مرور برچسب

استوری

کلیپ شهادت امام صادق برای استوری (واتساپ و اینستاگرام)

به مناسبت فرا رسیدن ایام شهادت امام جعفر صادق (ع) امام ششم شیعیان چندین فیلم کوتاه در مورد شهادت امام صادق علیه السلام با کیفیت خوب و حجم کم با لینک دانلود در ادامه تقدیم شما می شود. از کلیپ شهادت امام جعفر صادق می توانید برای وضعیت واتساپ

متن انگیزشی برای استوری اینستاگرام و واتس اپ (انگلیسی و کوتاه)

اگر به دنبال متن انگیزشی برای استوری اینستاگرام و واتساپ هستید در این پست با ما همراه شوید. متن انگیزشی کوتاه برای استوری و متن انگیزشی انگلیسی با ترجمه برای استوری را تقدیمتان می کنیم.

متن تبریک تولد مادر برای استوری اینستاگرام و وضیعت واتس آپ

اگر برای تبریک تولد مادر خود در استوری اینستاگرام یا وضعیت واتساپ به دنبال متن های زیبا هستید در این پست میتوانید چند متن تبریک تولد مادر برای استوری اینستاگرام و وضیعت واتس آپ را بخوانید.

متن در مورد ماه رمضان برای استوری

متن در مورد ماه رمضان برای استوری اینستاگرام یا واتساپ در این نوشته آورده شده که می توانید از آن ها استفاده کنید. اشتراک گذاری این مطالب با دیگران در بخش استوری باعث می شود دیگران نیز از آن ها بهره مند شوند.

متن عاشقانه برای بیو و استوری (انگلیسی – فارسی – ترکی)

نوشتن بیو در شبکه های اجتماعی مانند واتساپ، تلگرام، اینستاگرام، روبیکا بسیار متداول شده است. اگر می خواهید جملات عاشقانه برای بیو و استوری خود انتخاب کنید همراه ما باشید تا زیباترین متن های عاشقانه به زبان های فارسی، ترکی و انگلیسی را…