بیوگرافی خابی لیم + دلیل شهرت این تیکی تاکر و اینفلوئنسر سیاه پوست

بیوگرافی کامل خابیلیم “Khaby Lame” (دلیل شهرت، سن، قد، وزن، ارزش دارایی، دوست دختر و …) را دراین پست بخوانید.

هماطور که می دانید خابی لیم (Khaby Lame) کسی است که به غیر از محبوب بودن در سراسر دنیا دومین اکانت از نظر تعداد فالوور را دارد. البته که اینستاگرام و تیک تاک او هم خیلی فالوئر دارند. ستاره سرشناس اپلیکیشن تیک تاک توانست در تاریخ 22 ژوئن سال 2022، چالی دی آمیلیو، دارنده مقام اول از نظر تعداد فالوئر در اپلیکیشن تیک تاک را پشت سر بگذارد و در این میان مقام اول را کسب کند.

خابی جدایی از تیکی تاکر بودن، گیمر و اینفلوئنسر هم هست. تیلور لورنز و جیسون هورویتز، از منتقدین برتر نیویورک تایمز، سبک تاثیر او در رسانه های اجتماعی را با واژه هایی مانند «خالص و ناب» توصیف می کنند. در ادامه این پست بیوگرافی خابی لیم؛ تیکی تاکر و بلاگر نابغه سیاه پوست را مطالعه می کنید.

مطالب پیشنهادی: تفاوت بلاگر با اینفلوئنسر

زندگینامه خابی لیم تیکی تاکر

زندگینامه خابی لیم تیکی تاکر

خابی لیم آکا خابانه لیم (aka Khabane Lame) چهره سرشناس در اپلیکیشن تیک تاک و اینستاگرام؛ 9 مارچ سال 2000 به دنیا آمده و این سیاه پوست موفق در حال حاضر فقط 22 سال سن دارد. این چهره خلاق سنگالی در تیک تاک ویدیو منتشر کرده یا اینکه به ویدیو منتشر شده از دیگران واکنش نشان می دهد. یکی دیگر از جذابیت های ویدیو های فان خابی، به چالش کشیدن ویدیو هایی است که در مورد طرفندهای ساده تر کردن کارای روزمره هستند اما خیلی عجیب و غریبند! خابی با ساخت ویدیو های فان و بدون اینکه کلمه ای حرف بزند در دنیا شناخته شد. او توانسته به همین سادگی سرمایه زیادی کسب کرده و با برندهای معروف دنیا قرارداد ببندد.

حضور خابی در جشنواره فیلم ونیز

خابی در سپتامبر سال 2021 مهمان ویژه فیلم نامه نویس مطرح، خاویر جیانولی بر فرش قرمز فیلم «توهمات گمشده» در جشنواره فیلم ونیز بود. خابی ستاره ای نو ظهور است که توانست در ژانویه 2022 با Hugo Boss قرارداد همکاری چند ساله ببندد. همچنین خابی در ژانویه 2023 در #BeYourOwnBoss  هم دیده شد.

پروفایل خابی در یک نگاه

نامخابی لیم
نام مستعارالیاس خابی لیم
جنسیتمرد
تاریخ تولدتاریخ تولد: 9 مارچ سال 2000
معروف به خاطر ویدوی های تیک تاک
حرفهچهره سرشناس رسانه ای، تیکی تاکر، اینفلوئنسر اینستاگرام و تولید کننده بازی های ویدیویی
محل تولدچیواسو، تورین، ایتالیا
ملیتایتالیایی با رگ و ریشه های آفریقایی
دیناسلام
ارزش دارایی ها 15 میلیون دلار

دوران کودکی خابی لیم چهره مشهور اینستاگرام

خابی در شهر چیواسو، تورین ایتالیا و در خانواده ای مسیحی به دنیا آمده است. البته او رگ و ریشه های آفریقایی دارد اما بارها و بارها گفته که برای اثبات هویتش نیازی به برگه های معرف نداشته و همیشه خودش را ایتالیایی می داند. این ستاره مقید به دین اسلام بوده و از این رو خود را پایبند به رسوم خانوادگی اش نمی داند.

مشخصات فیزیکی؛ قد و وزن خابی لیم

قد 185 سانتی متر
وزن75 کیلوگرم
رنگ چشم سیاه
رنگ مو رنگ مو: سیاه

خانواده و دوست دختر خابی لیم

دوست دختر خابی لیم

پدر و مادر خابی از مسیحی های مقید و پایبند غرب آفریقا بوده و در سنگال زندگی می کردند. خابی بیشتر عمر خود در چیواسو ایتالیا را در یتیم خانه بزرگ شده است. بر اساس گزارشات رسانه ها پدر او کارآفرین و سازنده خانه بوده است. هر چند بارها از او، دوستان و خانواده اش در اینترنت عکس هایی دیده ایم، هنوز در مورد نام پدر و مادر و برادر و خواهران خابی اطلاعاتی منتشر نشده است. خابی در سال 2020 با دختری از سیاکا به نام زایرا نوچی نامزد کرده است. خابی تصویر خودش را در کنار زایرا در ایسنتا پشت کرده بود و به نظر می رسد این زوج رابطه خیلی خوبی هم دارند.

تحصیلات خابی

دوران اولیه تحصیلات خالی در دبیرستانی محلی در چیواسو ایتالیا گذشت. پس از این زمانی که خابی 14 سال داشت پدر و مادرش او را به مدرسه ای به نام کوارانیک در نزدیکی داکار فرستادند تا موقتا آنجا مشغول به تحصیل شود. پس از این خابی به دانشگاهی خصوصی رفته و دوران تحصیلاتش را آنجا به اتمام رساند. خابی در دوران کودکی عاشق ورزش هایی مانند فوتبال و بستکبال بوده و در تیم های مدرسه ای هم بازی می کرده است. خابی در تیم بسکتبال مدvسه تا رده های بالا هم رفته و بسیار موفق بوده است.

زندگی حرفه ای خابی لیم به عنوان تیکی تاکر

خابی پست گذاشتن در تیک تاک را در حالی شروع کرد که شغلش را به علت پاندمی کرونا از دست داده بود و دیگر راهی برای پول درآوردن نداشت. اولین ویدیو های خابی به ایتالیایی بوده، زیرنویس داشته و اکثرا همراه با رقص و بازیهای ویدیویی هستند. علت محبوبیت خابی واکنش نشان دادن به ویدیوهایی بود که کارهای بسیار ساده زندگی روزمره را پیچیده می کنند. او بدون حتی یک کلمه حرف زدن؛ این ویدیوها را به چالش کشیده و نشان می داد که کارها خیلی راحت تر از آنچه اکثرا فکر می کنند انجام شدنی است.

ارزش دارایی های خابی لیم

بر اساس گزارشات به دست آمده خابی لیم تا سال 2022، 15 میلیون دلار درآمد کسب کرده است. قسمت اعظم ای درآمد از اکانت تیک تاک و اینستاگرام او بوده و باقی اش هم به بیزینس های دیگر او برمی گردد.

حقایقی در مورد زندگی خابی

حقایقی در مورد زندگی خابی
 • لی بروان، بازیکن حرفه ای بسکتبال در لیگ NBA ورزشکار مورد علاقه خابی است.
 • خابی در دوران دبیرستان در مسابقات بسکتبال شرکت کرده و در این زمینه خیلی هم موفق بوده است.
 • خابی در ماه مارچ 2020 به علت همه گیری کرونا کارش را در کمپانی تولیدی CNC از دست داد.
 • او توانست در تاریخ 8 اکتبر سال 2020 به عنوان یک اینفلوئنسر به آژانس آمادمیا بپیوندد.
 • خابی در مراسم معرفی مانودل لوکاتلی در باشگاه یوونتوس ستاره همراه مجری برنامه بود.
 • این ستاره بیشترین تعداد فالوور را در اپلیکیشن تیک تاک دارد.
 • مدیر برنامه های رسانه های اجتماعی خابی ریجیو آلساندرو است.
 • ریجیو چهره ای است که برنامه های 179 سلبریتی فعال در رسانه های اجتماعی را مدیریت می کند.
 • باقی رسانه های اجتماعی خابی هم تعداد دنبال کننده بسیار بالایی دارند.
 • اولین پست خابی در اینستاگرام در تاریخ 25 ژانویه سال 2017 بوده است.
 • سفر کردن به جاهای مختلف دنیا یکی از تفریحات مورد علاقه خابی و دوستانش است.
 • اولین قرارداد خابی با مجله ای در دسامبر سال 2020 رقم خورد.

سوالات متداول در مورد خابی لیم

خابی لم کیست؟

خابی لیم یکی از چهره های سنگالی-ایتالیایی تیک تاک بوده و به خلاقیت در بازنشر ویدیو ها معروف است. خابی ویدیو هایی که زندگی روزمره را بیش از حد پیچیده نشان می دهند انتخاب کرده و بدون حتی یک کلمه حرف نشان می دهد که زندگی خیلی ساده تر از این حرف هاست. او توانسته از این راه درآمد قابل توجهی کسب کند.

خابی لیم چند سال دارد؟

خابی در سال 2022، 22 ساله شده است.

دلیل محبوبیت خابی چیست؟

خابی یک تیکی تاکر بین المللی و یک کمدین سرشناس است. ویدیو های خابی در تیک تاک و واکنش های او به ویدیو های دیگران علت اصلی محبوبیت اوست. خابی جدایی از تیکی تاکر بودن، گیمر، اینفلوئنسر، و تولید کننده محتوا در رسانه های اجتماعی هم هست.

مگ تک

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.