بیوگرافی دختر سریال آقازاده (پردیس پور عابدینی بازیگر نقش مانلی)

در این مطلب بیوگرافی کامل پردیس پورعابدینی بازیگر نقش مانلی و راضیه در سریال آقازاده را در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم. این روزها شاهد پخش سریال آقازاده به صورت نمایش خانگی هستیم. پردیس پورعابدینی نقش اول زن این سریال است. کارگردان این سریال آقای صمد بهرنگی است که بازیگران بسیار خوبی را برای این سریال جذاب منتخب نموده.

این سریال از تابستان سال 99 پخش شده است و موضوعی سیاسی اجتماعی دارد و با نقش‌آفرینی پردیس پورعابدینی شروع می‌شود. بازیگرانی از جمله سینا مهراد (برادر سارا سهیلی) ،مهدی سلطانی، امیر آقایی، امین حیایی، کامبیز دیرباز، نیکی کریمی و لعیا زنگنه در سریال آقازاده ایفای نقش نمودند. سریال آقازاده دو شخصیت اصلی دارد که شخص اصلی زن آن مانلی و یا مرضیه است که پردیس پور عابدینی آن را ایفا می نماید. در ادامه این مطلب زندگینامه ابن بازیگر جوان و خوش سیما آشنا می سازیم.

بیوگرافی کامل پردیس احمدیه به همسرش

بیوگرافی کامل پردیس پورعابدینی بازیگر نقش مرضیه در سریال آقازاده

پردیس پور عابدینی در تاریخ 22 فروردین 1379 متولد شده است و در نقش مانلی در سریال آقا زاده را در سن 19-20 سالگی بازی کرده است. او بازیگری را با تئاتر شروع کرده است. تحصیلات دانشکاهی او در رشته هنر می باشد. درباره زندگی شخصی او اطلاعات کاملی در دسترس نیست او یک خواهر به نام نسیم دارد و پدر ایشان آقای بابک پورعابدینی مهندس الکترونیک و مدیرعامل شرکت سوفار هستند.

پیج اینستاگرام او هم اکنون نزدیک به 90 هزار دنبال کننده دارد و نشان می دهد او با بازی در سریال آقازاده به شهرت کافی رسیده است.

آدرس پیج اینستاگرام پردیس پورعابدینی : pardis.pourabedini

او حدود 2 سال پیش (سال 97) در کلاس بازیگری آموزشگاه استاد مسعود کیمیایی شرکت کرده و اولین تجربه بازیگری او در سریال آقازاده است اما قبل از آن نیز تجربه بازی در تئاتر را در کارنامه هنری خود به ثبت رسانده.

وی بازی قابل قبولی را در نمایش قصه ظهر جمعه به نویسندگی سیدمحمد مساوات و طراحی و کارگردانی نسیم ادبی که بهار سال 1398 برگزار می شد شرکت داشت و بازی قابل قبولی نیز در این نمایش ارائه داد.

خانم نسیم ادبی بازی او را در جشنواره تئاتر دانشجویی ثمر برگزار می شد دید و او را برای نمایش «قصه ظهر جمعه» انتخاب کرد که این نمایش در تماشاخانه سپند اجرا می شد. بازی او در این نمایش توجه بسیاری از اهالی دنیای هنر را جلب کرد.

پردیس پورعابدینی از بازی در سریال آقازاده راضیت خلاطر کافی داشته و در این رابطه می گوید “من خودم باید در چهار پنج کار سینمایی بازی می‌کردم تا تجربه همبازی شدن با این بازیگران حرفه‌ای و باتجربه نصیبم می‌شد. برای من که در ابتدای مسیر یادگیری هستم، «آقازاده» مثل یک دانشگاه بود. درست است که هنوز خیلی چیزها برای یاد گرفتن پیش رویم هست اما همین اولین گام درس‌های فراوانی برای من داشت.”

او در صفحه اینستاگرم شخصی خود از همه بازیگران و عوامل سریال آقازاده تشکر کرده و می گوید: “همه با دل و جون زحمت كشيدند که سریال آقازاده به دل مردم بشينه و حرفي براي گفتن داشته باشه. ممنونم از همه كه تلاش كردن كم و كاستي هاي من پوشيده بشه كه خوب ديده بشم ، بچه هاي پشت صحنه كه واقعا زحمت كشيدن و عرق ريختند.”

باعث افتخار بود ، حضور من در اين پروژه و در كنار بازيگراني كه به من خيلي كمك كردند و ازشون ياد گرفتم ممنونم از آقاي عنقا و آقاي توفيقي كه به من اعتماد كردند و اين فرصت ارزشمند رو به من دادند ، و پدرانه در كنار من بودند .”

عکس های اینستاگرام پردیس پورعابدینی

عکس های اینستاگرام پردیس پورعابدینی

»عکس های اینستاگرام پردیس پورعابدینی بازیگر نقش مانلی در سریال آقازاده«

عکس های پیج اینستاگرام پردیس پورعابدینی
عکس های پیج اینستاگرام پردیس پورعابدینی

پردیس پورعابدینی و همسرش

پردیس پور عابدینی در حال حاضر مجرد بوده و ازدواج نکرده است و او عکس هایی که به نام همسر پردیس پورعابدینی در شبکه های اجتماعی منتشر شده را تکذیب نمود.

بیشتر بخوانید: اسامی بازیگران زن مجرد ایرانی

عکس پردیس عابدینی در سریال آقازاده

عکس پردیس پورعابدینی و سینا مهراد در سریال آقازاده
عکس پردیس پورعابدینی و سینا مهراد در سریال آقازاده

»عکس پردیس عابدینی و سینا مهراد در سریال آقازاده«

پردیس پورعابدینی بازیپر نقش راضیه در سریال آقازادهعکس پردیس عابدینی و امیر آقایی در سریال آقازاده

»عکس پردیس عابدینی و امیر آقایی در سریال آقازاده«

عکس های اینستاگرامی پردیس پورعابدینی

»عکس های اینستاگرامی پردیس پورعابدینی«

عکس های پیج اینستاگرام پردیس پورعابدینی

»عکس های پیج اینستاگرام پردیس پورعابدینی«

عکس ها پردیس پورعابدینی در اینستاگرام
عکس ها پردیس پورعابدینی در اینستاگرام
فروشگاه قطعات آسانسور

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید