مرور برچسب

جملات انگیزشی

متن برای شروع هفته پرانرژی و مثبت

همیشه اول هفته را با انگیزه و شادی شروع کنید تا هفته ای بسیار زیبا و جذاب برای خودتان بسازید. همچنین یک متن برای شروع هفته برای دوستان و اطرافیانتان ارسال کنید، در این مقاله متن های انگیزشی و انرژی مثبت زیبا برای آغاز هفته جمع آوری شده است.

متن در مورد دختر قوی و مستقل (زیبا، کوتاه، طولانی، انگلیسی)

اگر به چندین سال پیش نگاه کنید می بینید که در آن زمان خانم ها جایگاه خاصی در اجتماع و جامعه نداشتند اما به مرور زمان، دختر ها و زنان ثابت کردند که قوی و با اراده هستند و می توانند بهترین ها را در جامعه خود به وجود آورند. امروزه زنان و

متن انگیزشی برای استوری اینستاگرام و واتس اپ (انگلیسی و کوتاه)

اگر به دنبال متن انگیزشی برای استوری اینستاگرام و واتساپ هستید در این پست با ما همراه شوید. متن انگیزشی کوتاه برای استوری و متن انگیزشی انگلیسی با ترجمه برای استوری را تقدیمتان می کنیم.

جملات بزرگان درباره زندگی (کوتاه، پندآموز، فلسفی و امیدوارکننده)

زندگی یک سفر زیباست که باید هر روز با تمام وجود در آغوش گرفته شود. با این وجود، این بدان معنی نیست که شما همیشه آماده برای استقبال بیدار می‌شوید و گاهی اوقات به یادآوری نیاز دارید تا به شما بگوید زندگی عالی است. فرقی نمی‌ کند که یک نقل قول

­کپشن انگلیسی خاص با معنی (کوتاه و زیبا)

اگر انتخاب کپشن خاص به زبان انگلیسی برایتان سخت است نگران نباشید. مجموعه ای از کپشن خاص انگلیسی عاشقانه، کپشن خاص انگلیسی انگیزشی، کپشن انگلیسی خاص برای عکس خودم، کپشن انگلیسی از بزرگان و ... را در این مطلب بخوانید.

۲۵۰ متن درباره شروع دوباره (کوتاه، انگیزشی و زیبا)

در این مقاله فهرستی از متن‌ها و نقل قول‌های زیبا درباره شروع دوباره جمع‌آوری شده است. چگونه باید دوباره شروع کرد؟ شروع‌های تازه و جدید همیشه ترسناک هستند. در بیشتر اوقات، ما هرگز کاری را که در حال حاضر سعی در انجام آن داریم انجام

سخنان زیبا از پائولو کوئیلو الهام بخش و انگیزشی

پائولو کوئیو از جمله نویسنده هایی است که بیشتر کتاب های او مخاطب را جذب می کند و بیان زییایی دارد. در این مطلب تعدادی از سخنان زیبا از پائولو کوئیلو را در اختیار شما قرار داده ایم که می تواند برای شما انگیزه بخش و راهنما باشد.

جملات ناب انگلیسی با معنی کوتاه

در این نوشته متن های زیبای انگلیسی کوتاه از بزرگان و شخصیت های معروف آورده شده. می توانید از جملات ناب انگلیسی برای بیو اینستاگرام یا واتساپ استفاده کنید و یا آن ها را تتو کنید. همراه ما باشید.