معرفی بوگاتی شیرون
بهترین روش سرمایه گذاری برای کودکان

Bugatti Chiron یک هایپر کار(ابرخودرو) ی عالی برای طی کردن مسافت های زیاد باشد. در این مطلب قصد داریم تا

در حالی که بسیاری از مردم می گویند یک اتومبیل عالی برای مسافت های زیاد و سفرهای طولانی، اتومبیلی است که به اندازه ی کافی بزرگ و جادار باشد، آخرین گزینه های سرگرمی رسانه ای را داشته باشد و از نظر مصرف سوخت مقرون به صرفه باشد، افرادی نیز هستند که وقتی پشت فرمان می نشینند، بیشتر به مسافتی که طی می کنند، توجه دارند.

به منظور عبور از شهرها، کشورها و یا قاره ها، طی کردن تا حد امکان مسافت با بالاترین سرعت ممکن(مجاز) شما را در زمان کمتری به مقصد می رساند. برای علاقمندان، بخشی از سفر، اتومبیل با سرعت بالاست و چه اتومبیلی بهتر از بوگاتی شیرون شما را در کمترین زمان به مقصد خواهد رساند؟

بیشتر بخوانید: معرفی ۱۰ خودرو برتر سال ۲۰۱۹ از نگاه یک مجله معتبر

معرفی بوگاتی شیرون در این ویدیو

در ویدیوی زیر، ستاره ی یوتیوب آقای JWW برای ملاقات با جرم، مالک کارلینک اینترنشنال، یک کسب و کار معتبر واردات خودرو که اتفاقاً نزدیک مرز آلمان و اتوبان آن قرار گرفته، به هلند سفر می کند. از قرار معلوم جرم صاحب اتومبیل های بسیار گران قیمت و بسیار سریع نیز می باشد و به آقای JWW این پیشنهاد داده شد تا هر اتومبیلی را که می خواهد از گاراژ انتخاب کند و با آن دوری بزند.

این اتومبیل شخصی جرم است و او از این هیولای ۱۵۰۰ اسب بخاری برای رفت و آمد روزانه استفاده می کند. در واقع، مشخصات این اتومبیل بسیار شخصی است، چنانچه هر یک از المان های فضای داخلی اتومبیل می تواند طبق سلیقه ی خریدار تغییر یابد. در این مورد، الگوی استتار ایجاد شده توسط اندی وارهول به عنوان قطعه ی اصلی این شیرون سبز انتخاب شد و در واقع، یک اتومبیل منحصر به فرد را به وجود آورد.

عکس بوگاتی شیرونفضای داخلی شیرون بی عیب و نقص و طبق بالاترین استانداردها با داشتن چرم نرم و انعطاف پذیر، مواد آلومینیومی و طراحی مینیمالیستی ساخته شده است که به راننده این امکان را می دهد تا بر رانندگی تمرکز نماید. در حالی که بسیاری از اتومبیل ها ممکن است دو تا سه صفحه ی لمسی داشته باشند، شیرون تنها چند دکمه برای کنترل آب و هوا و مودهای رانندگی دارد و آن حتی دارای یک سرعت سنج آنالوگ است که در کنار صفحه نمایش های چندمنظوره ی کوچکی که فقط اطلاعات مهم را نشان می دهند، قرار می گیرد.

عکس فضای داخلی بوگاتی شیرونمهم تر از همه این است که اکثر اتومبیل هایی که سرعت بالایی دارند، باید با برخی از مناطق سازگاری یابند که این موضوع باعث می شود تا سواری با آن ها برای مدت زمان طولانی به خاطر مناسب نبودن طی سفر و تغییرات فضای داخلی، ناراحت به نظر رسد. شیرون می تواند سریع حرکت کند و همچنان سفر کردن با آن راحت باشد، که این ویژگی شیرون را به یکی از هایپرکارهای(hypercar) نوع خود به خاطر داشتن گزینه های نامحدود در اتوبان آلمان، تبدیل کرده است.

ونیسا

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید