مرور برچسب

برنج

طرز تهیه پلو بادمجان، خوش طعم و متفاوت + فیلم

پلو بادمجان غذایی بر پایه برنج و بادمجان و بسیار خوشمزه می باشد. این غذا بسیار مقوی است. پلو بادمجان برای مهمانی ها گزینه ی عالی ای می باشد. شما در مینویسم و در این پست با طرز تهیه پلو بادمجان به طور واضح آشنا می شوید.

۵ غذا برای کنار برنج ساده و سریع

غذا در کنار برنج گرچه همه غذاهای نونی را به عنوان غذاهای راحت و سریع می شناسند اما گاهی ممکن است آماده کردن بعضی از غذاها در کنار برنج وقت کمتری از ما بگیرد. پس اگر زمان زیادی برای درست کردن غذا ندارید اما هوس یک غذای خوشمزه در کنار

با برنج شفته شده چی درست کنیم

برنج شفته شده رو چیکار کنیم علاوه بر طعم برنج، ظاهر شمرده و یکدست آن می تواند اشتهای ما را باز کند و در مقابل برنج شفته و له شده، مورد پسند اکثر افراد نیست. زیاد بودن آب برنج و یا جوشیدن بیش از حد آن روی حرارت باعث شفته شدن برنج می شود.

سبوس برنج را چگونه مصرف کنیم

سبوس برنج از مقوی ترین مواد غذایی است که برای کاهش وزن، ضعف اعصاب و افسردگی مفید است. سبوس برنج را به روش های گوناگون می توان در برنامه غذایی قرار داد. در این پست روش های مصرف سبوس برنج را به شما می گوییم.

با برنج کرم افتاده چه کنیم؟ راه های جلوگیری از کرم زدن برنج

نگهداری درست برنج در خانه مستلزم رعایت نکاتی است که اگر این نکات را رعایت کنید خواهید دید که دچار این مشکل نخواهید شد. محل نگداری برنج بسیار مهم است. در این پست مطالبی برای نگهداری صحیح برنج و درمان برنج کرم افتاده ارائه شده است تا بدانید…

فواید آب برنج برای پوست صورت + طرز تهیه ۱۲ ماسک آب برنج

آبی که پس از پخت برنج و آبکش کردن ان دور می ریزید دارای فواید زیادی برای پوست صورت است و می توانید با آن انواع ماسک ها را تهیه کنید. در این نوشته درباره خواص اب برنج برا پوست صورت صحبت می کنیم.