مرور رده

بیوگرافی

بیوگرافی یا زندگی‌نامه سبکی در ادبیات و باقی رسانه‌ها به معنی شرح و روند زندگی یک فرد می باشد . بیشتر بیوگرافی ها براساس دستنویس های واقعی از آن فرد می باشد که جمع آوری شده است . یک زندگی‌نامه معمولا شامل محل تولد و سال تولد و و همچنین توضیح و تحلیل اتفاقات و رویدادهای زندگی فرد می باشد . بیوگرافی هنرمندان به زبان انگلیسی Biography of artists معنی میشود .

بیوگرافی آبان عسکری؛ خواهر جاوید در سریال یاغی

در این مطلب بیوگرافی کامل آبان عسکری بازیگر نقش عاطفه قنبرزاده در سریال یاغی که همسر واقعی محمد کارت کارگردان این مجموعه می باشد را به همراه لیست بهترین فیلم هایش با شما علاقه مندان به اشتراک می گذاریم.

بیوگرافی بازیگران سریال آشنایی با مادر (تد، مارشال و …)

مدت زمان تخمینی مطالعه: 22 دقیقه مخاطبان مطلب امروز من، قطعا شخصیت های متفاوتی هستنند. به نظر من کسی بیوگرافی بازیگران سریال «آشنایی با مادر» را در مرورگر گوگل جستجو می کند که 9 فصل این سریال کمدی امریکایی را دیده باشد واکنون می خواهید

بیوگرافی رابرت داونی جونیور؛ ماجرای مصرف ماری جوانا در ۶ سالگی!

در این مطلب بیوگرافی کامل رابرت داونی جونیزو، ستاره فیلم های مارول (مرد آهنی، انتقام جویان و ...) را به همراه ماجرای مصرف ماری جوانا از سن 6 سالگی همراه پدرش را با شما علاقه مندان به اشتراک می گذاریم.

بیوگرافی علی شادمان؛ بازیگر با استعدادی که یاغی شد

این روزها علی شادمان در سریال یاغی (جاوید) به یک شخصیت پرطرفدار تبدیل شده و ممکن است سوالاتی درمورد سن علی شادمان، خانواده علی شادمان و یا همسر علی شادمان برای شما ایجاد شده باشد. در این مطلب بیوگرافی علی شادمان را با شما به اشتراک گذاشته…

عکس های بچه های شکیرا و پیکه + بیوگرافی

متاسفانه شکیرا و پیکه با اتنشار بیانیه ای بر شایعات مبنی بر جدایی مهر تایید زدند. ما در این مطلب عکس های بچه های شکیرا و پیکه را به همراه خلاصه ای از بیوگرافی و نحوه آشنایی این دو سلبریتی را با شما به اشتراک می گذاریم.