بیوگرافی هانیه پیروزرام بلاگر معروف مد و لباس + عکس های جدید

در این مطلب بیوگرافی هانیه پیروزرام بلاگر معروف مد و لباس که به تازگی مزون خود در زعفرانیه را افتتاح کرده، خدمت شما عزیزان ارائه می دهیم. این روز ها که بازار خرید های آنلاین به لطف ویروس کرونا بسیار داغ تر از قبل شده و بلاگر ها نقش مهمی در معرفی فروشگاه های مختلف به هواداران خود دارند در اصل آنها با معرفی فروشگاه های اینترنتی آنها را به نوعی تضمین می نمایند. در ادامه با این بلاگر معروف مد و لباس که بسیار چهره زیبایی هم دارد آشنا خواهیم شد.

بیوگرافی آناشید حسینی عروس سابق سفیر دانمارک

بیوگرافی هانیه پیروزرام

هانبه پیروزرام متولد 76 بلاگر معروف در اینستاگرام می باشد که اکنون از مزون خود در زغفرانیه رو نمایی کرد و البته با واکنش بسیاری از هوادارانش روبرو شد زیرا برای آنها این سوال مطرح بود که یک دختر جوان 32 ساله چطور می تواند از پس هزینه افتتاح یک مزون در زعفرانیه تهران برآید؟

که در پاسخ به این سوال خوهران هانیه پیروزرام در روز افتتاحیه مزون وی گفتند : هانیه صفر تا صد هزینه های مزونش را خود پرداخت نموده  و از پدرمان هیچ کمکی را قبول نکرده است.

این دختر باهوش با شناخت سلایق و علایق مردم توانسته با انتشار عکس و تصاویر زیبا و باحجاب طرفداران بسیاری را جذب صفحه خود کند.

بیوگرافی پردیس پورعابدینی بازیگر نقش مانلی در سریال آقازاده

هانیه پیروزرام و اینستاگرامش

آدرس صفحه اینستاگرام هانیه پیروزرام honeyprr می باشد و اکنون دارای 327 هزار دنبال کننده می باشد. وی چندی پیش با انتشار عکس از خواندن نماز و راز و نیاز خود در استوری اینستاگرام، خود را مورد قضاوت برخی از هوادارانش قرار داد. برخی از افراد او را ریاکار خطاب کردند و برخی او را معتقد و بسیار بیریا دانستند.

عکس هانیه پیروزرام در حال نماز خواندن
عکس هانیه پیروزرام در حال نماز خواندن

عکس های هانیه پیروزرام در اینستاگرام

عکس های جدید هانیه پیروزرام در اینستاگرام

«عکس های جدید هانیه پیروزرام در اینستاگرام»

عکس هانیه پیروزرام

عکس هانیه پیروزرام در اینستاگرام

«عکس هانیه پیروزرام در اینستاگرام»

عکس های اینستاگرام هانیه پیروزرام

«عکس های اینستاگرام هانیه پیروزرام»

عکس های هانیه پیروزرام در اینستاگرام

گالری عکس های جدید هانیه پیروزرام 

 

فروشگاه قطعات آسانسور

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید