۱۳ کارتون برتر برای یادگیری انگلیسی در سال های اخیر

بخش خنده دار و سرگرم کننده: 13 کارتون برتر برای یادگیری انگلیسی

رنگ های روشن، موارد اکشن زیاد، انیمیشن، موسیقی خوش ذوق، طنز زیاد – مواردی هستند با استفاده از این موارد کارتون های انگلیسی پیدا می کنید!

شما تلویزیون را روشن می کنید و به دنبال یک برنامه خوب انگلیسی برای یادگیری زبان انگلیسی هستید، اما کارتون برای کودک در حال پخش است.

صبر کنید، کانال را تغییر ندهید! موارد زیادی وجود دارند که می توانید از محتوای کودکان یاد بگیرید.

شما می توانید از کارتون های کودکان همانند برنامه ها یا فیلم های دیگر، برای یادگیری زبان انگلیسی استفاده کنید.

بعضی اوقات آن ها حتی بهتر نیز می باشند!

ما می دانیم چه فکری می کنید …

 

کارتون تنها مخصوص کودکان نیستید؟

اصلا!

بسیاری از کارتون ها برای تماشای تمام سنین سرگرم کننده می باشند. تمام کارتون ها مخصوص کودکان نیستند – “سیمپسون ها” و “مرد خانواده” ممکن است کارتون باشند اما هر دو شامل خشونت و شوخی های نامناسب هستند که قطعا برای کودکان مناسب نیستند.

حتی بعضی از کارتون ها که مخصوص کودکان هستند، دارای چندین لایه می باشند که هنگامی که یک فرد بالغ به تماشای آن ها می پردازد، می تواند معنای کاملا متفاوتی به آن ها بدهد. برای مثال، تنها این کلیپ کوتاه از “زمان ماجراجویی” دارای مضامین ازدواج، عشق، از دست دادن و تعصبات ترسناک می باشد (افرادی که همه جا شما را دنبال می کنند). یک کودک ممکن است این مورد را احمقانه در نظر بگیرد، اما یک بزرگسال ممکن است فکر کند حتی پریشان کننده است!

چرا با کارتون یاد بگیریم؟

بنابراین اگر تصمیم گرفته اید که کارتون کودکان را برای بهبود زبان انگلیسی تماشا کنید، این مورد ایده خیلی خوبی است! در اینجا دلایل آورده شده اند:

  • صداپیشه ها در کارتون ها به صورت واضح صحبت می کنند. این مورد بدین معنا است که آن ها سخنان خود را به خوبی تلفظ می کنند تا همه بتوانند آن ها را درک کنند.
  • کارتون های کودکانه بسیاری بر تعاملات اجتماعی متمرکز هستند، بنابراین می توانید برخی مکالمات و عبارات واقعی را بشنوید.
  • کارتون های کودکانه از کلماتی استفاده می کنند که به اندازه کافی ساده هستند تا زبان آموزان انگلیسی سطح پایین را درک کنند، اما همچنین کلمات جدید زیادی را برای یادگیرندگان پیشرفته تر به وجود می آورند.
  • اگر یک برنامه که برای کودکان بسیار کوچک است را مشاهده می کنید، این برنامه ها اغلب تکراری هستند – آن ها کلمات، عبارات و حتی ساختار جملات را تکرار می کنند.
  • آن ها معمولا کوتاه، حدود 20 دقیقه هستند. بعضی اوقات هر قسمت به دو قسمت 10 دقیقه ای تقسیم می شود.
  • کارتون هایی وجود دارند که به صورت خاص برای یادگیری کلمات و عبارات جدید ساخته می شوند!
  • اگر به دنبال یک روش جالب برای یادگیری هستید، کاریکاتورها عالی هستند. و بیان سرگرم کننده …
  • تماشای آنها جالب است!

بنابراین بنشینید و یک کارتون سرگرم کننده پیدا کنید! می توانید با این 13 مورد توصیه شده شروع کنید:

 

13 کارتون برتر برای یادگیری انگلیسی

1 . کارتون “مارتا صحبت می کند”

مارتا صحبت می کندآنچه در آن است: “مارتا صحبت می کند” برنامه ای در مورد یک سگ است که می آموزد چگونه بعد از خوردن سوپ الفبایی، صحبت کند. این نمایش برای آموزش کلمات جدید است و هر قسمت دارای واژگانی می باشد که قبل و بعد از قسمت توضیح داده شده اند. این کلمات در طول قسمت چندین بار مورد استفاده قرار می گیرند، بنابراین هرگز آن ها را فراموش نخواهید کرد.

بهترین چیز در مورد “مارتا صحبت می کند” این است که بسیار هوشمندانه است. این برنامه تنها به این دلیل که مخصوص کودکان است، محتوای “گنگ” ندارد. به جای این، تماشای آن واقعا خنده دار است. حتی اعتبارهای افتتاحیه احمقانه می باشند!

جایی که می توانید آن را تماشا کنید: PBS Kids و YouTube.

2 . کارتون “دختر کلمه ای”

کارتون "دختر کلمه ای"آنچه در آن است: “دختر کلمه ای” برنامه دیگری است که کلمات را آموزش می دهد. در این برنامه، یک ابرقهرمان دختر با استفاده از قدرت کلمات با بچه های بد می جنگد. قسمت ها به سبکی بسیار منحصر به فرد ترسیم شده اند و کلمات جدید انگلیسی را در زمان استفاده از آن ها توضیح می دهند. این یک برنامه احمقانه دیگر است که تماشای آن در هر سنی بسیار سرگرم کننده می باشد – تنها این کلیپ را بررسی کنید و خواهید دید که منظور ما چیست.

جایی که می توانید آن را تماشا کنید: PBS Kids و YouTube.

3 . کارتون “داکی”

کارتون "داکی"

آنچه در آن است: اکنون زمان اردو است! اردو یک سفر یا یک سیاحت می باشد و داکی و دوستانش در هر قسمت به اردو می روند. داکی و تیمش نقاط مختلف جهان را کاوش می کنند و درباره فرهنگ ها و کلمات جدید مرتبط با آن ها یاد می گیرند. اگر می خواهید نه تنها در مورد کلمات جدید بلکه فرهنگ های جدید بیاموزید، این کارتون سرگرم کننده می باشد.

 

4 . کارتون کارت پستال از طرف باستر

کارت پستال از طرف باسترآنچه در آن است: اگر از یادگیری در مورد فرهنگ ها و مسافرت لذت می برید اما سبک “داکی” را دوست ندارید، می توانید به جای آن از “کارت پستال از طرف باستر” لذت ببرید. ستاره این برنامه باستر است، که برنامه کودک دیگری به نام “آرتور” را ستاره می کند. “آرتور” بیشتر مربوط به تعاملات اجتماعی و دوستی می باشد، اما برنامه باستر درباره سفرهای وی به همراه پدرش در سراسر جهان می باشد.

“کارت پستال از طرف باستر” یک سبک جالب دارد که کارتون ها را با فیلم های افراد واقعی مخلوط می کند، همانگونه که در این پیش برنامه مشاهده می کنید. این مورد یک راه خوب برای دیدن برخی از کارتون ها و افراد واقعی در حال صحبت می باشد.

 

5 . کارتون “زمان ماجراجویی”

کارتون "زمان ماجراجویی"آنچه در آن است: “زمان ماجراجویی” یک برنامه بسیار عجیب می باشد. این نوع از انواع برنامه هایی است که، “یا شما آن را دوست خواهید داشت یا از آن متنفر خواهید بود”. این یک کارتون پرانرژی در مورد یک پسر جوان و سگ بسیار ارتجاعی او است که با هم به ماجراجویی در یک سرزمین جادویی می پردازند، با هیولا می جنگند و اهمیت دوستی را یاد می گیرند.

“زمان ماجراجویی” یکی از آن برنامه های “لایه لایه” می باشد – بعضی اوقات به نظر نمی رسد مانند یک برنامه کودک است. همچنین دارای بعضی از کلمات ساخته شده است، بنابراین مراقب آن ها باشید! در غیر این صورت این یک برنامه فوق العاده خیالی با گفتگوی طبیعی می باشد که می تواند در عرض چند ثانیه از حالت عادی به عجیب منتقل شود.

جایی که می توانید آن را تماشا کنید: شبکه کاریکاتور چند قسمت کامل در دسترس دارد و تعداد بیشتری از موارد را می توانید در YouTube پیدا کنید.

 

6 . کارتون “برنامه منظم”

کارتون "برنامه منظم"آنچه در آن است: “برنامه منظم” برنامه دیگری است که بیشتر به نظر می رسد برای بزرگسالان یاشد. این کارتون در مورد حیوانات شبیه به انسان و سایر شخصیت های مختلفی می باشد که در یک پارک کار می کنند و معمولا به دلیل تنبلی خود در انواع شرایط بد قرار می گیرند.

مانند “زمان ماجراجویی”، “برنامه منظم” کمی عجیب می باشد و شوخی هایی دارد که بچه ها آن ها را نمی گیرند (درک کنند). این برنامه برخلاف “زمان ماجراجویی”، دارای طنز بسیار خشکی می باشد. اگر “زمان ماجراجویی” برای شما مناسب نیست، ممکن است این یکی باشد!

جایی که می توانید آن را تماشا کنید: شبکه کاریکاتور چند قسمت کامل در دسترس دارد و تعداد بیشتری از آن ها در YouTube یافت می شود.

7 . کلیپ های کارتونی در FluentU

آنچه در آن است: آیا می دانستید که می توانید کارتون های کودکان را در FluentU تماشا کنید؟ فیلم ها را تماشا کنید، و تمام کلمات گفته شده و تعاریف آن ها را روی صفحه مشاهده کنید، درست در اینجا در FluentU. کارتون های مختلف زیادی برای انتخاب وجود دارند، مانند این داستان درباره باغ وحش یا این تریلر برای بازسازی کارتون کلاسیک بچه ها “اتوبوس جادویی مدرسه”.

علاوه بر کارتون ها، فیلم های مختلفی در FluentU وجود دارند، همانگونه که در اینجا می بینید:

FluentU تماشا و درک فیلم های انگلیسی بومی با زیرنویس های تعاملی را آسان می کند. بر روی هر کلمه ای ضربه بزنید یا کلیک کنید تا ببینید معنی آن چیست، یاد بگیرید که چگونه از آن استفاده کنید، تلفظ آن را بشنوید و موارد دیگر.

به عنوان مثال، اگر روی کلمه “آورده” ضربه بزنید، می بینید:

می توانید واژگان هر فیلم را با آزمون های جالب سرگرمی FluentU بیاموزید. انگشت خود را به چپ یا راست بکشید تا مثال های بیشتری را برای کلمه‌ای که یاد می‌گیرید، ببینید.

فیلم ها بر اساس ژانر و سطح سازماندهی شده اند، بنابراین پیدا کردن مواردی که برای شما مفید باشند، بسیار آسان می باشد. FluentU همچنین یادگیری شما را دنبال می کند، سپس فیلم ها و مثال هاییکه مناسب هستند را برای شما نشان می دهد.

استفاده از FluentU را در وب سایت شروع کنید یا برنامه FluentU را از فروشگاه iTunes یا فروشگاه Google Play دانلود کنید.

 

8 . کارتون “آزمایشگاه دکستر”

کارتون "آزمایشگاه دکستر"آنچه در آن است: دکستر پسری نابغ با آزمایشگاه مخفی است که در آن انواع تکنولوژی های شگفت انگیز را ابداع می کند. اگر خواهرش دی دی اول تمام آن ها را نابود نکند! این برنامه کمی قدیمی تر از سایرین می باشد، اما امروز به همان اندازه سرگرم کننده و جذاب می باشد.

“آزمایشگاه دکستر” کلمات را آموزش نمی دهد اما دکستر بسیار باهوش است و مانند آن صحبت می کند، با استفاده از کلمات بزرگ تر و پیچیده تر (و لهجه آلمانی!).

 

9 . کارتون “فینیاس و فرب”

کارتون "فینیاس و فرب"آنچه در آن است: فینیاس و فرب نیمه برادرانی هستند که یک ماجراجویی تابستانی دیوانه وار را تجربه می کنند. هر قسمت از فرمول مشابه پیروی می کند، بنابراین ادامه آن ساده است و بسیاری از همان عبارات و کلمات را تکرار می کند. بعضی اوقات حتی به آهنگ نزدیک می شود!

فینیاس و فرب همیشه کارهای خلاقانه و علمی انجام می دهند که مردم به آن ها می گویند، نباید انجام دهند زیرا آن ها خیلی جوان هستند. این یادآوری خوبی است که اگر به اندازه کافی تلاش کنید، می توانید هر کاری را انجام دهید – چیز خوبی است که هنگام یادگیری زبان انگلیسی به خاطر دارید!

 

10 . کارتون  “کاراگاه چجت”

کارتون  "کاراگاه چجت"آنچه در آن است: “کاراگاه کجت” به عنوان یک مامور مخفی دست و پا چلفتی و وحشتناک می باشد، اما او همچنین یک روبات است، بنابراین در واقع تقصیر او نیست. این کارتون قدیمی واقعا انیمیشن جالب و لحظات احمقانه ای دارد. این برنامه موارد اکشن زیادی دارد!

Netflix “کاراگاه گجت” را با استفاده مجدد از اشتراک Netflix که در دسترس می باشد، خرید. این مورد سرگرم کننده و احمقانه تر از نسخه های قدیمی می باشد، و حتی بسیاری از منابع مربوط به فرهنگ پاپ را نشان می‌دهد – اگر Netflix Instant را دارید، باید تماشا کنید.

 

11 . کارتون “تایتان نوجوانان” یا “عدالت جوان” (و برنامه های ابرقهرمانانی دیگر)

کارتون "تایتان نوجوانان" یا "عدالت جوان" (و برنامه های ابرقهرمانانی دیگر)آنچه در آن است: شما احتمالا بتمن و سوپرمن را می شناسید، اما آیا ابرقهرمانان کوچک تر مانند رابین را می شناسید؟ چند برنامه وجود دارد که بر ابرقهرمانان جوان و نوجوان تمرکز دارد، مانند ” تایتان نوجوانان” یا “عدالت جوان”.

اگر ترجیح می دهید کارتون هایتان کمی تاریک تر باشند (به خصوص “عدالت جوان”) این برنامه ها پر از عمل است و بی نقص می باشد. آدم های بد زیادی وجود دارند که می جنگند و تلاش می کنند دنیا را ویران کنند، اما مشکلات روزمره و مضامینی مانند دوستی و روابط نیز وجود دارند. با تشکر از آن، گفتگو بسیار طبیعی می باشد و یادگیری آن آسان است.

 

12 . کارتون “Avatar: Last Airbender

کارتون "Avatar: Last Airbender"آنچه در آن است: “Avatar: The Last Airbender” یک انیمیشن فوق العاده است. انیمیشن نوعی کارتون است که در ژاپن ساخته می شود، و معمولا دارای یک سبک بسیار قابل تشخیص می باشد: چشم های عظیم، جزئیات زیادی در چهره و موهای دارای رنگ دیوانه‌وار. مطمئنا، تمام انیمیشن ها به این شکل به نظر نمی رسند، و “Avatar” یکی از آن برنامه های انیمیشن است که حتی اگر طرفدار انیمیشن نیستید، عالی به نظر می رسد.

Avatar داستانی حماسی را در مورد یک ملت تقسیم شده در جنگ و پسری جوان روایت می کند که قدرت متوقف کردن جنگ و برقراری صلح بر سرزمین خود را دارد. این یک برنامه شگفت انگیز است که تمام بچه ها و حتی بزرگسالان آن را دوست دارند، و گفتگوها و اقدامات زیادی انجام می دهند – و البته لحظه های احمقانه نیز دارد. از همه مهم تر، یک داستان جالب دارد که شما را برای تماشای بیشتر جذب می کند.

 

13 . کارتون “خارهای وحشی”

کارتون "خارهای وحشی"آنچه در آن است: الیزا یک دختر 12 ساله معمولی است که می تواند با حیوانات صحبت کند. این یک ترفند بسیار خوب است که بدانید والدین شما چه زمانی مستندهای طبیعت را نگاه می کنند، اما برای او دشوار است زیرا او مجبور است این راز را مخفی نگه دارد. او با خانواده اش در موقعیت های دیوانه کننده قرار می گیرد. آیا ذکر کردیم که بهترین دوست او شامپانزه است؟

کارتون های کودکان برای تماشا و آموزش جالب می باشند. توصیه های ما را برای تمرین گوش دادن به انگلیسی و تفریح ​​در حالی که در آن قرار دارید، بررسی کنید!

 

 

مگ تک

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.