بیوگرافی یلدا گل شریفی مدل موفق ایرانی + عکس همسر و فرزندان

در این پست می خواهیم به بیوگرافی یلدا گل شریفی بپردازیم و او را معرفی کنیم، با سایت مینویسم همراه باشید. یلدا گل شریفی در زمینه مدلینگ، فیتنس و زیبایی فعالیت می کند. در ادامه عکس هایی از همسر و فرزندان یلدا گل شریفی را مشاهده خواهید کرد.

در بخش بیوگرافی سایت مینویسم به شرح زندگی نامه افراد معروف می پردازیم و بیوگرافی افراد مختلف مانند بیوگرافی بایگران، بیوگرافی فوتبالیست ها، بیوگرافی خوانندگان و … آورده شده است برای مشاهده تمامی بیوگرافی های موجود در سایت مینویسم به بخش بیوگرافی مراجعه کنید.

بیوگرافی یلدا گل شریفی

یلدا گل شریفی مدل معروف ایرانی در سال 1365 (1986 میلادی) در کویت متولد شده است، او متاهل است و دارای دو فرزند دختر 10 و 7 ساله با نام های ساشا و لیلی می باشد.

بیوگرافی یلدا گل شریفی: همسر یلدا گل شریفی
یلدا گل شریفی و همسرش
بیوگرافی یلدا گل شریفی: فرزندان و همسر
همسر و فرزندان یلدا گل شریفی

یلدا گل شریفی و فرزندانش

یلدا گل شریفی و دخترش

اینستاگرام یلدا گل شریفی: ygolsharifi

بیو گرافی یلدا گل شریفی

یلدا گل شریفی مدل ایرانی

یلدا گل شریفی تا به امروز با برندهای بزرگی چون Swarovski , Mouawad , Philipp Plein , Messika , Yeprem , L’OREAL همکاری داشته است.

او یکی از مدل های موفق ایرانی می باشد که دارای یک فروشگاه آنلاین لباس به نام  Madame Bijouxx می باشد.

یلدا گل شریفی تبلیغات ست رنگارنگ لوکس از برند لبنانی Mouawad انجام داده است.

تبلیغات ست رنگارنگ یلدا گل شریفی: ست رنگارنگ لوکس از برند لبنانی Mouawad مجموعا با 31/18 قیراط یاقوت قرمز، 272/66 قیراط یاقوت کبود و 14/27 قیراط الماس بی رنگ تزئین شده است.

تبلیغات ست رنگارنگ یلدا

تبلیغ ست رنگارنگ یلدا گل شریفی

تبلیغات انگشتر کشیده یلدا گل شریفی: یلدا گل شریفی در یکی دیگر از کلیپ های تبلیغاتی، انگشتر کشیده لوکس WildFire از برند لبنانی Yeprem که از طلای سفید 18 عیار ساخته شده و با الماس های مارکیز و الماس بی رنگ تزئین شده و بیش از 18000 دلار قیمت دارد، در دست دارد و تبلیغات آن را انجام داده است.

تبلیغات انگشتر کشیده یلدا گل شریفی

تبلیغات انگشتر چند شاخه یدا گل شریفی: یدا گل شریفی همچنین تبلیغات انگشتر چندشاخه زیبای Claw از این برند لبنانی با 1/8 قیراط الماس دایره شکل و 4/06 قیراط الماس مارکیز تزئین شده و بیش از 17000 دلار قیمت دارد را انجام داده است.

تبلیغ انگشتر چند شاخه یلدا گل شریفی

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.