بیوگرافی امیر مقاره بازیگر نقش ارشد سریال جزیره

زندگینامه امیر مقاره خواننده ماکان بند

در این مطلب بیوگرافی خواننده و بازیگر محبوب، امیر مقاره را با شما به اشتراک می گذاریم.

در این پست بیوگرافی امیر مقاره خواننده معروف گروه ماکان بند را با شما به اشتراک می گذاریم. امیر مقاره در ابتدای تشکیل این گروه چند آهنگ معروف به نام «دیونه بازی»، «هر بار این درو» و «دلگیری» را با سرپرستی آقای میلاد نیکزاد منتشر کردند و به تازگی در عرصه بازیگری نیز خوش درخشید.

بیوگرافی امیر مقاره خواننده ماکان بند

امیر مقاره که بیشتر به عنوان یکی از اعضای گروه ماکان بند شناخته می شود متولد 3 دی 1374 میباشد. امیر مقاره یکی از سلبریتی های معروف و پرطرفدار است که علاوه بر خوانندگی اخیر در عرصه بازیگری نیز فعالیت دارد.

امیر مقاره دارای مدرک تحصیلی دیپلم بوده و فاقد تحصیلات دانشگاهی می باشد. وی در یکی از مصاحبه های خود گفت : از دوران نوجوانی به طور جدی شعر نوشتن را آغاز و دنبال کردم و پس از مدتی به صورت خود آموز یادگیری نواختن ساز «گیتار» را شروع کرد. برای فعالیت خوانندگی دوره های کامل سلفژ را گذراند.

جالب است که بدانید، امیر مقاره برای کسب درامد روزمره خود، مدتی به عنوان پیم موتوری کار می کرد تا اینکه تصمیم گرفت کار خوانندگی را به طور جدی شروع کند و کار کردن در پیک موتوری را رها کرد.

امیر مقاره اظهار دارد حس خوبی که نسبت به آهنگ های محسن چاوشی داشته است او را ترغیب کرده تا به دنبال خوانندگی برود.

اون در سال 1393 که تنها 16 سال داشته است با جمعی از دوستان خودش یک آهنگ را اجرا و برای رادیو جوان نیز فرستاد. همچنین اون می گوید در آن زمان که معروف نشده بود مدتی را به عنوان فتو مدل با چندین برند ایرانی همکاری کرده است.

در سال 1394 شانس خود را برای ورود به گروه آقای یاشار خسروی ( آهنگساز) امتحان کرد که پس مدتی به همراه (رهام هادیان و یاشار خسروی) گروه موسیقی «ماکان بند» را تشکیل دادند.

دلیل انتخاب نام “ماکان بند”

اسم ماکان بند برگرفته از کلمه ماکان که ریشه دیلمی دارد. به معنای شجاعت تعبیر می شود و همچنین نام یکی از پسران حاکم مازندران در قرن 14 بوده است. شهرت این گروه با آهنگ «هربار این درو» و قطعه «دلگیری» شروع شد و با انتشار اولین آلبوم، موفق شدند توجهات زیادی را به خود جلب کنند.

امیر مقاره و همسرش

امیر مقاره در حال حاضر مجرد می باشد. در آن زمان که امیر مقاره به تازه به شهرت رسیده بود، حاشیه ای کوتاه مدت به عنوان فیلم امیر مقاره و دوست دخترش درست شده بود که توسط وی تکذیب شد.

امیر مقاره در سریال جزیره

عکس امیر مقاره در سریال جزیره
عکس امیر مقاره در سریال جزیره

امیر مقاره در سال 1400 به عنوان بازیگر در سریال خانگی «جزیره» به کارگردانی سیروس مقدم مشغول به فعالیت شد و با بازیگرانی مثل مینا وحید، محمدرضا فروتن، میترا حجار، هنگامه قاضیانی، حسام منظور هم بازی شد. این خواننده و بازیگر با استعداد همواره در تیم فوتبال هنرمندان نیز ورزش را خیلی جدی دنبال می کند.

امیر مقاره در سریال خانگی جزیره، نقش ارشد شاهنگ را ایفا می کند. موضوع سریال جزیره درباره صحرا خبرنگار جسوری است که پس از یک شکست عشقی، به دنبال برابری با ارشد شاهنگ (امیر مقاره)، معشوق خود که از خانواده اصیل و ثروتمندی بوده تصمیمات ماجراجویانه‌ای گرفته و وارد روابط تجاری خطرناک و پیچیده‌ای می‌شود که زندگی او و خانواده شاهنگ را دست‌خوش تغییرات اساسی می‌کند.

پیج اینستاگرام امیر مقاره

امیر مقاره با آیدی amirmaghare_official در حال حاضر با 2 میلیون نفر دنبال در اینستاگرام فعالیت دارد. در ادامه برخی از عکس های امیر مقاره در اینستاگرام را مشاهده می نمایید.

عکس امیر مقاره در اینستاگرام

«عکس جدید امیر مقاره در اینستاگرام»

عکس امیر مقاره در صفحه اینستاگرام

«عکس امیر مقاره در صفحه اینستاگرام»

عکس های جدید امیر مقاره در صفحه اینستاگرام

«عکس های جدید امیر مقاره در صفحه اینستاگرام»

عکس امیر مقاره بازیگر سریال جزیره

«عکس امیر مقاره بازیگر سریال جزیره»

عکس امیر مقاره در سریال جزیره
عکس امیر مقاره در سریال جزیره

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

عکس جدید امیر مقاره خواننده ماکان بند
عکس جدید امیر مقاره خواننده ماکان بند
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.