بیوگرافی آبان عسکری؛ خواهر جاوید در سریال یاغی

در این مطلب بیوگرافی کامل آبان عسکری بازیگر نقش عاطفه قنبرزاده در سریال یاغی که همسر واقعی محمد کارت کارگردان این مجموعه می باشد را به همراه لیست بهترین فیلم هایش با شما علاقه مندان به اشتراک می گذاریم.

در میان سریال هایی که در شبکه خانگی در حال پخش است، داستان و بازیگران سریال یاغی بر سر زبان ها افتاده و توجه همه را به خود جلب کرده. در این سریال ستاره هایی همچون علی شادمان (جاوید)، آبان عسکری (عاطفه؛ خواهر جاوید)، پارسا پیروزفر (بهمن خان)، طناز طباطبایی (طلا خانم)، امیر جعفری عباس جمشیدی (علی)، نیکی کریمی، مه لقا باقری و… نیز حضور دارند. روند پر تلاطم این سریال به قدری جذاب است که ذهن مخاطب را تا انتشار قسمت بعدی به خود درگیر می کند. ما در این مطلب قصد داریم بیوگرافی آبان عسکری؛ خواهر جاوید در سریال یاغی را با شما به اشتراکمی گذاریم.

مطالب پیشنهادی: عکس علی شادمان در سریال یاغی

بیوگرافی آبان عسکری و همسرش

آبان عسکری متولد 5 اردیبهشت ماه 1360 در تهران می باشد. او دارای مدرک فوق لیسانس در رشته تئاتر بوده و از سال 1388 بازیگری تئاتر را آغاز کرد و با بازی در فیلم «سوفی و دیوانه» در سال 1395 به شهرت رسید و با ایفای نقش در سریال محبوب یاغی به کارگردانی محمد کارت محبوبیت زیادی کسب کرد. جالب است بدانید که او همسر محمد کارت است.

محمد کارت بازیگر و کارگردان صاحب نامی است که فیلم های فوق العاده ای همچون «شنای پروانه» را کارگردانی و در فیلم های «نسبت خونی»، «آزادی مشروط» و… ایفای نقش کرده است.

عکس آبان عسکری و محمد کارت
نام آبان
نام خانوادگیعسکری
تاریخ تولد5 اردیبهشت 1360
رشته تحصیلیتئاتر
مدرک تحصیلیفوق لیسانس
همسرمحمد کارت
حرفهنویسنده و بازیگر

آبان عسکری در سریال یاغی

آبان عسکری در سریال یاغی نقش عاطفه قنبرزاده خواهر جاوید که یک نوازنده هنگ درام است را به زیبایی هر چه تمام تر ایفا می کند. او سعی دارد حامی و پشتیبان برادرش ناتنی اش؛ جاوید باشد. آنها در کودکی پدر و مادرشان را از دست می دهند و به سختی در یکی از محله های پایین شهر تهران به نام لیانشامپو زندگی می کنند تا اینکه یک اتفاق زندگی آنها را زیرو رو می کند.

عکس آبان عسکری در سریال یاغی

عکس آبان عسکری در سریال یاغی
عکس آبان عسکری در سریال یاغی
عکس آبان عسکری در سریال یاغی

عکس آبان عسکری در فیلم شنای پروانه

آبان عسکری در شنای پروانه نقش کسی که از شنا کردن پروانه در استخر فیلم گرفته‌، را بازی می کند.

عکس آبان عسکری در فیلم شنای پروانه

لیست بهترین فیلم های آبان عسکری

  • فیلم سینمایی «مات» به کارگردانی صبا کاظمی
  • «سوفی و دیوانه» به کارگردانی مهدی کرم پور
  • «شنای پروانه» به کارگردانی محمد کارت

عکس های آبان عسکری و همسرش؛ محمد کارت

این دو هنرمند زندگی عاشقانه ای دارند و محمد کارت چندین پست در صفحه اینستاگرامش برای تبریک تولد همسرش آبان عسکری منتشر کرده و در تمام این پست ها او را “رفیق” خطاب کرده است.

پست محمد کارت برای تولد همسرش

مگ تک

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.