مرور برچسب

ترفند های آشپزی

طرز تهیه سبزی قورمه سبزی برای فریزر؛ بدون تغییر مزه و رنگ

یکی از مهترین ترفندهای آشپزی، فریز کردن سبزی قورمه سبزی می باشد اما روش تهیه سبزی قورمه سبزی برای فریزر دارای نکات مهمی است که ما در این پست آموزشی طرز تهیه سبزی قورمه سبزی فریزری را به همراه نکات مهم آن شرح داده ایم.

نگهداری آلبالو در فریزر برای آلبالو پلو با ماندگاری طولانی

یکی از ترفندهای آشپزی برای هر خانم خانه دار این است که آلبالو را که میوه ای پرکاربرد و مفید است برای مدت طولانی نگهداری کند تا همیشه آلبالوی تازه داشته باشد! برای یادگیری نگهداری آلبالو در فریزر برای آلبالو پلو و مصارف دیگر با ما همراه…

چگونه بفهمیم خمیر مایه سالم است + عکس

تشخیص سالم بودن خمیر مایه با رعایت چند نکته کاری ساده بوده و با نشانه هایی که در ادامه بیان می کنیم، هرکسی در کوتاه ترین زمان، سالم بودن خمیر مایه را متوجه می شود. در پست موجود پاسخی جامع برای این سوال که چگونه بفهمیم خمیر مایه سالم است را…

سبزی مخصوص هر غذا چه ترکیبی دارد؟

جدول لیست سبزی مخصوص هر غذا در این نوشته آورده شده است. اگر می خواهید یک آشپز حرفه ای باشید بهتر است بدانید برای تهیه غذاهای ایرانی که دارای ترکیبات مختلفی از انواع سبزی هستند دقیقا چه نوع سبزی باید استفاده کنید.

طرز تهیه پودر غوره؛ چاشنی خوشمزه و پر خاصیت

پودر غوره از چاشنی های پر طرفدار می باشد که به راحتی در منزل تهیه شده و می توان در انواع غذاها و سالاد ها از آن استفاده کرد و به آن گرد غوره نیز گفته می شود. در ادامه و در این مطب از مینویسم با طرز تهیه پودر غوره خانگی آشنا می شوید.