مرور برچسب

بارداری

روش محاسبه زمان دقیق تخمک گذاری در پریود نامنظم با سیکل متغیر

محاسبه زمان تخمک گذاری در پریود نامنظم کمی پیچیده تر از قاعدگی های منظم است اما غیرممکن نیست. در این مقاله روش های تعیین زمان تخمک گذاری در پریود نامنظم مورد بررسی قرار گرفته است.

تشخیص علائم بارداری در روزهای اول به روش سنتی

آیا باردار هستید؟ برخی از علائم اولیه بارداری ممکن است وقتی ظاهر شوند که شما پریود نشوید یا یک یا دو هفته قبل یا بعد از آن. رایج‌ ترین علائم اولیه بارداری عبارتند از تهوع، خستگی، تکرر ادرار و حساس شدن سینه‌ ها. سایر علائم و نشانه‌ های

چه زمانی از سیکل قاعدگی بیشترین احتمال بارداری وجود دارد؟

چه زمانی از دوره پریود برای بارداری مناسب است یا به عبارت دیگر میزان شانس باردار شدن در طول چرخه قاعدگی چقدر است؟ در این نوشته احتمال بارداری در روزهای مختلف سیکل قاعدگی مورد برسی قرار گرفته است.

از کجا بفهمیم حامله ایم یا نه در خانه

گاهی بدون انجام آزمایش می خواهیم بدانیم از کجا بفهمیم حامله ایم یا نه. اگر دچار شک و تردید شده اید که باردارید و میخواهید بفهمید که آیا باردار هستید یا نه در این پست با علائم و تستهای خانگی بارداری آشنا شوید.

سن ایده‌ آل برای بارداری (نکاتی برای بارداری در سن بالای ۳۵ سال)

آیا می دانید مناسب ترین سن برای باردار شدن چه سنی است؟ در این نوشته صحبت های یک متخصص زنان و زایمان در مورد سن ایده آل برای بارداری و خطرات باردار شدن در سنین بالا (+35) آورده شده است.

متن و عکس پروفایل مادر شدنم مبارک | عکس نوشته های زیبای مادر شدن

اگر می خواهید یک متن زیبا برای مادر شدن خودم پیدا کنید تا به عنوان کپشن اینستاگرام یا استوری مادر شدنم مبارک از آن استفاده کنید، در این نوشته تعدادی از زیباترین متن ها و عکس های تبریک مادر شدن به خودم آورده شده است.