خود است. این روند با نسخه ی لایو اکشن/CGI دامبو، یکی از محبوب ترین انیمیشن های کلاسیک دیزنی ادامه دارد. در کنار بامزگی شخصیت دامبو، فیلم دارای گروه بازیگری عالی ازجمله کالین فارل، مایکل کیتون، دنی دیویتو، اوا گرین و آلن آرکین است.

از همه بهتر این که این فیلم توسط تیم برتون کارگردانی می شود که امضای عجیب و غریبش در تقریباً تمامی داستان های ناراحت کننده به جای می ماند. ما نمی توانیم منتظر دیدن کاری که او با دنباله ی فیل های صورتی انجام داده است، بمانیم.

دامبو در مارچ ۲۰۱۹ در تئاترها به نمایش درمی آید.

۱۸- فیلم مگ(THE MEG 2018)

فیلم مگ(THE MEG 2018)

امسال شاهد جنگ تاریخی استات در برابر کوسه خواهیم بود. جیسون استاتهام در فیلم مگ ایفای نقش می کند، فیلمی در مورد گونه هایی از کوسه های غول پیکر به نام مگالودون که تصور می شد منقرض شده اند اما به ناگهان ظاهر می شوند و همه چیز را نابود می کنند. استاتهام نقش جوناس تیلور، غواصی که قبلاً با چنین هیولایی مواجه شده است و از تجربه ی خود برای نابود کردن آن ها استفاده می کند را ایفا می کند.

در این فیلم همچنین لی بینگ بینگ، رین ویلسون، روبی رز و همچنین کلیف کورتیس بازی می کنند.

مگ در ۱۰ آگوست اکران می شود.

۱۷- فیلم جنگ ستارگان: قسمت ۹(STAR WARS: EPISODE IX 2019)

فیلم جنگ ستارگان: قسمت 9(STAR WARS: EPISODE IX 2019)

همیشه انتظارات از فیلم های جنگ ستارگان بسیار بالاست اما قسمت ۹(هنوز عنوان جذاب تر مشخص نشده است) بار سنگین تری را در دنباله ی فیلم های آخرین جدال و سولو به دوش می کشد.

دیزی ریدلی، آدام درایور، جان بویگا و اسکار ایزاک همگی به این فیلم بازمی گردند اما به جز این واقعیت که جی.جی آبرامز کارگردانی این قسمت را برعهده دارد، دیزنی چیز دیگری را فاش نکرده است.

آنچه که ما می دانیم این است که آهنگساز افسانه ای، جان ویلیامز بیان کرده است که قسمت ۹ آخرین فیلم از مجموعه جنگ ستارگان خواهد بود که او در آن همکاری دارد، پایان یک دوره.

قسمت ۹ در ۲۰ دسامبر ۲۰۱۹ به نمایش درمی آید.

۱۶- فیلم ونوم(VENOM 2018)

فیلم ونوم(VENOM 2018)

تلاش های سونی در گسترش دنیای عنکبوتی غیر MCU خود اغلب بحث برانگیز بوده است.

نگرانی هایی در مورد فیلم مجزای ونوم وجود دارد که قرار است امسال اکران شود اما سونی به وضوح امیدوار است که این فیلم شروع یک اتفاق ویژه باشد.

تام هاردی نقش ادی بروک، خبرنگاری را بازی می کند که به طور اتفاقی تحت تاثیر زیست فرازمینی قرار می گیرد که او را تسخیر کرده و توانایی های فوق العاده عنکبوت مانندی به او می دهد.

گروه بازیگری ونوم تاثیرگذار است. نه تنها تام هاردی به عنوان بازیگر اصلی در این فیلم حضور دارد بلکه میشل ویلیامز، وودی هارلسون، ریز احمد و جنی اسلات نیز در این فیلم به ایفای نقش می پردازند. این که کارگردان روبن فلیشر بتواند یک فیلم خوب از محبوب ترین شخصیت بد دنیای مارول بسازد، در ۵ اکتبر مشخص خواهد شد.

۱۵- فیلم مردان ایکس: ققنوس تاریک(X-MEN: DARK PHOENIX 2019)

فیلم مردان ایکس: ققنوس تاریک(X-MEN: DARK PHOENIX 2019)

به عنوان یکی از مشهورترین داستان های کمیک مردان ایکس، حماسه ققنوس تاریک همواره ایده ای بوده است که فیلمسازان را به خود جذب می نمود.

تردیدی در فیلم مردان ایکس: آخرین ایستادگی وجود داشت اما چنان چه (خوشبختانه) از ساخت دنباله ی این فیلم صرفنظر شد، زمان آن رسیده تا یک تیم جدید با نیروی ققنوس در مردان ایکس: ققنوس تاریک مواجه شود. هدف از این فیلم، اقتباسی وفادارانه تر از داستان کریس کلرمانت می باشد و ما در ۱۴ فوریه ۲۰۱۹ متوجه خواهیم شد که آیا این فیلم به موفقیت دست می یابد یا نه.

۱۴- فیلم هالووین(HALLOWEEN 2018)

فیلم هالووین(HALLOWEEN 2018)

سال ۲۰۱۸، سال خوبی برای ژانر ترس و وحشت بوده است اما امسال شاهد بازگشت یکی از بزرگ ترین فیلم های این ژانر خواهیم بود.

مایکل میرز بازگشته است و ۴۰ سال پس از تعطیلات وحشتناکش، او بازگشته است تا لاری استروت(جیمی لی کورتیس) را بار دیگر بترساند.

اگر از تم افسانه ای جان کارپنتر که در پیش نمایش فیلم استفاده شده است، دچار ترس نمی شوید، پس شما از ما قوی تر هستید.

هالووین به احتمال زیاد برای ۱۹ اکتبر به نمایش در می آید.

 

۱۳- فیلم روزی روزگاری در هالیوود(ONCE UPON A TIME IN HOLLYWOOD 2019)

برد پیت و دیگاپریو در فیلم روزی روزگاری در هالیوود(ONCE UPON A TIME IN HOLLYWOOD 2019)

ما در این فهرست چندین فیلم با بهترین گروه بازیگری را ارائه دادیم اما فیلم روزی روزگاری در هالیوود کوئنتین تارانتینو شاید بر تمام آن ها چیره شود.

گروه بازیگری متشکل است از لئوناردو دی کاپریو، برد پیت، آل پاچینو، برت رینولدز، مارگو رابی، داکوتا فانینگ، جیمز مارسدن، کلیفتون کالینز جونیور، مایکل مدسن و تیموتی الیفانت.

فیلم های جدید تارانتینو همیشه ارزش دیدن دارند اما با در نظر گرفتن این گروه بازیگری، حتماً باید این فیلم را دید.

اگرچه ما زمان زیادی منتظر این فیلم بوده ایم، روزی روزگاری در هالیوود برای آگوست ۲۰۱۹ اکران می شود.

۱۲- فیلم جانوران شگفت انگیز: جرایم گریندلوال(FANTASTIC BEASTS: THE CRIMES OF GRINDELWALD 2018)

فیلم جانوران شگفت انگیز: جرایم گریندلوال(FANTASTIC BEASTS: THE CRIMES OF GRINDELWALD 2018)

طرفداران دنیای جادگری هری پاتر لازم نیست بیشتر از این منتظر فیلم جادویی دیگری بمانند.

دنباله ی جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آن ها موجب می شود تا نیوت اسکمندر(ادی ردمین) و دوستانش وارد ماجراجویی تاریک تری شوند چنانچه آن ها سعی می کنند جادوگر سیاه فراری به نام گیلرت گریندلوال(جانی دپ) را تحت نظر آلبوس دامبلدور جوان(جود لاو) سرنگون کنند.

جرایم گریندلوال در ۱۶ نوامبر در تئاترها به نمایش درمی آید.

۱۱- فیلم مرد عنکبوتی: دور از خانه(SPIDER-MAN: FAR FROM HOME 2019)

فیلم مرد عنکبوتی: دور از خانه(SPIDER-MAN: FAR FROM HOME 2019)

پیتر پارکر با بازی تام هالند در جنگ ابدیت شاید به خوبی نشان داده نشده باشد اما این کار او را از بازی در دنباله ی بازگشت به خانه یعنی فیلم دور از خانه بازنداشت.

ظاهراً فیلمبرداری فیلم دور از خانه به خارج از آمریکا یعنی اروپا رفته و فیلمبرداری آن از این ماه در لندن انگلستان آغاز می شود.

ما می دانیم که هالند، زندیا، مایکل کیتون، ماریسا تامی و جیکوب باتالون در این فیلم حضور دارند اما سوال بزرگ در مورد شخصیت بد فیلم می باشد.

شایعاتی در مورد بازی جک گیلنهال به عنوان میستریو وجود دارد اما هیچ خبر رسمی در اینباره ارائه نشده است، اگرچه ما امیدواریم که این شایعه درست باشد.

مرد عنکبوتی: دور از خانه در ۵ جولای سال آینده اکران خواهد شد.

۱۰- انیمیشن رالف اینترنت را خراب می کند: رالف خرابکار ۲(RALPH BREAKS THE INTERNET: WRECK-IT RALPH 2 2018)

انیمیشن رالف اینترنت را خراب می کند: رالف خرابکار 2(RALPH BREAKS THE INTERNET: WRECK-IT RALPH 2 2018)

علارغم عنوان طولانی، به نظر می رسد که رالف خرابکار ۲ به خوبی ساخته شده باشد. در حالی که فیلم اول ارجاع زیبایی به بازی های ویدیویی قدیمی بود، به نظر می رسد که دنباله این فیلم افق های خود را رو به کلیت فرهنگ محبوب گسترش می دهد.

پیش نمایش، شیرینکاری هایی در مورد فرهنگ اینترنت و تکنولوژی و همچنین تصاویری از شخصیت های متعلق به محبوب ترین فیلم های دیزنی را نشان می دهد.

جنگ ستارگان، مارول و شاهدخت های دیزنی همگی در نظر گرفته شده اند و به نظر می رسد که این فیلم ترکیبی بین بازیکن شماره ۱ آماده و نسخه خوبی از فیلم ایموجی ها باشد.

رالف اینترنت را خراب می کند در ۲۱ نوامبر به پرده سینماها می آید.

۹- فیلم شیشه(GLASS 2019)

فیلم شیشه(GLASS 2019)

افرادی که هنوز فیلم شکافته را ندیده اند و نمی دانند که موضوع از چه قرار است، فیلم را نبینند.

برای باقی شما این که فیلم شکافته دنباله ی فیلم آسیب ناپذیر بود، خارق العاده نبود؟ خوب، فیلم شیشه سال ۲۰۱۹ ترکیبی از گروه بازیگری هر دو فیلم است بدان معنی که جیمز مک آووی همبازی بروس ویلیس و ساموئل ال جکسون می شود.

شیشه در ۱۹ ژانویه ۲۰۱۹ اکران می شود.

۸- فیلم مرد عنکبوتی: درون دنیای عنکبوتی(SPIDER-MAN: INTO THE SPIDER-VERSE 2018)

فیلم مرد عنکبوتی: درون دنیای عنکبوتی(SPIDER-MAN: INTO THE SPIDER-VERSE 2018)

به عنوان یکی از منحصر به فردترین فیلم های انیمیشن امسال، سونی تجربه ی جهانی برند خود با مرد عنکبوتی درون دنیای عنکبوتی را ادامه می دهد.

فیلم بر میلز مورالز(با صداپیشگی شامیک مور) تمرکز دارد که نوجوانی است که قدرت های عنکبوتی خود را از مرد عنکبوتی اصلی یعنی پیتر پارکر(جیک جانسون) بدست می آورد و همچنین یاد می گیرد که چگونه قهرمان باشد.

کارگردانان/نویسنده فیلم خیابان جامپ و لگو تولید و نگارش این فیلم را برعهده داشته اند، در نتیجه می توان مطمئن بود که حداقل حس شوخ طبعی در این فیلم نیز وجود دارد.

کشف تمام قهرمانان دنیای عنکبوتی می تواند بسیار لذت بخش باشد و به نظر می رسد این فیلم از نظر جلوه های بصری درخشان باشد.

فیلم درون دنیای عنکبوتی در ۱۴ دسامبر به پرده های سینما می آید.

۷- فیلم کاپیتان مارول(CAPTAIN MARVEL 2019)

فیلم کاپیتان مارول(CAPTAIN MARVEL 2019)

با معرفی کاپیتان مارول به عنوان فیلم باشکوه بعدی MCU، طرفداران مشتاق دیدن بری لارسون در نقش کارول دنورز هستند.

تمام چیزی که تاکنون اعلام شده است این است که این فیلم در دهه ۱۹۹۰ به وقوع می پیوندد و شامل بازگشت سینمایی رونان(لی پیس) و کوراث(جایمن هانسو) و همچنین مامور فیل کولسن(کلارک گرگ) از فیلم نگهبانان کهکشان می باشد.

ظاهراً کاپیتان مارول المان هایی را از خط داستانی کمیک جنگ کری-اسکرول گرفته است اما از آنجایی که هنوز پیش نمایشی از آن را ندیده ایم، تنها حدس و گمان در مورد داستان وجود دارد.

کاپیتان مارول در ۸ مارچ ۲۰۱۹ اکران خواهد شد.

۶- فیلم بامبلبی(BUMBLEBEE 2018)

فیلم بامبلبی(BUMBLEBEE 2018)با در نظر گرفتن موفقیت تجاری فیلم تبدیل شوندگان در سراسر جهان، جالب است که چنین زمان طولانی برای ساخت یک پروژه بزرگ تر به طول انجامید. این انتظار امسال به پایان می رسد.

بامبلبی پیش درآمدی به فیلم ۲۰۰۷ است و بر ملاقات اتوبات دوست داشتنی با دختر نوجوانی به نام چارلی واتسون(هیلی استینفلد) تمرکز دارد. از آنجایی که بامبلبی از نظر فنی یک مهاجم بیگانه است، او و چارلی توسط نیروهای دولتی به رهبری برنز(جان سینا) تحت تعقیب هستند.

اگرچه بامبلبی مملو از اکشن است اما در این فیلم صحنه های تخریب عظیم در سطح شهر که در فیلم های تبدیل شوندگان قبلی دیده می شد، وجود ندارند.

بامبلبی در ۲۱ دسامبر اکران می شود.

۵- فیلم مرد ایرلندی(THE IRISHMAN 2019)

فیلم مرد ایرلندی(THE IRISHMAN 2019)مارتین اسکورسیزی تنها به یک دلیل یکی از بزرگان سینماست. او نه تنها فیلم های ماندگاری همچون راننده تاکسی، گاو خشمگین، رفقای خوب و دار و دسته نیویورکی را ساخته است بلکه از آن زمان تابحال هنوز هم در میان برترین ها قرار دارد.

در فیلم مرد ایرلندی شاهد نقش آفرینی رابرت دونیرو و آل پاچینو هستیم. اگر این گروه بازیگری برای به هیجان آوردن شما کفی نیست، پس باید گفت که جو پشی، آنا پاکوین و هاروی کایتل نیز در این فیلم به ایفای نقش می پردازند.

مرد ایرلندی به فرانک شیرن(دونیرو) اشاره دارد که درگیریش در ناپدید شدن جیمی هوفا(آل پاچینو) را به یاد می آورد.

از همین حالا هم یک فیلم خاص به نظر می رسد و خبر خوب این است که نتفلیکس این فیلم را در سال آینده نشان خواهد داد.

۴- فیلم آکوامن(AQUAMAN ۲۰۱۸)

فیلم آکوامن(AQUAMAN 2018)مهم نیست در مورد فیلم لیگ عدالت چه احساسی دارید اما اکثر مردم معتقدند که آکوامن جیسون موموآ یکی از بهترین بخش های این فیلم بود.

همانطور که بدون شک می دانید، آرتور کری امسال فیلم خودش را با کارگردانی جیمز وان می سازد.

اولین پیش نمایش در کامیک کان ساندیاگو امسال به نمایش گذاشته خواهد شد اما شایعاتی وجود دارد که پشت صحنه های این فیلم همچنان در حال ویرایش است.

DCEU واکنش های مختلفی را از مخاطبان دریافت کرده است اما آکوامن می تواند ثابت کند که زن شگفت انگیز تنها یک موفقیت تصادفی و بر مبنای شانس نبوده و این که جهان وسیع DC از قافله عقب نمانده است.

آکوامن در ۲۱ دسامبر اکران می شود.

۳- انیمیشن شزم!(SHAZAM! 2019)

شازم SHAZAM!

به هر طریق ممکن، ۲۰۱۹ قرار است سال شخصیت های کاپیتان مارول باشد. DC و وارنر برادرز سخت مشغول کار بر فیلم شزم! هستند. در فیلم شزم!، آشر آنجل در نقش بیلی باتسون جوان به ایفای نقش می پردازد، پسری که به او قدرت اسطوره های باستانی توسط یک جادوگر اعطا می شود.

شزم! پتانسیل تبدیل شدن به یک فیلم سرگرم کننده را دارد و به نظر می رسد که پاسخی برای منتقدان DCEU  است که همواره فیلم های آن ها را به تاریکی بیش از حد متهم می کنند.

شرم! در ۵ آوریل ۲۰۱۹ در تئاترها به نمایش درمی آید.

۲- فیلم بازگشت مری پاپینز(MARY POPPINS RETURNS 2018)

فیلم بازگشت مری پاپینز(MARY POPPINS RETURNS 2018)

دنباله ی فیلم کلاسیک دیزنی سال ۱۹۶۴ یعنی مری پاپینز، امسال ساخته می شود. امیلی بلانت در نقش اصلی فیلم بازگشت مری پاپینز حضور دارد چنانچه او دوباره به خانه ی خانواده ی بنکس بازمی گردد تا اختلافات خانوادگی را حل کند.

پسر جوان فیلم اول، مایکل بزرگ شده است و صاحب فرزند می باشد. مری پاپینز، دختر خاله اش تاپسی(مریل استریپ) و جک چراغچی(لین-منیول میراندا) در کنار یکدیگر بار دیگر خانه را تبدیل به محیطی شاد می کنند.

امیلی بلانت انتخاب درخشانی است و امیدواریم که ترانه های این فیلم نیز همانند فیلم اول به یادماندنی و درخشان باشند.

مری پاپینز در ۲۵ دسامبر بازمی گردد.

۱-فیلم انتقام جویان ۴(AVENGERS 4 2019)

فیلم انتقام جویان 4(AVENGERS 4 2019)

اگر بتوان شایعات اینترنتی را باور کرد، عنوان فیلم چهارم انتقام جویان احتمالاً انتقام جویان: پایان بازی خواهد بود اما تا زمان اعلام رسمی عنوان اصلی، ما این فیلم را به عنوان انتقام جویان ۴ می شناسیم.

پس از داستان های جالب و عظیم صحنه های پایانی جنگ ابدیت، ما مجبور بودیم مدت زمان طولانی را برای دیدن قسمت بعدی به انتظار بنشینیم.

به نظر می رسد که انتقام جویان ۴، ارجاعی به تجسم اصلی انتقام جویان و آغاز یک نسخه جدید از قهرمانان توانمند زمین باشد.

از آنجایی که مطمئن نیستیم کدام بازیگران MCU این مجموعه را ترک خواهند کرد، هرچیزی امکان پذیر است.

انتقام جویان بار دیگر در ۳ می ۲۰۱۹ دور هم جمع می شوند.

در مورد کدام یک از این فیلم ها بیشتر هیجان زده اید؟ نظر خود را در بخش نظرات بیان کنید.

 

ونیسا

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید