مرور برچسب

اسم پسر

معنی اسم مهران چیه؛ فراوانی و حروف ابجد اسم مهران

اگر می خواهید بدانید معنی اسم مهران چیه، در این مطلب به شما می گوییم اسم مهران به چه معناست، فراوانی اسم مهران چقدر است، در ثبت احوال معنای اسم مهران چیست و تعداد حروف ابجد مهران چند است.

اسم مستعار برای پروفایل پسرانه (انگلیسی و فارسی)

اگر به دنبال اسم پسرانه مستعار برای پروفایل هستید، دراین مطلب می توانید بهترین اسم مستعار پسرانه خارجی، اسم مستعار پسرانه برای اینستاگرام یا اسم مستعار پسرانه برای بازی و ... را مشاهده و انتخاب کنید.

محبوب ترین اسم های انگلیسی دنیا (دختر و پسر)

اولیویا و لیام محبوب ترین اسم های انگلیسی در سال 2021 در دنیا هستند. 10 نام برتر دختر در طی سال گذشته نسبتا ثابت باقی مانده است و تنها چند تغییر جزئی در آن دیده می‌شود. اما تغییرات هیجان‌انگیزی در قشنگ ترین اسم های انگلیسی پسر دیده می‌شود…

اسم رایان به چه معناست

رایان از جمله اسم های پسرانه است که اخیرا مورد توجه قرار گرفته و بین المللی بودن این اسم باعث شده تا طرفداران زیادی پیدا کند. اما معنی اسم رایان چیه و فراوانی آن چقدر است؟ برای اطلاع از اینکه اسم پسر رایان به چه معناست، می توانید این مطلب…

معنی اسم دایان | اسم های دخترانه و پسرانه مشابه با اسم دایان

در این مقاله معنی اسم دایان به همراه ریشه آن به شما ارائه می شود. معنی اسم دایان در ثبت احوال، همچنین اسم های دخترانه و پسرانه ای که به اسم دایان می آید و مشابه اسم دایان است، آورده شده است.

ایلمان یعنی چی؟ (معنی اسم ایلمان)

در انتخاب اسم فرزند، باید به معنای اسمی که انتخاب می کنید، توجه کنید. یکی از اسم های پسرانه که بسیار بامعنا و زیباست ایلمان می باشد. اما اسم ایلمان یعنی چه؟ در این مقاله می خواهیم بدانیم معنی اسم ایلمان چیست؟