مرور برچسب

اسم پسر

محبوب ترین اسم های انگلیسی دنیا (دختر و پسر)

اولیویا و لیام محبوب ترین اسم های انگلیسی در سال 2021 در دنیا هستند. 10 نام برتر دختر در طی سال گذشته نسبتا ثابت باقی مانده است و تنها چند تغییر جزئی در آن دیده می‌شود. اما تغییرات هیجان‌انگیزی در قشنگ ترین اسم های انگلیسی پسر دیده می‌شود…

اسم رایان به چه معناست

رایان از جمله اسم های پسرانه است که اخیرا مورد توجه قرار گرفته و بین المللی بودن این اسم باعث شده تا طرفداران زیادی پیدا کند. اما معنی اسم رایان چیه و فراوانی آن چقدر است؟ برای اطلاع از اینکه اسم پسر رایان به چه معناست، می توانید این مطلب…

معنی اسم دایان | اسم های دخترانه و پسرانه مشابه با اسم دایان

در این مقاله معنی اسم دایان به همراه ریشه آن به شما ارائه می شود. معنی اسم دایان در ثبت احوال، همچنین اسم های دخترانه و پسرانه ای که به اسم دایان می آید و مشابه اسم دایان است، آورده شده است.

ایلمان یعنی چی؟ (معنی اسم ایلمان)

در انتخاب اسم فرزند، باید به معنای اسمی که انتخاب می کنید، توجه کنید. یکی از اسم های پسرانه که بسیار بامعنا و زیباست ایلمان می باشد. اما اسم ایلمان یعنی چه؟ در این مقاله می خواهیم بدانیم معنی اسم ایلمان چیست؟

اسم پسر اصیل ایرانی | مجموعه زیبا از اسم پسرانه اصیل ایرانی با معنی

اگر برای فرزند خود به دنبال اسم پسر خاص و تک اصیل ایرانی هستید این مطلب را از دست ندهید. در این نوشته می توانید فهرستی از پر طرفدارترین اسم پسر اصیل ایرانی بهمراه معنی آنها را مشاهده کنید.

لیست بهترین و زیباترین اسم پسر قرانی جدید و شیک با معنی

در انتخاب اسم پسر قرانی ممکن است برخی اسامی برای شما دلنشین باشند اما معنی آنها را بدرستی ندانید. در این مطلب می توانید با بهترین و زیباترین اسم پسر قرانی جدید و شیک بهمراه معنی آنها آشنا شوید.