ترفندهای نوشتن بیو در اینستاگرام (کاربردی و ساده)

5 ترفند برای نوشتن بیو

چند ترفند جالب برای نوشتن یک بیو اینستاگرام جذاب در این نوشته آموزش داده می شود.

یکی از اولین چیزهایی که هر فرد هنگام بازدید از پروفایل اینستاگرام شما می‌بیند، بیو اینستاگرام است. همانطور که گفته می‌شود، اولین تاثیرگذاری دارای بیشترین تاثیرگذاری است، بیو اینستاگرام هم تصویری از شما را به مخاطب ارائه می‌دهد. بنابراین، چرا آن را جذاب ننویسیم؟ در این مقاله، ما به شما چندین نکته و ترفند کلیدی نوشتن بیو اینستاگرام به منظور بهبود پروفایلتان را ارائه می‌دهیم. 

ترفندهای بیو اینستاگرام

بیو یک توصیف کوتاه است که در آن در مورد خودتان به دیگران می‌گویید. در حالی که کل تعداد کاراکترهای بکار رفته در بیو به 160 کاراکتر محدود است (برای خواندن آموزش بیشتر نوشتن در بیو اینستاگرام کلیک کنید)، شما همچنان می‌توانید با کلمات بازی کنید و بیو جذابی را بنویسید. با ما همراه باشید!

1. چگونه در بيو اينستا به خط بعد برويم

زمانی که متنی را وارد بیو اینستاگرام می‌کنید و کلید Enter را می‌زنید تا به خط بعدی بروید، این کار شما هیچ نتیجه‌ای در بیو نخواهد داشت. بیو اینستاگرام، نقطه سرخط را حفظ نمی‌کند. پس، چگونه می‌توان بیویی دارای چند خط را نوشت؟

یک روش عالی برای رفتن به خط بعد در بیو اینستاگرام وجود دارد. این روش یک راه‌حل ساده است که به شما امکان اضافه کردن نقطه سرخط به بیو اینستاگرام را می‌دهد. کاری که باید انجام دهید، به شرح زیر است:

مرحله 1: بیو خود را با نقطه سرخط در اپلیکیشن‌های دیگری به غیر از اینستاگرام مانند اپلیکیشن‌های یادداشت‌برداری یا حتی واتس‌آپ و فیسبوک بنویسید. 

مرحله 2: کل متن را انتخاب کرده و کپی کنید. سپس، متن کپی شده را در بخش بیو اینستاگرام در زیر ویرایش پروفایل پیست کنید و آن را ذخیره سازید. 

تبریک! شما با موفقیت توانستید یک بیو جذاب و خوبی درست کنید. 

2. نحوه‌ی اضافه کردن فضای خالی به بیو اینستاگرام

دو روش برای انجام این کار وجود دارد. اولین روش بر تغییر ترازبندی به ازای نیاز تمرکز دارد در حالی که روش دوم به شما اجازه می‌دهد تا بیو اینستاگرام با ترازبندی مرکزی داشته باشید. 

نحوه‌ی اضافه کردن ترازبندی‌های مختلف به بیو اینستاگرام

به منظور داشتن ترازبندی‌های مختلف برای هر خط از بیو اینستاگرام، شما باید از نقطه سرخط که در بخش قبلی توضیح داده شد، استفاده کنید. شما باید چندین فضای خالی پیش از هر خط وارد کنید تا بیو به ازای انتخاب شما فرمت‌بندی شود. شما می‌بایست بیو را چندین بار کپی و پیست کنید تا ترازبندی آن را بررسی نمایید. زمانی که به ترازبندی مطلوب دست پیدا کردید، تنظیمات انجام گرفته را ذخیره کنید. 

نحوه‌ی در مرکز قرار دادن بیو اینستاگرام

به منظور ترازبندی مرکزی بیو، مراحل زیر را دنبال کنید:

مرحله‌ی 1: فضای *            * بین دو ستاره و خود ستاره‌ها را کپی کنید. 

مرحله‌ی 2: اپلیکیشن اینستاگرام را باز کنید و به بخش بیو بروید. فضاهایی که در بالا در بخش بیو اینستاگرام کپی کرده‌اید را پیست کنید و پس از ستاره‌ی دوم شروع به نوشتن نمایید. زمانی که نوشتن را به پایان رساندید، ستاره‌ها را حذف کنید. لطفاً دقت کنید که فقط ستاره‌ها را حذف کنید و نه فضاهای خالی. بیو خود را ذخیره کنید. 

3. نحوه‌ی تغییر فونت بیو اینستاگرام

علاوه بر استفاده از فضاهای خالی و نقطه سرخط به منظور اصلاح بیو اینستاگرام، شما همچنین می‌توانید فونت نوشته را تغییر دهید و به بیو خود ایموجی اضافه کنید. با این وجود، لطفاً به خاطر داشته باشید که اکنون سال 2005 نیست. بنابراین، بیش از اندازه نمایشی کردن فونت بیو اصلاً جذاب نیست. 

نحوه‌ی تغییر فونت بیو اینستاگرام

اگر می‌خواهید بیو اینستاگرام خود را با فونت‌های مختلف بنویسید، مراحل زیرا را دنبال کنید:

مرحله‌ی 1: یکی از وبسایت‌های زیر را باز کنید:

  • lingojam.com
  • Sprezzkeyboard.com

مرحله‌ی 2: متنی که می‌خواهید فونتش را در باکس موردنظر تغییر دهید، وارد کنید. خواهید دید که متن با فونت های مختلف در دومین باکس نوشته شده است. فونتی که دوست دارید را کپی کنید. 

مرحله‌ی 3: اینستاگرام را باز کنید و متنی که در مرحله‌ی 2 کپی کرده‌اید را در بخش بیو پیست کنید. آن را ذخیره کنید. 

نحوه‌ی اضافه کردن علائم و نشانه‌ها به بیو اینستاگرام

در حالی که می‌توانید از کیبورد گوشی موبایل خود به منظور اضافه کردن ایموجی به بیو اینستاگرام استفاده کنید، اضافه کردن سایر علائم و نمادها چندان راحت نیست. به منظور زیباتر کردن پروفایل اینستاگرام به کمک نمادها و علائم، به وبسایت https://www.messletters.com/en/symbols/ مراجعه کنید و نمادهایی که می‌خواهید را کپی نمایید. سپس، اینستاگرام را باز کنید و آن‌ها را به پروفایل خود اضافه کنید. 

4. نحوه‌ی اضافه کردن لینک‌ به بیو اینستاگرام

خواه بخواهید لینک فیسبوک، توییتر یا برند خود را به اینستاگرام اضافه کنید، شما می‌توانید به آسانی این کار را از طریق تنظیمات پروفایل انجام دهید. به منظور اضافه کردن یک لینک، مراحل زیرا را دنبال کنید. 

مرحله‌ی 1: اپلیکیشن اینستاگرام را در گوشی خود باز کنید و دکمه‌ی ویرایش پروفایل را بزنید. 

مرحله‌ی 2: در صفحه‌ی ویرایش پروفایل، لینک خود را در بخش وبسایت اضافه کنید و سپس، تنظیمات انجام گرفته را ذخیره سازید. 

5. نحوه‌ی اضافه کردن چندین لینک به بیو اینستاگرام 

هر کاربر اینستاگرامی حداقل یک بار آرزو کرده است که چندین لینک را به بیو خود اضافه کند. متاسفانه، اینستاگرام به شما اجازه می دهد تا تنها یک لینک را به پروفایل خود اضافه کنید. اما اصلاً نگران نباشید! امروز ما به شما یک روش ساده به منظور اضافه کردن چندین لینک به بیو را آموزش خواهیم داد. کاری که باید انجام دهید، به شرح زیر است:

مرحله‌ی 1: با استفاده از حساب کاربری اینستاگرام خود وارد Linktree شوید. این وبسایتی است که یک صفحه‌ی ساده ولی زیبا ایجاد می‌کند که در آن می‌توانید به طور پیوسته لینک اضافه یا حذف کنید. 

مرحله‌ی 2: لینک‌ها را به حساب Linktree اضافه کنید. 

مرحله‌ی 3: زمانی که زمانی که تمام لینک‌ها را اضافه کردید، لینک Linktree را کپی و آن را در بخش وب سایت پروفایل اینستاگرام خود پیست کنید. 

سخن پایانی

در حالی که داشتن یک بیو اینستاگرام زیبا  هیچ اشکالی ندارد اما در قالب‌بندی آن زیاده‌روی نکنید. حتماً دلتان نمی‌خواهد که مخاطب را با دیدن بیو اینستاگرام فراری دهید. اگر ترفندهای دیگری برای نوشتن بیو اینستاگرام دارید، آن‌ها را در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید. ما هیچ وقت دست از یادگیری برنمی‌داریم. 

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.