بهترین کادوی ولنتاین برای پسرها (۲۸ ایده برای هدیه روز ولنتاین)

ایده ی کادو برای پسرها در روز ولنتاین

اگر می خواهید به عشقتان در روز ولنتاین کادوی بسیار خاص و جذاب بدهید، در این پست با ما همراه باشید. بهترین کادوی ولنتاین برای پسرها به اشتراک گذاشته شده است.

یکی از سخت ترین کارها شاید خریدن کادو برای آقایان باشد. احتمالا شما هم به دنبال ایده برای خرید کادو ولنتاین برای مرد زندگی خود هستید تا بتوانید عشق خود را به او نشان دهید و می خواهید بدانید بهترین کادوی ولنتاین برای پسرها چیست؟ ما می دانیم که خرید هدیه ولنتاین برای مردان دشوار است، بنابراین ما بهترین هدیه های روز ولنتاین را انتخاب کرده ایم که فکر می کنیم آنها عاشق این کادوها خواهند شد. درادامه این مطلب با 28 ایده بهترین کادوی ولنتاین برای پسرها آشنا شوید.

 

 28 ایده بهترین کادوی ولنتاین برای پسرها

خرید هدیه ولنتاین برای دخترها همیشه کار ساده تری است. اما وقتی نوبت به خرید کادو ولنتاین برای پسر می رسد انتخاب ها محدود می شوند. اولین چیزهایی که به ذهن همه میرسد لباس، ادکلن، ساعت و لوازم اینچنینی است. امابهتر است امسال کمی متفاوتتر عمل کنید و یک وسیله کاربردی برای عشقتان در روز ولنتاین امسال بخرید تا باهر بار استفاده از آن به یاد شما بیفتد. کمی فکر کنید که چه چیزی لازم دارد و از داشتن چه چیزهایی خوشحال می شود. هدیه روز ولنتاین خود را با یک متن عاشقانه کوتاه زیباتر کنید.

 

1.ماساژور برقی

به نظر ایده جالبی است که بتوانید برای مرد خود ماساژور برقی بخرید و با این هدیه خستگی را از تن او برهانید. طیف قیمت برای ماساژورهای برقی متفاوت است و شما می توانید با توجه به بودجه خود آن را خریداری کنید. ماساژ همراه با حرارت میتواند مزیت های بهداشتی بسیاری داشته باشد.

بهترین کادوی ولنتاین برای پسرها ماساژور برقی

 

2.قاب عکس

بهترین کادوی ولنتاین برای پسرها می تواند هدیه ای باشد که خاطرات را  برای آن ها یادآوری کنید. شما می توانید با توجه به عکس هایی که دارید بهترین آن را انتخاب کنید و آن را چاپ کنید و قابی زیبا برای آن تدارک ببینید. شما با این کار روزهای خوب در کنار هم بودن را به او یادآوری می کنید.

بهترین کادوی ولنتاین برای پسرها قاب عکس

 

3.کارت پستال چوبی شخصی شده

منطور این است که شما می توانید با طراحی و چاپ مواردی از خاطراتتان همچون هک کردن تاریخ های مهم یا عکس هایی از خودتان کارت پستال چوبی شخصی شده به عشق خود هدیه دهید.

بهترین کادوی ولنتاین برای پسرها کارت پستال

 

 

4.فندک حکاکی شده

این یک ایده جذاب برای کادوی ولنتاین برای همسر شماست. حک کردن جمله ای عاشقانه و یا حتی تصویری بر روی یک فندک که می تواند همیشه همراه او باشد می تواند او را بسیار خوشحال کند.

بهترین کادوی ولنتاین برای پسرها فندک

 

 

5.دستبند چرمی حکاکی شده

بهترین کادوی ولنتاین برای پسرها می تواند یک دستبند چرمی حکاکی شده باشد. این کادوی جذاب می تواند همیشه همراه عشق شما باشد. می توانید انواع مختلفی از دستبند های زیبای پسرانه را تهیه کنید از دستبندهایی با پلاک های طلا گرفته تا پلاک های نقره و … بسته به سلیقه شما متفاوت باشد.

بهترین کادوی ولنتاین برای پسرها دستبند

 

 

6.ماگ شخصی

ازجمله کادوهایی که می توانید به آن فکر کنید لیوان و ماگ شخصی است. می توانید عکس خود و یا عشقتان را روی ماگ چاپ کنید و یا از استایل های مختلف لیوان ها استفاده نمایید و آن ها را کادو دهید.

بهترین کادوی ولنتاین برای پسرها ماگ

7.ایرپاد

ایرپاد و هنذفری های بدون سیم می تواند گزینه ی جذابی برای خوشحال کردن باشد. می توانید با سلیقه خود رنگ مورد علاقه او را انتخاب کنید و هدیه ای زیبا به عشق خود بدهید.

بهترین کادوی ولنتاین برای پسرها ایرپاد

 

8.گوشی موبایل

گوشی موبایل می تواند هدیه ای لاکچری و گران قیمت باشد اما گزینه ای بسیار جذاب برای هر کسی است. می تواند بر اساس سلیقه عشقتان نوع موبایلی را که می پسندد برایش خریداری کنید.

بهترین کادوی ولنتاین برای پسرها گوشی

 

9.ساعت

ساعت ها برای استایل آقایان بسیار مهم هستند و از جمله اکسسوری هایی است که به استایل آقایان رنگ و لعاب می بخشد. انواع و مدل های بسیاری از ساعت ها وجود دارد و شما می توانید این گزینه را برای عشقتان انتخاب کنید.

بهترین کادوی ولنتاین برای پسرها ساعت

 

10.فوتبال دستی

قطعا از علاقه پسرها به فوتبال باخبرید. هدیه دادن فوتبال دستی می تواند تا مدت ها احساس خوشحالی را در او ایجاد کند.

بهترین کادوی ولنتاین برای پسرها فوتبال دستی

 

11.قاب گوشی شخصی

انواع قابهای گوشی وجود دارد که می توانید آنها را تهیه کنید ار استفاده از عکس های شخصی گرفته تا مدل های مختلف لاکچری. قاب های گوشی می تواند کادوی خوب و مناسبی باشد که همیشه همراه شخص باشد.

بهترین کادوی ولنتاین برای پسرها قاب گوشی

 

12.ریش تراش

همان گونه که خانم ها به ظاهر خود اهمیت می دهند، داشتن ظاهر و صورتی آراسته برای آقایان مهم است. شما می توانید با هدیه دادن یک دستگاه ریش تراش عشقتان را خوشحال کنید.

بهترین کادوی ولنتاین برای پسرها ریش تراش

 

13.لباس ورزشی

بهترین کادوی ولنتاین برای پسرها می تواند یک ست لباس ورزشی باشد که شما با هدیه آن انگیزه لازم برای ورزش را هم به او هدیه دهید.

بهترین کادوی ولنتاین برای پسرها لباس ورزشی

 

14.کفش یا کتونی

کفش ها برای داشتن یک استایل خوب و جذاب برای آقایان از اهمیت بالایی برخوردار هستند. کفش یا کتونی باب میل می تواند بهترین کادوی ولنتاین برای پسرها باشد.

بهترین کادوی ولنتاین برای پسرها کتانی

 

15.کتاب

دوست مهربان ما از کودکی کتاب است. باهدیه دادن کتاب به افزایش آگاهی افراد کمک کنیم. بهترین راه هدیه دادن کتابی است که دوست دارید و یا از مواردی است که او دوست دارد.

بهترین کادوی ولنتاین برای پسرها کتاب

 

16.کیف یا کوله پشتی

از جمله بهترین کادوی ولنتاین برای پسرها می تواند وسیله ای بسیار کاربردی باشد که می تواند کیف های کوچک یا بزرگ چرم باشد یا کوله پشتی برای لپ تاپ یا کوهستان. با توجه به سلیقه و کاربرد مد نظر می توانید آن را تهیه کنید.

بهترین کادوی ولنتاین برای پسرها کوله پشتی

 

17.ادکلن و عطر

رایحه‌ه­ای آشنا می توانند خاطراتی از گذشته را به یادتان آورند و  خرید عطر و ادکلن، بعنوان یک کادو، می‌تواند حس بسیارخوبی برای شخص گیرنده، ایجاد نماید و شما بدون آنکه هزینه‌ زیادی تقبل کنید هدیه ای خوب برای ولنتاین به عشقتان بدهید.

بهترین کادوی ولنتاین برای پسرها ادکلن

 

18.انگشتر

انگشتر از بهترین کادوی ولنتاین برای پسرهاست که فوق العاده احساسی و محبوب آقایان است و طرح و نقش آن از تنوع بالاتری برخوردار است. انگشترهایی از جنس طلا که ذکر یا حرز خاصی بر روی نگین آن حک شده باشد می تواند مردان را مجذوب کند.سنگ های قیمتی مانند عقیق، فیروزه استقاده کرد که خاصیت معنوی و شفابخش هم برای مردان داشته باشد می تواند به عنوان نگین برای انگشتر ها باشد.

بهترین کادوی ولنتاین برای پسرها انگشتر

از مجموعه مدل انگشتر مدانه نگین دار دیدن کنید

19. وسایل بازی مانند تخته نرد و شظرنج

اگر قصد خرید کادویی جالب برای عشق باهوش خود را دارید، یک صفحه شطرنج و یا  تخته نرد می‌تواند انتخاب بسیار مناسبی برای کادو به او باشد. شطرنج، از جمله بازی‌های فکری است که فواید زیادی برای سلامت مغز دارد.

بهترین کادوی ولنتاین برای پسرها شطرنح

 

20.تابلوی نقاشی

بهترین کادوی ولنتاین برای پسرها می تواند یک تابلوی نقاشی باشد. شما نمی تواند تصویر همسر خود را به صورت نقاشی به او هدیه دهیدو او را بسیار خوشحال نمایید.

 

بهترین کادوی ولنتاین برای پسرها نقاشی

 

21.ست لوازم بهداشتی آقایان

پک هدیه بهداشتی مردانه یک هدیه ی بسیار باارزش و البته قابل استفاده برای آقایان می باشد. هر مردی از دریافت این نوع هدیه خوشحال خواهد شد.

بهترین کادوی ولنتاین برای پسرها پک بهداشتی

 

22.کنسول بازی

کنسول های بازی می توانند کادویی جذاب برای آقایان باشد. معمولا سن وسال ندارد! فقط کافیست گیرنده کادو در سن و سالی بوده باشد که حداقل در دوران کودکی از بازی کردن با آتاری خاطره خوش داشته باشد.

بهترین کادوی ولنتاین برای پسرها

 

23.ست کیف چرم

اگر به دنبال یک هدیه چرمی مناسب و در عین حال بسیار کاربردی هستید و قیمت کادو هم برای شما اهمیت دارد می توانید ست کیف چرم را تهیه کنید.

بهترین کادوی ولنتاین برای پسرها ست کیف چرم

 

24.کنترل کننده بازی IPEGA BLUETOOTH

لذت بازی با کنسول‌های بازی چیزی است که همه ما کم ‌وبیش آن را تجربه کرده‌ایم. ولی وقتی نرم‌افزار بازی‌های خاطره‌انگیز و یا بازی‌های مهیج و باکیفیت نسل جدید را روی تبلت و تلفن‌های همراهمان نصب و اجرا می‌کنیم به خوبی نمی توانیم کنترل بازی روی صفحات لمسی کوچک موبایل و تبلت،را تجربه کنیم. Ipega PG-9021 یک دسته بازی (گیم پد) است که از طریق بلوتوث به گوشی‌های موبایل، تبلت و حتی کامپیوتر متصل شده و به کاربر این امکان را می‌دهد که فضای بیشتری از صفحه‌نمایش را برای بازی در اختیار داشته باشد.

بهترین کادوی ولنتاین برای پسرها می تواند همین دسته های بازی باشند.

بهترین کادوی ولنتاین برای پسرها

 

25.پاور بانک 

بهترین کادوی ولنتاین برای پسرها می تواند یک پاور بانک بسیار کاربردی باشد. شما می توانید این وسیله را به عنوان یک کادوی جذاب و کاربردی به عشق خود هدیه دهید.

بهترین کادوی ولنتاین برای پسرها پاور بانک

همچنین تماشا کنید: کوکی قلبی ولنتاین

 

26. اسپیکر  

یکی از هدیه های خفن و باحال برای پسرها در روز ولنتاین، اسپیکر می باشد. امروزه اکثر افراد در حال موزیک گوش دادن می باشند، بنابراین اسپیکر می تواند گزینه خوبی برای هدیه دادن باشد.

اسپیکر

 

 

27. وسایل کوهنوردی و ورزشی

اگر همسر یا دوست پسرتان به کوهنوردی و ورزش علاقه دارد، می توانید یک ست کامل لوازم ورزشی و لوازم کوهنوردی برای او خریداری کنید. این هدیه برای افراد ورزش دوست بسیار جذاب می باشد و با این هدیه خاص و عالی هیجان زده و سوپرایز می شوند.

وسایل کوهنوردی و ورزشی

 

 

28. عینک

عینک یکی از لوازمی می باشد که برای هر پسری لازم می باشد، همچنین می تواند بهترین و خاص ترین هدیه در روز ولنتاین باشد، پس می توانید در روز ولنتاین به عشقتان یک عینک مارک و زیبا هدیه بدهید.

عینک

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.