مرور برچسب

حسین سیب سرخی

دانلود مداحی “ایشالا اربعین میام سمت حرم” حسین سیب سرخی و حسن کاتب

درسکوتی که دلت دست دعا باز نمود، یاد ما باش که محتاج دعائیم هنوز. ضمن عرض تسلیت و التماس دعا در شب های عزیز ماه محرم، در این مطلب دانلود مداحی "ایشالا اربعین میام سمت حرم" حسین سیب سرخی و حسن کاتب را تقدیم حضورتان می نماییم.

دانلود گلچین مداحی برای ماشین و ایستگاه های صلواتی

در این ایام که از رحمت و برکت انباشته است، در این روزها که فرشته ها راحت میان ما قدم می زنند و در این شب ها که از انوار خدا سپیدی گرفته اند ما را از نسیم دعا فراموش نکنید. حال که از فضیلت شرکت در مراسم سوگواری سیدالشهدا محروم گشتیم، در این…

دانلود مداحی “دوباره به داد قلب من رسیده حسین” سیب سرخی با کیفیت بالا

مداحی نام دوباره به داد قلب من رسیده حسین با صدای حسین سیب سرخی، به سبک شور خوانده شده و در این مطلب می توانید این مداحی را باکیفیت بالا دانلود نمایید و متن کامل آن را نیز مشاهده نمایید.

دانلود مداحی ناله میزنن اهل خیمه دور‌و‌برت بانوای حسین سیب سرخی

در این پست دانلود مداحی زیبای ناله میزنن اهل خیمه دوروبرت را با صدای زیبای حسین سیب سرخی در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم. این مداحی شور در مدح حضرت قاسم خوانده شده. در انتهای همین پست می توانید متن کامل آن را نیز مشاهده نمایید.

دانلود مداحی زینب زینب زینب حسین سیب سرخی به همراه متن کامل

با عرض تسلیت به مناسب ایام سوگواری امام حسین و حضرت عباس (تاسوعا و عاشورای حسینی)، در این مطلب شما را به دانلود مداحی زینب زینب زینب حسین سیب سرخی دعوت می نماییم.

دانلود مداحی پنجره فولاد رضا برات کربلا میده | حسین سیب سرخی با کیفیت بالا

«دانلود مداحی پنجره فولاد رضا برات کربلا میده بانوای حسین سیب سرخی با کیفیت بالا» دوستا عزیز سالروز شهادت امام رضا (ع) را تسلیت عرض می کنم. در این پست در خدمت شما عزیزان هستیم با دانلود مداحی پنجره فولاد رضا برات کربلا میده با صدای دلنشین…