مرور برچسب

جملات زیبا

متن درباره احترام به عقاید و شخصیت دیگران؛ ادبی، مفهومی و زیبا

انسان ها در کشور و حتی شهرهای مختلف با فرهنگ و افکار متفاوتی زندگی می کنند، بهتر است به عقاید و شخصیت همه انسان احترام بگذاریم همان گونه که دوست داریم به عقاید ما احترام گذاشته شود. در این مقاله متن درباره احترام به عقاید و شخصیت دیگران گرد…

متن و عکس تبریک روز دختر از طرف پدر برای استوری، پیام، پست (۱۴۰۲)

پدر های مهربون می تونید با متن و عکس های زیبای این پست روز دختر رو به دخترتون تبریک بگید! در این مقاله چندین متن تبریک روز دختر از طرف پدر مناسب استوری، کپشن پست و پیام به شما عزیزان ارائه می شود.

متن تبریک روز دانش آموز (از طرف معلم، به پسرم، به دخترم و …)

به مناسبت 13 آبان روز دانش آموز، در این مقاله گلچینی از متن زیبا برای تبریک روز دانش آموز از طرف معلم، به کلاس اولی ها، به دخترم، به پسرم، به دوستان، کوتاه، طولانی، طنز، به انگلیسی آورده شده است.

متن زیبا درباره پاییز از بزرگان (نقل قول های کوتاه، ادبی و شاعرانه)

اگر به دنبال متن زیبا از بزرگان درباره پاییز هستید جملات زیبا درباره پاییز این مجموعه را از دست ندهید. 50 متن زیبا و کوتاه درباره پاییز تقدیم شما می شود. این جملات از سخنان بزرگان در مورد پاییز برگرفته شده اند.

متن درباره غرور به انگلیسی با معنی فارسی (زیبا، کوتاه و پرمعنا)

مال و ثروت هدیه ای از جانب خداوند و غرور از جانب شیطان است. در این مطلب متن درباره غرور به انگلیسی با معنی فارسی (زیبا، کوتاه و پرمعنا) میخوانید که برای بیو، استاتوس، کپشن و استوری مناسب است.