بیوگرافی صابر کاظمی بازیکن والیبال تیم ملی ایران

بیوگرافی صابر کاظمی والیبالیست

صابر کاظمی جوان والیبالیست ایرانی است که برای تیم ملی والیبال ایران بازی می کند و به خوبی در این تیم می درخشد. او برای تیم باشگاهی زراعت بانک آنکارا بازی می کند.

بازیکن جوان و قد بلند تیم والیبال ایران، صابر کاظمی در تیم باشگاه زراعت آنکارا بازی می کند و این روزها نام او را در گزارش های بازی های لیگ جهانی والیبال زیاد می شنویم. اگر درباره بیوگرافی این بازیکن رشید و آماده کنجکاو هستید ادامه این مطلب را بخوانید.

بیوگرافی صابر کاظمی بازیکن والیبال تیم ملی ایران

صابر کاظمی در تاریخ 3 دی ماه در سال 1377 زاده شده است. او متولد شهرستان آق قلای استان گلستان است. او به دلیل قد بلند و تشویق خانواده ورزش والیبال را انتخاب کرده است و از زمانی که کلاس پنجم بوده والیبال را آغاز کرده است. صابر اولین قرارداد خود را با تیم زیر گروه میدان آق قلا بسته است.

او توانست با تلاش و بازی های خوبش استعدادش را به اثبات برساند و در عرصه والیبال به موفقیت های بسیاری دست یابد. صابر کاظمی در مسابقات والیبال در پست پشت خط زنی جایگاه خوبی را کسب کرده است. او دارای قد 2 متر و 5 سانتی متر است.

بیوگرافی صابر کاظمی

حضور صابر کاظمی در تیم ملی والیبال

صابر برای حضور در تیم ملی تحت نظر محمد وکیلی بوده و تست داده است. صابر کاظمی پس از تایید برای بازی  در تیم ملی والیبال در سال 2018 اولین بازی ملی خود را در تیم ملی والیبال بزرگسالان در مقابل تیم ایتالیا انجام داد. او در بازی های لیگ ملت های والیبال، هشتمین بازی خود را در مقابل بزریل انجام داد که متاسفانه ایران در این بازی 3 بر 2 شکست خورد اما صابر در این بازی با  کسب 15 امتیاز، امتیاز آورترین بازیکن زمین مسابقه بود.

بیوگرافی صابر کاظمی

یکی دیگر از افتخارات او حضور در باری های لیگ ملت های والیبال سال 2021 می باشد که عنوان برترین بازیکن هفته و امتیازآورترین بازیکن را در این رقابت کانادا و ایران به دست آورده است.

عنوان بهترین بازیکن جام سردار سلیمانی (لیگ برتر والیبال ایران) نیز در کارنامه اون دیده می شود.

اینستاگرام صابر کاظمی

صابر کاظمی با نام saberkazemi11org دراینستاگرام فعالیت می کند و در حدود 70k دنبال کننده دارد. پست های بالایی در این صفحه به اشتراک نگداشته است و به آن وابسته نیست.

صابر کاظمی می گوید در روز هایی که زمان استراحت اوست و تمرینی ندارد یا مصدوم است تلاش می کند از والیبال دور نباشد و با انجام ورزش های سبک، بدن خود را آماده نگه می دارد.

بیوگرافی صابر کاظمی

صابر کاظمی در لیگ والیبال داخلی

او پس از بازی های خوبش در لیگ ملت های آسیای سال 2018 مورد توجه مسئولان باشگاه زراعت بانک ترکیه قرار گرفته شد و به قراردادی به مدت 1 سال با آن ها امضا کرد و این انتقال او را به جوان ترین لژیونر تاریخ والیبال ایران تبدیل کرد.  پس از آن با تیم کاله مازندران به مدت 5 سال قرارداد بست. او در تیم کاله پیراهن شماره 19 را بر تن داشت. این قرارداد سال 95 امضا شد و تا سال 1400 ادامه داشت.

بیوگرافی صابر کاظمی بیوگرافی صابر کاظمی بیوگرافی صابر کاظمی

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.